Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wsparcie wszystkich starajacych sie
Odpowiedz

Wsparcie wszystkich starajacych sie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:02

  • Igibarz Przyjaciółka
    Postów: 193 39

    Wysłany: 28 maja 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz otwieram :D

    Olga 28.11.2011r ❤

    setcgqq4v93erwex.png
    ckai3e3kjszhe9l0.png
  • Pola☺ Przyjaciółka
    Postów: 519 38

    Wysłany: 28 maja 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet jak ja cię znajdę ;-)

    W oczwkiwaniu na upragione szczęście
    Amelka 27.02.2010
    08.02.2017 Ciąża pozamaciczna

    http://ovufriend.pl/graph/b4c8b9a06a292567105baebc85e50c29
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 14:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 14:58

  • Pola☺ Przyjaciółka
    Postów: 519 38

    Wysłany: 28 maja 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mnie zapros u Igi jestem w znajomych

    W oczwkiwaniu na upragione szczęście
    Amelka 27.02.2010
    08.02.2017 Ciąża pozamaciczna

    http://ovufriend.pl/graph/b4c8b9a06a292567105baebc85e50c29
  • Igibarz Przyjaciółka
    Postów: 193 39

    Wysłany: 28 maja 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy na prawde jakas inna Karoline chyba ogladacie :D

    Olga 28.11.2011r ❤

    setcgqq4v93erwex.png
    ckai3e3kjszhe9l0.png
  • Pola☺ Przyjaciółka
    Postów: 519 38

    Wysłany: 28 maja 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet super z Ciebie dziewczyna ładna :-)

    Dziewczyny moze grupa na Messenger tam bynajmniej zdjęcia można wklejac :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    W oczwkiwaniu na upragione szczęście
    Amelka 27.02.2010
    08.02.2017 Ciąża pozamaciczna

    http://ovufriend.pl/graph/b4c8b9a06a292567105baebc85e50c29
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 14:58

  • Pola☺ Przyjaciółka
    Postów: 519 38

    Wysłany: 28 maja 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igibarz wrote:
    Wy na prawde jakas inna Karoline chyba ogladacie :D

    Moja droga jesteś bardzo ładna !-).

    A co ja mam powiedziec moj mąż wyglada jak moj brat haha super ;-)

    W oczwkiwaniu na upragione szczęście
    Amelka 27.02.2010
    08.02.2017 Ciąża pozamaciczna

    http://ovufriend.pl/graph/b4c8b9a06a292567105baebc85e50c29
  • Igibarz Przyjaciółka
    Postów: 193 39

    Wysłany: 28 maja 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem za grupa jak najbardziej :D

    Olga 28.11.2011r ❤

    setcgqq4v93erwex.png
    ckai3e3kjszhe9l0.png
  • Pola☺ Przyjaciółka
    Postów: 519 38

    Wysłany: 28 maja 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Polcia, dobry żarcik :) nie umywam się do Was, takie dżagi :P
    i fajnego masz brata :D buhahaha też mam dziarkę :)

    Ej to nie jest zabawne hahahaha no kurcze wszyscy nam tak mówią hahaha. A corka blad z innej beczki masakra.

    Anet sliczna z Ciebie dziewczyna :-) no ja mam juz dwa tatuaże ;-) jeszcze na żebrach.

    W oczwkiwaniu na upragione szczęście
    Amelka 27.02.2010
    08.02.2017 Ciąża pozamaciczna

    http://ovufriend.pl/graph/b4c8b9a06a292567105baebc85e50c29
  • Pola☺ Przyjaciółka
    Postów: 519 38

    Wysłany: 28 maja 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem gruba a szczególnie moj brzuch i uda z chęcią bym pobiegala ale brak mi motywacji

    W oczwkiwaniu na upragione szczęście
    Amelka 27.02.2010
    08.02.2017 Ciąża pozamaciczna

    http://ovufriend.pl/graph/b4c8b9a06a292567105baebc85e50c29
  • Igibarz Przyjaciółka
    Postów: 193 39

    Wysłany: 28 maja 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chce sobie zrobić ale jakoś nie mogę sie przełamać :D

    Olga 28.11.2011r ❤

    setcgqq4v93erwex.png
    ckai3e3kjszhe9l0.png
  • Pola☺ Przyjaciółka
    Postów: 519 38

    Wysłany: 28 maja 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igibarz wrote:
    Ja chce sobie zrobić ale jakoś nie mogę sie przełamać :D

    No powiem ci ze ja 2 lata sie zamierzałam ale w końcu zrobiłam jak zrobiłam jeden to później chcialam drugi.

    Kurde dziewczyny tak sie tu zaczytalam ze zapomnialam o wodzie ze do wanny leci i tyle sie nalalo ze jeszcze trochę bi by sie wylalo haha

    W oczwkiwaniu na upragione szczęście
    Amelka 27.02.2010
    08.02.2017 Ciąża pozamaciczna

    http://ovufriend.pl/graph/b4c8b9a06a292567105baebc85e50c29
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 14:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 14:58

  • Igibarz Przyjaciółka
    Postów: 193 39

    Wysłany: 28 maja 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak tu piszę to o Bożym swiecie zapominam, dobrze że dziecka jeszcze nie zgubiłam :D

    Ja kiedyś sobie zrobię na pewno, tylko nie mam jeszcze koncepcji gdzie i jaki :)

    Olga 28.11.2011r ❤

    setcgqq4v93erwex.png
    ckai3e3kjszhe9l0.png
  • Pola☺ Przyjaciółka
    Postów: 519 38

    Wysłany: 28 maja 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Mój wykres w tym cyklu na ovu to jakaś porażka. Strasznie niska tempka, ciekawe czy to czegoś nie oznacza. Jak tak czytam to myślę o progesteronie czy czasami nie jest za niski, bo na wykresie widać jakieś podrygi, ale słabe. A ovu codziennie mnie informuje, że mam płodne. Jakbym taka płodna była to dawno miałabym całą gromadkę uroczych dzieciaczków... W czwartek zrobię badania to może coś się wyjaśni.

    Ja tak samo juz raczej nie zrobiw sobie wiecej yeraz skupiam sie na czyms innym

    Anet u Ciebie to faktycznie szalenstwo na tym wyktesie u mnie urzymuje sie na poziomie dzisiaj tylko tak mocno podskoczylo ale juz sie z mezem rano serduszkowalismy nie chce niczego przegapic mnie ovu informowalo przedwczoraj ze byla ovulacja ale nie wiem czy tym sie sugerowac moim zdaniem to tylko przypuszczenia.

    Ale mozesz miec zbyt niki progesteron zrobisz badania to sie wyjaśni.

    Ja skopiuje link i na messenger cu go wyśle. Igi tobie też

    W oczwkiwaniu na upragione szczęście
    Amelka 27.02.2010
    08.02.2017 Ciąża pozamaciczna

    http://ovufriend.pl/graph/b4c8b9a06a292567105baebc85e50c29
‹‹ 36 37 38 39 40
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ