X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Współżycie..
Odpowiedz

Współżycie..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie potrafię odpuścić. Ciągle mam to w głowie.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety też ...

    Maracuja
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Ja nie potrafię odpuścić. Ciągle mam to w głowie.
    ja mam zamiar odpuścić cykle nie mam zamiaru załamywać się nad spadkiem temperatur a tak przynajmniej jak nie będę nic obserwować to nawet nie będę wiedziała kiedy mam dni płodne i może wtedy mi się uda :) przynajmniej tyle mogę zrobić dla mojej psychiki

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypuszczam, że jakbym postanowiła odpuścić, to i tak przy każdym zbliżeniu bym się zastanawiała, czy teraz wyjdzie czy nie.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciągu 12 miesięcy "odpuszczałam" już 2 razy. Koniec mierzenia temp, koniec wykresu czy wchodzenie na forum. I figa :(

    Teraz po odebraniu kiepskich wyników nasienia męża znów odpuszczamy. Po co się kochać co 2 dzień, spinać i mieć nadzieje skoro plemniczory są zbyt leniwe, żeby ruszyć swoje witki i w końcu zapłodnić to jajeczko?!

    atdck6nlmznf5qze.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem jedno, że niekorzystnie na mnie wpływa oglądanie programów o kobietach w ciąży i różnego rodzaju porodówkach - cudach narodzin. Wtedy zaczynam czuć pustkę i żal, że nie mogę dzielić tego szczęścia ze swoimi bliskimi.
    Całkowicie odpuszczać na pewno nie warto, bo bez przytulania maluszek się na świecie nie pojawi, ale przeżywanie co miesiąc porażki jest potwornie dotkliwe.

    Maracuja
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ