X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrześniowe starania 2021
Odpowiedz

Wrześniowe starania 2021

Oceń ten wątek:
  • Starania2021❤️ Autorytet
    Postów: 422 252

    Wysłany: 14 stycznia 2023, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się podoba pies Jack Russell terrier ale wiem że dużo pracy trzeba mu poświęcić.
    Dominika masz już nowy cykl? Ja czekam, dzisiaj rano zrobiłam test i negatywny. Od rana lekko czuję ból brzucha ale nic nie ma..

    Mari92 lubi tę wiadomość

  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1487 574

    Wysłany: 14 stycznia 2023, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starania2021❤️ wrote:
    Mi się podoba pies Jack Russell terrier ale wiem że dużo pracy trzeba mu poświęcić.
    Dominika masz już nowy cykl? Ja czekam, dzisiaj rano zrobiłam test i negatywny. Od rana lekko czuję ból brzucha ale nic nie ma..
    7 dzień cyklu już 🙂

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
  • Starania2021❤️ Autorytet
    Postów: 422 252

    Wysłany: 14 stycznia 2023, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo ale poszłaś do przodu. Myślałam że my w podobnym dniu jesteśmy 🤣

  • Starania2021❤️ Autorytet
    Postów: 422 252

    Wysłany: 15 stycznia 2023, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w pierwszym dniu cyklu, jeszcze 2,5 tygodnia do wizyty 🍀

    Mari92, Dominika96 lubią tę wiadomość

  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1487 574

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starania2021❤️ wrote:
    Witam w pierwszym dniu cyklu, jeszcze 2,5 tygodnia do wizyty 🍀
    Powodzenia ✊

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
  • olcik Autorytet
    Postów: 282 130

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika96 wrote:
    Olcik na jaką rasę postawiłaś? My w tamtym roku zaczęliśmy remont domku, z resztą mówiłam Wam. I jeżeli skończymy to też będziemy mieć zwierzaka ❤️

    Ja zaszalałam i postawiłam na cane corso italiano blue. Wiem, że to bydlak będzie bo znam tą rasę i póki co mieszkamy w bloku ale poważnie myślę o sprzedaży mieszkania i zakupie albo bliźniaka albo jakiegoś segmentu żeby było kawałek ogródka...

    Mari92 lubi tę wiadomość

  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1487 574

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcik wrote:
    Ja zaszalałam i postawiłam na cane corso italiano blue. Wiem, że to bydlak będzie bo znam tą rasę i póki co mieszkamy w bloku ale poważnie myślę o sprzedaży mieszkania i zakupie albo bliźniaka albo jakiegoś segmentu żeby było kawałek ogródka...
    Ładny piesek tylko strasznie groźnie wygląda. Zastanawiam się czy ceny mieszkań nie spadną pod koniec roku, niby inflacja, kredyty itd będą niżej właśnie w ostatnim kwartale 2023. My się zastanawialiśmy czy nie kupić naszego mieszkania, które wynajmujemy ale tak bardzo boję się tych kredytów.

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
  • Starania2021❤️ Autorytet
    Postów: 422 252

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja słyszałam że od marca ma się trochę poluzować. Też czekamy z ekipą budowlana bo narazie chcą bardzo dużo pieniędzy.

    Mari92 lubi tę wiadomość

  • Sylza Autorytet
    Postów: 353 180

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starania2021❤️ wrote:
    Ja słyszałam że od marca ma się trochę poluzować. Też czekamy z ekipą budowlana bo narazie chcą bardzo dużo pieniędzy.
    My na tym samym etapie. Niby od 2 lat mamy zadatkowana ekipę ale nie mogliśmy dojść do porozumienia między sobą z projektem ale już to mamy w realizacji, tylko teraz właśnie zastanawiamy czy ekipy nie zmienić. Ceny z kosmosu zarówno materiałów jak robocizny ale czuje ze zacznie to spadać bo coraz więcej fachowców szuka robot i ma krótsze terminy :)

    Cane corso bydlę ale wydaje mi się ze i tak mniej wymagający od jrt 😄

    Mari92 lubi tę wiadomość

    ’94
    04.2021 - początek starań
    Endometrioza (endoskopia torbieli 15.12.2020 oba jajniki)

    ❌AMH 0.34 (lipiec’21 synevo)
    🏥Salve Łódź
    ❌AMH 0.44 (wrzesień 21dc diag)
    ⬇️AMH 0.16 (listopad 3dc diag)
    ⬇️AMH 0.078 (luty’22 14dc diag)
    12.2021 ✖️Krótki protokół - dwa zdegenerowane pecherzyki, nie doszło do punkcji
    🏥KrakOvi
    ⬆️AMH 0.59 ( luty’22 robione na miejscu)
    3.2022 Długi protokół - 7 pęcherzyków ->2 komórki🥚🥚->1 zarodek🍀 -> beta 0 😥
    5.2022 długi protokół - 9 pęcherzyków -> 1 komórka (reszta niedojrzałe)-> zero zarodków 😓
    🏥 Eurofertil Ostrava
    6.2022
    1️⃣Mini stymulacja - 6 pęcherzyków->2 komórki -> 2 zarodki 🍀🍀-> ❄️
    2️⃣ Mini stymulacja - 3 pecherzyki -> 3 komórki(jedna niedojrzała)-> 🍀🍀->❄️❄️
    👨‍⚕️Paśnik -> wysokie NK, brak kilku Kir implantacyjnych (intralipid, encorton)

    Transfer 7.09.2022🤞 beta 0
    Transfer 12.10.2022
    5dpt 19.2 🙏 7dpt 67.8🥹 9dpt 263🥰
  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1487 574

    Wysłany: 20 stycznia 2023, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My za założenie ogrzewania na pelet zapłaciliśmy krocie, szkoda gadać. A wiadomo dom nie jest nowy, do zmiany dach, podłogi.. Podoba mi się nasz wielki ogród. Wyobrażam sobie spacery z maluszkiem, dlatego wolę remontować ten dom niż pchać się w bloki, chociaż nasze są w naprawdę fajnym stanie, no i metraż jak na blok też jest super. Co najlepsze ja i Seba jesteśmy wychowani w mieście🙈

    Sylza, Mari92 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
  • Starania2021❤️ Autorytet
    Postów: 422 252

    Wysłany: 2 lutego 2023, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! 👋
    Byliśmy dzisiaj na wizycie. Męża wyniki poprawione 100% jest dobrze. A jeśli chodzi o mnie to badanie wykazało brak owulacji w tym cyklu przez prolaktyne, znów... Muszę brać leki na obniżenie przez cały czas a nie odstawiać tak jak tamta gin mi mówiła.
    Plan na teraz to zrobienie dużo badań na początku cyklu, branie lamette 2-6dc, wizyta ok. 12dc na monitoring i przyjmowanie dostinexu jedna tabletkę w tygodniu.
    Taki plan jest na ok.3-4 miesiące. Jeśli to nie pomoże to wdrożymy zastrzyki.

    Co u was nowego ? 😊😘

    Sylza, Mari92, Dominika96 lubią tę wiadomość

  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 6 lutego 2023, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starania2021❤️ wrote:
    Cześć dziewczyny! 👋
    Byliśmy dzisiaj na wizycie. Męża wyniki poprawione 100% jest dobrze. A jeśli chodzi o mnie to badanie wykazało brak owulacji w tym cyklu przez prolaktyne, znów... Muszę brać leki na obniżenie przez cały czas a nie odstawiać tak jak tamta gin mi mówiła.
    Plan na teraz to zrobienie dużo badań na początku cyklu, branie lamette 2-6dc, wizyta ok. 12dc na monitoring i przyjmowanie dostinexu jedna tabletkę w tygodniu.
    Taki plan jest na ok.3-4 miesiące. Jeśli to nie pomoże to wdrożymy zastrzyki.

    Co u was nowego ? 😊😘
    Najważniejsze,że idzie ku lepszemu. Przeczuwam,że teraz się uda 😍. Czego z.calego serca Wam życzę. Niech bocian was odwiedzi 😘

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Starania2021❤️ Autorytet
    Postów: 422 252

    Wysłany: 1 marca 2023, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, grupa trochę umarła... Byłam dziś na kontroli, mam dwa pęcherzyki dominujące. Lekarz daje nam pół roku z lekami. Jak się nic nie zadzieje to wtedy będzie myślał co dalej. Jeśli ktoś odczyta to proszę napiszcie co u was :)

    Dominika96, Mari92 lubią tę wiadomość

  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1487 574

    Wysłany: 1 marca 2023, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie masz leki? Tylko ten dostinex czy coś więcej?😊 Trzymam kciuki, dwa pęcherzyki a może będą bliźniaki hmm? 😘

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
  • Starania2021❤️ Autorytet
    Postów: 422 252

    Wysłany: 2 marca 2023, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostinex przyjmuje pół tabletki na cały tydzień i lamette 3-7dc po dwie tabletki. ( Na wzrost pęcherzyków ) badania,które kazał mi zrobić na początku cyklu są prawidłowe, wręcz bardzo dobre.
    Nastawił mnie bardzo pozytywnie na zajście. Mam nadzieję że w końcu się uda 🫶✊

    Mari92, Sylza lubią tę wiadomość

  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 2 marca 2023, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starania2021❤️ wrote:
    Dostinex przyjmuje pół tabletki na cały tydzień i lamette 3-7dc po dwie tabletki. ( Na wzrost pęcherzyków ) badania,które kazał mi zrobić na początku cyklu są prawidłowe, wręcz bardzo dobre.
    Nastawił mnie bardzo pozytywnie na zajście. Mam nadzieję że w końcu się uda 🫶✊
    Powodzenia 🍀 kochana.
    Ja ciągle w biegu. Dzieci domagają się dużo uwagi, więc czasu mniej żeby tu zajrzeć. A tak to wszystko dobrze u nas.

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1487 574

    Wysłany: 2 marca 2023, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po dwie to taka trochę większa dawka? Akurat ja zawsze brałam Clo ale po jednej tabletce. Najważniejsze, że macie plan działania na najbliższe pół roku. 😊

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 28 marca 2023, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki co u Was słychać?

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 30 maja 2023, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki czy jeszcze ktoś tu zagląda ?

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Sylza Autorytet
    Postów: 353 180

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co jakiś czas podczytuje :) chętnie dowiedziałabym się o postępach dziewczyn. Sama lada dzień rodzę i trzymam za wszystkie kciuki :)

    Dominika96, Mari92 lubią tę wiadomość

    ’94
    04.2021 - początek starań
    Endometrioza (endoskopia torbieli 15.12.2020 oba jajniki)

    ❌AMH 0.34 (lipiec’21 synevo)
    🏥Salve Łódź
    ❌AMH 0.44 (wrzesień 21dc diag)
    ⬇️AMH 0.16 (listopad 3dc diag)
    ⬇️AMH 0.078 (luty’22 14dc diag)
    12.2021 ✖️Krótki protokół - dwa zdegenerowane pecherzyki, nie doszło do punkcji
    🏥KrakOvi
    ⬆️AMH 0.59 ( luty’22 robione na miejscu)
    3.2022 Długi protokół - 7 pęcherzyków ->2 komórki🥚🥚->1 zarodek🍀 -> beta 0 😥
    5.2022 długi protokół - 9 pęcherzyków -> 1 komórka (reszta niedojrzałe)-> zero zarodków 😓
    🏥 Eurofertil Ostrava
    6.2022
    1️⃣Mini stymulacja - 6 pęcherzyków->2 komórki -> 2 zarodki 🍀🍀-> ❄️
    2️⃣ Mini stymulacja - 3 pecherzyki -> 3 komórki(jedna niedojrzała)-> 🍀🍀->❄️❄️
    👨‍⚕️Paśnik -> wysokie NK, brak kilku Kir implantacyjnych (intralipid, encorton)

    Transfer 7.09.2022🤞 beta 0
    Transfer 12.10.2022
    5dpt 19.2 🙏 7dpt 67.8🥹 9dpt 263🥰
‹‹ 105 106 107 108 109
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ