X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 13 września 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanie do dziewczyn które używały żółtego bobo testa z rossmana. czy w momencie kiedy jednak nie byłyscie w ciąży w miejscu kreski testowej zostawał jakiś cień ślad, no cokolwiek? siknelam sobie dzisiaj po poludniu bo już mam dosyć tego cyklu (przedwczoraj - na innym tescie) i na chwilę wyszłam bo mi się dziecko przebudzilo. wróciłam więcej niż po tych pięciu minutach pierwszy rzut oka jedna kreska a jakże ale jak podniosłam test i światło inaczej padło patrze a tam jakiś cień. i nie wiem czy te testyzzostawiają jakieś ślady czy mogę mieć Maleńka nadzieje ze może jednak... boje się ze przy tak pokręconym cyklu jak ten porobily mi się jakieś torbiele i one tak mogą wpływać na test. powiedzcie proszę jak to jest u was z tymi testami bo pierwszy raz mam taką zagwozdke :)

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 13 września 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katka/85 wrote:
    mam pytanie do dziewczyn które używały żółtego bobo testa z rossmana. czy w momencie kiedy jednak nie byłyscie w ciąży w miejscu kreski testowej zostawał jakiś cień ślad, no cokolwiek? siknelam sobie dzisiaj po poludniu bo już mam dosyć tego cyklu (przedwczoraj - na innym tescie) i na chwilę wyszłam bo mi się dziecko przebudzilo. wróciłam więcej niż po tych pięciu minutach pierwszy rzut oka jedna kreska a jakże ale jak podniosłam test i światło inaczej padło patrze a tam jakiś cień. i nie wiem czy te testyzzostawiają jakieś ślady czy mogę mieć Maleńka nadzieje ze może jednak... boje się ze przy tak pokręconym cyklu jak ten porobily mi się jakieś torbiele i one tak mogą wpływać na test. powiedzcie proszę jak to jest u was z tymi testami bo pierwszy raz mam taką zagwozdke :)
    U mnie nigdy się kreska nie pojawiała ale zawsze po 5 min wyrzucam test byly przypadki,ze dziewczynom po 5 min jakieś fałszywe kreski się pojawiały

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 13 września 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki z tsh- miesiąc biorę leki i spadło mi z 3,90 na 0,90 . Chyba dobrze ;) w sobotę idę jeszcze na konsultacje z tarczycy ciekawe czy dalej będę musiała brać czy wystarczy ze spadło. ..

    MamaNl lubi tę wiadomość

    ex2buay3h02dl23a.png
  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 13 września 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie nie wiem kiedy ten cień się pojawił bo jak tylko zrobiłam test to praktycznie odrazu mmusiałam iść do dziecka. jednak wróciłam nie później niż po 10 min. i teraz mam dylemat ;) no nic sikne jutro z rana i się okaże. dobrze ze kupiłam dwa testy ;) u mnie na innych testach jak nie byłam w ciąży to nic nigdy się nie pokazywało chociaż potrafiłam przez pół dnia wypatrywać jakiegoś śladu dlatego ten dzisiejszy przypadek nie daje mi spokoju ;)

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 13 września 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Monika nie tylko, moja córka skończy za 3 tyg 7 lat :)
    to ja was przebuje moja tydzien temu skonczyła 7,5 i strasznie bręczy o rodzenstwo.ja nie zachodze pora sie przebadac z gory do dołu ale nie ma kiedy i jak

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjdę sobie posmęcić. Chyba bardziej od tych 2 tygodni po owu nie lubię czekania na owu. Przedwczoraj nagły wzrost temperatury a wczoraj spadek, dziś jeszcze niżej. A śluz był i ból był. Oszaleć można :/
    I jeszcze muszę kombinować, żeby wstawać dokładnie o tej samej porze... i jeszcze gardło mnie boli. Jak dostanę temperatury to nie będę wiedziała czy to owu czy choroba.
    To sobie posmęciłam...

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 13 września 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogą psy normalnie brac rożne leki ;) na tarczyce niestety często chorują.
    Mini u mnie 5zl za przyspieszenie. Ale tak jak dziewcxyny piszą, jak w sobotę z rana szlam to na wieczór wyniki były bez dopłaty. A z tym TSH z jednej strony dobry wynik teraz, ale z drugiej skonsultuj czy nie masa za dużej dawki leku bo jak bedzie dalej spadać to sie zrobi niebezpiecznie

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Grzybek Koleżanka
    Postów: 101 14

    Wysłany: 13 września 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAm 26 lat , moj M. 28 . niby czas jeszcze jest i powinno sie wyluzowac , ale jak to zrobic jak tak bardzo pragnie sie dziecka ? ehh . zastanawiam sie czy jutro nie powtorzyc sikacza , bo mimo wszystko dziwnie sie czuje .. nigdy mnie az tak cycki nie bolaly , po za tym mam duzo mlecznego sluzu , a zawsze przed @ raczej skromnie bylo .. ale to moze wynik stresu ..sutkow nie moge dotknac bo tak bola .. tylko ta cholerna szyjka sie obnizyla i jest lekko otwarta chyba .. eh zwariowac mozna . a temp caly czas 36,9

    starania od 07.2017 ,
    5 lat cykle bezowulacyjne,
    hiperprolaktynemia, bromergon,
    podejrzenie PCOS , podejrzenie IO,
    badanie nasienia 1.02
    21.01 - test ciążowy pozytywny ❤️
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 13 września 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini89 wrote:
    Mam wyniki z tsh- miesiąc biorę leki i spadło mi z 3,90 na 0,90 . Chyba dobrze ;) w sobotę idę jeszcze na konsultacje z tarczycy ciekawe czy dalej będę musiała brać czy wystarczy ze spadło. ..

    Bez lekow znowu urosnie, wiec dostaniesz na pewno nizszą dawkę.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 13 września 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini, no mogłoby być ciut wyższe 1-1,5 jest najlepsze, ale źle nie jest;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 13 września 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Bez lekow znowu urosnie, wiec dostaniesz na pewno nizszą dawkę.

    Hmm juz teraz biorę Letrox 25 i nie wiem jest jakaś mniejsza dawka??

    ex2buay3h02dl23a.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 13 września 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini, zawsze można tabletkę na pół ciachnąć;)

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 13 września 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dokładnie tak jak Elka pisze. Można brac połówkę czy ćwiartkę nawet, jak lekarz tak uzna więc na spokojne :)

    Ellka lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Ha Autorytet
    Postów: 871 725

    Wysłany: 13 września 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katka/85 ja nie używałam akurat bobo testu, ale w zeszłym cyklu miałam identyczną sytuację, że kreska o pod światło. Do tego wszystkiego miałam wszystkie inne objawy - ból piersi, sporo śluzu itp ... Niestety mój organizm spłatał mi figla bo @ przyszła, ale z opóźnieniem. Trzymam kciuki aby u Ciebie było inaczej.


    19.01.2007 córka
    09.06.2014 córka
    ex2bkrhm336va282.png
  • Ha Autorytet
    Postów: 871 725

    Wysłany: 13 września 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Chyba bardziej od tych 2 tygodni po owu nie lubię czekania na owu.

    A ja zdecydowanie bardziej nie lubię tych dwóch tygodni po owu ... Początek cyklu daje mi zawsze większą nadzieję :)

    19.01.2007 córka
    09.06.2014 córka
    ex2bkrhm336va282.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozesz podesłać zdjęcie tego testu?

    Mi ginekolog powiedział że jeśli w terminie nie pojawia się od razu dwie kreski to test jest negatwny... Ale ja tam wiem swoje ;-) robiłam żółtgo bobotesta ale przy nim mi wyszły kreski, a na innych wychodziły jakieś cienie cienia. a w którym dpo możesz teraz być

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2017, 15:53

  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 13 września 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po rozmowie z T. Nie mógł na początku uwierzyć, chyba też był w takim szoku jak ja :) no ale mówię mu, że na spokojnie, jeszcze zobaczymy jaka piatkowa beta bedzie :)

    MałaMi90, -Monika-, Paulinaaa lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 13 września 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini89 wrote:
    Hmm juz teraz biorę Letrox 25 i nie wiem jest jakaś mniejsza dawka??
    Ja też biorę 25 i jak ostatnio robiłam miałam podobny wynik do ciebie bałam się ze za niski powtorzylam miesiąc później ale przed pobraniem nie brałam tabletki i było 1,6 nie wiem czy to ma wpływ i czy powinno się brać normalnie tabletkę przed pobraniem ale tak to u mnie wyglądało mój endo podtrzymuje dawkę nie mam nic zmniejszać :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 13 września 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa wlasnie Mini - brałaś tabletkę przed badaniem? Nie powinno się brać

    Ellka lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 13 września 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed badaniem tsh nie bierze się tabletki, tak jak pilik mówi

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ