Forum Starając się - ogólne Wrześniowe testowanie
Odpowiedz

Wrześniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • JennyXS Autorytet

Wysłany: 30 września 2019, 17:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesia8899 wrote:
    Gratuluje!
    Ja testuje jutro <3
    Dziękuję i trzymam kciuki ✊

200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • JennyXS Autorytet

Wysłany: 30 września 2019, 17:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wreszcie mam wyniki beta 305 a progestron 36.8 ;)

Olciak, Natikka123, miscelle, ma.rysia, Karolllla, Mlodamezatka, Madlene28, Karolka9, Malinka96 lubią tę wiadomość

200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • agniesia8899 Ekspertka

Wysłany: 1 października 2019, 08:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dzisiaj test rano :( jedna kreska... ale @ brak... a powinna być w niedziele ...

Ona: 30, On: 31.
    Czekamy na nasze małe, wielkie szczęście <3
    Mama aniołka 👼 15.10.2019 [*]
  • JennyXS Autorytet

Wysłany: 1 października 2019, 13:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulla91 wrote:
    Super gratulacje;) Co zmieniłaś w tym cyklu że się udało?
    Jakie masz patenty? Opowiadaj:)

Ja brałam lamette ale nie byłam na monitoringu. Więc nawet nie wiem ile było pęcherzyków i kiedy owulacja. No i wzięłam może 3 razy acard. I się udało :) znów we wrześniu i będzie drugie czerwcowe dziecko 🤱

200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • Karolka9 Autorytet

Wysłany: 1 października 2019, 15:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesia8899 wrote:
    Zrobiłam dzisiaj test rano :( jedna kreska... ale @ brak... a powinna być w niedziele ...
    A może zrób betę?

3jgxsek2mhrtcu08.png
  • Mlodamezatka Autorytet

Wysłany: 1 października 2019, 19:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    JennyXS wrote:
    Ja brałam lamette ale nie byłam na monitoringu. Więc nawet nie wiem ile było pęcherzyków i kiedy owulacja. No i wzięłam może 3 razy acard. I się udało :) znów we wrześniu i będzie drugie czerwcowe dziecko 🤱
    A kiedy bralas acard? Jakies konkretne dni cyklu?

23 lata
    Starania o pierwszego bobasa od 07.2019
    07-08.2019 (1 cs) - ciąża biochemiczna
    10-11.2019 (3 cs) - ciąża pozamaciczna, usunięty lewy jajowód
    01-02.2020 - 2cs po cp - torbiel krwotoczna na prawym jajniku
    02-03.2020 - 3 cs po cp, 1szy cykl stymulowany, clo+ovitrelle w 12dc

Mykoplazma, ureaplasma, chlamydia, toksoplazmoza, hiv, hcv, vdrl, AntyHbs ujemne. ✅
    Cytomegalia IgG +, IgM -
    Cytologia w porządku ✅
  • JennyXS Autorytet

Wysłany: 2 października 2019, 12:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlodamezatka wrote:
    A kiedy bralas acard? Jakies konkretne dni cyklu?
    Nawet nie pamiętam ale mniej więcej koło owulacji ale chyba raczej już po. Po pół tabletki. Może to to :)

200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
‹‹ 85 86 87 88 89
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)