X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wsparcie naszych facetów
Odpowiedz

wsparcie naszych facetów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 16 marca 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia, może u was to właśnie ten stres i bieganina i wystarczy dłuższy urlop? (ja z ciekawoscia wyczekuje naszych wakacji)

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • Paula Nowa
    Postów: 1 2

    Wysłany: 16 marca 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Moj TŻ na szczescie jest czlowiekiem spokojnym;) Nie widzi zadnych przeszkod zeby lykac witaminki, isc na badania... twierdzi ze zrobi wszytsko zebysmy mieli upragnionego dzidziusia;)

    Mój tak samo bierze wszystko co mu tylko podsunę :)

    Paula90, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    Paulina
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 16 marca 2013, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    dobry wątek, chiałam taki założyć, ale mnie uprzedziłyście... no ja to mam taki problem, że moja połowa zrobiła badania wyszły ok i już drażni go moje jeżdżenie po lekarzach coraz to nowe badania,postawił już krzyżyk na staraniach bo twierdzi że i tak nic z tego nie będzie.Faceci są o wiele słabsi psychicznie i mam tego przykład niby taki męski i twardy ale jeśli chodzi o nasze starania to totalna załamka a dotego dołuje mnie i nie potrafi zrozumieć,że mi jest także ciężko ...

    hmm... wiem jak ważne jest tu wsparcie , ale może spójrz na to w ten sposób - może jego podejscie pomaga nie zatracić się w staraniach, badaniach, wizytach u lekarza?
    Ale co fakt to fakt, panowie znacznie mniej od nas sa w stanie udzwignąć psychicznie.

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 17 marca 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no może masz rację ale on nawet nie wie jak czasami przegina i naprawdę robi mi się przykro.zdaję sobie sprawę że wina leży po mojej stronie ale nie poddaje się walczę robię wszytsko co mogę,czasami jestem już zmęczona tymi lekarzami nowymi badaniami, lekami.nie mam ogromnej nadwagi ale przydałoby się zgubić z 5-6 kg w zeszłym roku byłam na diecie udało się zgubić 9 kg i tak to trzymam, dietą i ćwiczeniami 4 razy w tygodniu to też jakaś ucieczka od myślenia nad dzieckiem.zajęłam się sobą ale czasami zastanawiam się czy warto czy to ma jakiś sens.ahh co ja mówie to taka chwila słabości.damy radę DZIEWCZYNY NIE MOŻEMY SIĘ PODDAĆ!!!jak nasze połowy nie zawsze to rozumieją i nie zawsze wspierają to zostaje ovufriend ;-)

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 17 marca 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja droga, mimo badań problem biologiczny wcale nie musi byc po Twojej stronie, a nawet jeśli tak jest to jest Wasz problem, moze to byc równie dobrze psychika,i wzajemne wsparcie w tedy ma kolosalne znaczenie.

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 17 marca 2013, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak dokładnie to wczoraj usłyszałam od lekarza "że teraz ja jestem najważniejsza, a mąż powinien swoją siłą mnbie wspierać" więc zaproponował że na jedną z wizyt mamy przyjść razem, teraz tylko przekonać połowice by tam ze mną wszedł, ahhhhh myśle że dam radę

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 17 marca 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula wrote:
    Paula90 wrote:
    Moj TŻ na szczescie jest czlowiekiem spokojnym;) Nie widzi zadnych przeszkod zeby lykac witaminki, isc na badania... twierdzi ze zrobi wszytsko zebysmy mieli upragnionego dzidziusia;)

    Mój tak samo bierze wszystko co mu tylko podsunę :)

    Czyli czytajac wypowiedzi innych nie mamy zle :) :D

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 17 marca 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30, Dasz radę! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2013, 10:09

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 17 marca 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Paula wrote:
    Paula90 wrote:
    Moj TŻ na szczescie jest czlowiekiem spokojnym;) Nie widzi zadnych przeszkod zeby lykac witaminki, isc na badania... twierdzi ze zrobi wszytsko zebysmy mieli upragnionego dzidziusia;)

    Mój tak samo bierze wszystko co mu tylko podsunę :)

    Czyli czytajac wypowiedzi innych nie mamy zle :) :D

    My nie:) ja sie raczej zastanawiałam, jak ci nasi faceci, nigdy nie skarżący sie, wspierajacy, jak to my ich mozemy wesprzec. Bo wiadomo my sie wygadamy z kolezankami, tutaj, a oni... z tego co widze wszystko chowaja do srodka.

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 17 marca 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 zdarza się ze ja przygotowuje grunt pod pewne rzeczy przez dłuższy czas tzn przy okazji jakiegos filmu np mowie - o to! To jest właśnie naprawdę męskie! po jakims czasie jak własnie o cos podobnego prosze to cudownie okazuje sie ze nie ma problemu.

    Paula90, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 17 marca 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    michaela wrote:
    H30 zdarza się ze ja przygotowuje grunt pod pewne rzeczy przez dłuższy czas tzn przy okazji jakiegos filmu np mowie - o to! To jest właśnie naprawdę męskie! po jakims czasie jak własnie o cos podobnego prosze to cudownie okazuje sie ze nie ma problemu.

    Skad ja to znam :D

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • karolaEM Ekspertka
    Postów: 207 52

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda, bo to stary wątek, ale postanowiłam skomentować. Mnie mój mąż wspiera na okrągło. Zawsze kiedy nie wychodzi, kiedy na teście kolejny raz pojawi się jedna kreska, przytula mnie i mówi, że będziemy próbować do skutku, że napewno się uda.

    Karolina 👩 33
    Krzysiek 🧔 30
    Starania o 👶 od Maja 2017

    PCOS zdiagnozowane

    1 biochem maj 2021

    14.07.2021 Pink Test II
    15.07.2021 Beta ujemna <0,2mlU/ml

    walczymy dalej
  • MyŚliwa Autorytet
    Postów: 1197 2035

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 04:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie mój mąż/partner też bardzo wspiera. Zwłaszcza pilnuje zaleceń lekarza (żeby po transferze nie dźwigać). Ponieważ większość diagnostyki jest skupiona na mnie, to mąż/partner zajmuje się sprawami organizacyjnymi, zawozi mnie i uczestniczy w spotkaniach z lekarzem, umawia wizyty, kupuje leki, wyrzuca strzykawki, głaszcze po głowie i nawet wytrzymuje moje gadanie :-).

    karolaEM lubi tę wiadomość

  • karolaEM Ekspertka
    Postów: 207 52

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MyŚliwa wrote:
    Mnie mój mąż/partner też bardzo wspiera. Zwłaszcza pilnuje zaleceń lekarza (żeby po transferze nie dźwigać). Ponieważ większość diagnostyki jest skupiona na mnie, to mąż/partner zajmuje się sprawami organizacyjnymi, zawozi mnie i uczestniczy w spotkaniach z lekarzem, umawia wizyty, kupuje leki, wyrzuca strzykawki, głaszcze po głowie i nawet wytrzymuje moje gadanie :-).


    Super. Dobrze mieć takich mężczyzn przy sobie. Wsparcie w takich chwilach jest bardzo ważne.

    Karolina 👩 33
    Krzysiek 🧔 30
    Starania o 👶 od Maja 2017

    PCOS zdiagnozowane

    1 biochem maj 2021

    14.07.2021 Pink Test II
    15.07.2021 Beta ujemna <0,2mlU/ml

    walczymy dalej
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ