X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrześniowe testowanie
Odpowiedz

Wrześniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joana_aska89 wrote:
    Witajcie 😄
    Wczoraj robiłam proga 7 dpo, wyszedł mi 21,24 ng/ml. Dzwoniłam do ginekologa i mowi, ze bardzo ładny. Mam teraz czekac na @ a jesli nie przyjdzie to isc na bete.
    Teraz tak mysle robicie raz proga? Czy może kilka razy?

    Faktycznie bardzo ładny wynik !
    Ja robie tylko raz. Chyba, ze zobaczyłam dwie kreski to robiłam bete i proga 😊

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O supcio Baksia 😊 to tak zrobie..
    Ale wątpię w pozytyw, bo lekko kluje mnie dzis po środku podbrzusza. A wcześniej mialam kłucie ale tylko jajników i to bardziej lewy, z ktorego chyba byla owulka. I pewnie @ przyjdzie 28dc..

  • Turkusowa90 Autorytet
    Postów: 1357 1378

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joana_aska89 wrote:
    Witajcie 😄
    Wczoraj robiłam proga 7 dpo, wyszedł mi 21,24 ng/ml. Dzwoniłam do ginekologa i mowi, ze bardzo ładny. Mam teraz czekac na @ a jesli nie przyjdzie to isc na bete.
    Teraz tak mysle robicie raz proga? Czy może kilka razy?
    Piękny wynik. Też uważam, ze ten jeden raz 7dpo wystarczy. Trzymam kciuki😄😄😄

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

    17u99vvjozlosqi5.png




    30.09.2021r. Iga❤️
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana albo maluch się wgryza 😃 tego Ci życzę ! ✊

    joana_aska89, Malinka96 lubią tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzia dziewczyny, bo juz zastanawiałam się czy jutro jeszcze raz nie iść. Ale to koszt 33 zl, wiem może malo. Ale my staraczki doskonale wiemy ile kasy zostawiamy w aptekach, u lekarzy, na badaniach. Więc jak nietrzeba to wole sobie zaoszczędzić 😊
    Dziękuję za kciuki ❤ choć nie nakręcam się... szczerze to watpie, żeby udało się przy naszym ❤ w kratkę i to pierwszy cykl owulacyjny.

  • Marylove Przyjaciółka
    Postów: 120 126

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o pomoc
    16 sierpnia byłam u gina(14dc - zawsze w tym terminie miałam owulacji) , zrobił mi USG i powiedzial, że żaden jajnik się jeszcze nie zadeklarował i nie widzi jajeczka. Następnego dnia temperatura wzrosła o 0.2 stopnia i kolejnego o następne 0.2 stopnia. Czy możliwe, że w ciągu dwóch dni od wizyty u gina doszło do owulacji? Nie wiem ile trwa przygotowanie jajeczka. Mierze temp. od pół roku i zawsze po owu miałam duży skok, a tym razem temp. utrzymuje się jak na początku cyklu (z wyjątkiem tego trzydniowe wzrostu). śluz w tym cyklu też jest jedną wielką zagadką. Piersi bolą mnie potwornie (zawsze przed okrese tak mam), ale jest jeszcze trochę za wcześniej na taki ból.. @ powinna pojawić się na początku września.. myślicie, że to może być cykl bezowulacyjny?

  • Turkusowa90 Autorytet
    Postów: 1357 1378

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marylove wrote:
    Dziewczyny proszę o pomoc
    16 sierpnia byłam u gina(14dc - zawsze w tym terminie miałam owulacji) , zrobił mi USG i powiedzial, że żaden jajnik się jeszcze nie zadeklarował i nie widzi jajeczka. Następnego dnia temperatura wzrosła o 0.2 stopnia i kolejnego o następne 0.2 stopnia. Czy możliwe, że w ciągu dwóch dni od wizyty u gina doszło do owulacji? Nie wiem ile trwa przygotowanie jajeczka. Mierze temp. od pół roku i zawsze po owu miałam duży skok, a tym razem temp. utrzymuje się jak na początku cyklu (z wyjątkiem tego trzydniowe wzrostu). śluz w tym cyklu też jest jedną wielką zagadką. Piersi bolą mnie potwornie (zawsze przed okrese tak mam), ale jest jeszcze trochę za wcześniej na taki ból.. @ powinna pojawić się na początku września.. myślicie, że to może być cykl bezowulacyjny?
    A skąd masz pewność, że owulacja zwykle jest w 14 dc? Chodzilas wczesniej na monitoringi? Jak długie masz cykle?

    17u99vvjozlosqi5.png




    30.09.2021r. Iga❤️
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marylove wrote:
    Dziewczyny proszę o pomoc
    16 sierpnia byłam u gina(14dc - zawsze w tym terminie miałam owulacji) , zrobił mi USG i powiedzial, że żaden jajnik się jeszcze nie zadeklarował i nie widzi jajeczka. Następnego dnia temperatura wzrosła o 0.2 stopnia i kolejnego o następne 0.2 stopnia. Czy możliwe, że w ciągu dwóch dni od wizyty u gina doszło do owulacji? Nie wiem ile trwa przygotowanie jajeczka. Mierze temp. od pół roku i zawsze po owu miałam duży skok, a tym razem temp. utrzymuje się jak na początku cyklu (z wyjątkiem tego trzydniowe wzrostu). śluz w tym cyklu też jest jedną wielką zagadką. Piersi bolą mnie potwornie (zawsze przed okrese tak mam), ale jest jeszcze trochę za wcześniej na taki ból.. @ powinna pojawić się na początku września.. myślicie, że to może być cykl bezowulacyjny?

    Baaardzo w to wątpię, ze w ciągu dwóch dni doszło do owu. A lekarz nic więcej nie powiedział ?
    Moim zdaniem albo będziesz miała później owu albo będzie to bezowulacyjny cykl. Ale chyba niestety to drugie. Bo to już 14dc. Ja Mam owu 14/17 dc i już 12/13 dc są pecherzyki na monitoringu.

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • Marylove Przyjaciółka
    Postów: 120 126

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok. 29 dni. Tak mniej więcej w 14dc. Sprawdzam śluz, tempe i szyjke. Wszystko zawsze książkowe, a tym razem jakis dziwny ten cykl. Dałam ten mój zeszyt z pomiarami ginowi i mówił sam, że widzi ze z owu nie mam problemu :)

  • Marylove Przyjaciółka
    Postów: 120 126

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baksia wrote:
    Baaardzo w to wątpię, ze w ciągu dwóch dni doszło do owu. A lekarz nic więcej nie powiedział ?
    Moim zdaniem albo będziesz miała później owu albo będzie to bezowulacyjny cykl. Ale chyba niestety to drugie. Bo to już 14dc. Ja Mam owu 14/17 dc i już 12/13 dc są pecherzyki na monitoringu.
    No właśnie też mi się wydaje, że raczej bezowulacyjny. No właśnie nic nie powiedział więcej. Ciekawi mnie właśnie jak dlugo te pęcherzyki dojrzewają, dlatego pytam, bo może któraś z Was ma taka wiedzę :)

  • takczynie Przyjaciółka
    Postów: 102 43

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam monit w 10 dc w zeszlym cyklu i byly 2 pecherzyki 14mm, test owu wyszedl pozytywny dopiero w 18dc a duphaston zaczelam brac od 19dc zeby nie zatrzymac owu wczesniej. Wiec to zalezy kiedy jest owu. A prog badalam wtedy w 26dc chyba i pozniej w 28dc ( jakos tak) i byl mega wysoki ok. 60 a pozniej w 3dc czyli 5 dni pozniej juz byl 0.54. Nie ma co badac za czesto, bo mozna zwariowac :p

  • Turkusowa90 Autorytet
    Postów: 1357 1378

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2020, 11:01

    Malinka96 lubi tę wiadomość

    17u99vvjozlosqi5.png




    30.09.2021r. Iga❤️
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2951 3545

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o wpisanie na 13.09 :)
    Kończę urlop i pwooeli wracam do siebie :)

    Malinka96, baksia, Agafiga, takczynie lubią tę wiadomość

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- 2 wizyta ⌛️
  • Karolailila Ekspertka
    Postów: 129 114

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolailila wrote:
    Cześć dziewczyny :) I ja dołączę jeśli można.

    Mam córeczkę o którą się starałam 3 msc, dziś ma już 21 miesiący, myślałam, że teraz też pójdzie tak łatwo:) niestety, już 6 cykl i nic.
    Jedyne czym się wspomagamy to paski owulacyjne, kolejne testowanie 14 wrzesień :) poproszę o zapisanie.


    Jeśli można poproszę o dopisanie na listę;) jak się na niej widzę to łatwiej mi wytrwać z testowaniem :)

    baksia, takczynie, Turkusowa90 lubią tę wiadomość

    Mój mały cud :* Liliana listopad 2017
  • Karolailila Ekspertka
    Postów: 129 114

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś sobie chodziłam po tych kalkulatorach olulacji, porodu itp ;) I wyszło mi że jeśli w tym cyklu się uda, to termin porodu szacuje się w dniu moich urodzin;) co za przypadek, może to znak :) hahaha człowiek to jednak wariuje czas mi

    Malinka96, joana_aska89 lubią tę wiadomość

    Mój mały cud :* Liliana listopad 2017
  • Malinka96 Przyjaciółka
    Postów: 69 59

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejoo :). Bylam dziś u ginka. Dał nam 6-9 miesięcy z cylostilbegytem, gdyby nie udało się teraz. Jak nie, invitro. Jestem trochę przerażona, bo nie dał mi zbyt wielkiej szansy, ale oczywiście proszę być dobrej myśli.


    Jestem bogatsza o 250 zł. 🎉

  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolailila - ja w każdym cyklu licze w którym miesiącu urodzę jak w tym cyklu zajdę w ciąże 🤣🤦‍♀️ To chyba już jakaś choroba 🤷🏼‍♀️
    Ja zawsze chciałam urodzić marzec-lipiec. Wiec mamy max 3 cykle aby się udało haha 🤣

    Malinka - najważniejsze, ze jest plan. Ale trzymam kciuki aby udało się naturalnie i to już niedługo ✊

    Malinka96, joana_aska89 lubią tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • takczynie Przyjaciółka
    Postów: 102 43

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka96 trzymam kciuki za naturalną owu :) ✊❤

    Tak chyba kazda z Nas tak ma z tym obliczaniem :p mi wyjątkowo powoli leci czas w tym cyklu, czekam i czekam :p moze wyczekam!

    Malinka96 lubi tę wiadomość

  • Malinka96 Przyjaciółka
    Postów: 69 59

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolailila wrote:
    Dziewczyny dziś sobie chodziłam po tych kalkulatorach olulacji, porodu itp ;) I wyszło mi że jeśli w tym cyklu się uda, to termin porodu szacuje się w dniu moich urodzin;) co za przypadek, może to znak :) hahaha człowiek to jednak wariuje czas mi

    Ja miałabym na 9 maja więc 3 dni przed uro Gabrysi :)

  • Karolailila Ekspertka
    Postów: 129 114

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baksia wrote:
    Karolailila - ja w każdym cyklu licze w którym miesiącu urodzę jak w tym cyklu zajdę w ciąże 🤣🤦‍♀️ To chyba już jakaś choroba 🤷🏼‍♀️
    Ja zawsze chciałam urodzić marzec-lipiec. Wiec mamy max 3 cykle aby się udało haha 🤣

    Malinka - najważniejsze, ze jest plan. Ale trzymam kciuki aby udało się naturalnie i to już niedługo ✊

    Baksia- wszystko już zaplanowane, nawet imiona wybrane :) teraz tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość:) Córkę mam z listopada, to teraz marzy mi się urodzić wiosna :) maj od zawsze był moim szczęśliwym miesiącem:)

    Malinka96 lubi tę wiadomość

    Mój mały cud :* Liliana listopad 2017
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ