X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wyniki dobre a ciąży brak
Odpowiedz

wyniki dobre a ciąży brak

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Truskawkowa Przyjaciółka
    Postów: 82 52

    Wysłany: 25 września 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mili, wybrałam pierwszy wariant leczenia: 1.stymulacja lekami 2.trzy próby inseminacji 3.laparoskopia 4.invitro. Przeraziło mnie zaczynanie diagnostyki od laparoskopii (to jednak inwazyjny zabieg). Poza tym nie dociera jeszcze do mnie, że może być coś nie tak (choć niestety wszystko na to wskazuje). Od przyszłego cyklu zaczynam starania z Clo. Potem wg planu inseminacje (to też mnie zdziwiło, że najpierw inseminacja a nie laparo). Liczę jednak, że stymulacja będzie wystarczająca. Ufam lekarzowi. To specjalista w tej dziedzinie. Pionier. Liczę na jego doświadczenie w temacie.

    Mili lubi tę wiadomość

    Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...
  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 26 września 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grafka nie miałam pojęcia,że są istnieją niektóre wymienione przez Ciebie badania- dziękuję za uświadomienie mnie:)
    Truskawkowa ja też już bym chciała rozpocząć "działania" i oby skończyło się u Nas na 1!!! Idę do nowego gina. i pewnie będzie chciał powtórzyć badania u siebie. Ja już nie wierze w matkę naturę , czuję, że trzeba jej dopomóc. Staramy się już ok 3 lat. Zastanawia mnie ta stymulacja lekami, zawsze myślałam, że są one podawane gdy zostanie stwierdzona jakaś nieprawidłowość w cyklach. Fajnie, czyli są leki wspomagające i nowa nadzieja:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2013, 10:34

    Fasolka
  • grafka Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 26 września 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze to i ja byłam zdziwiona niektórymi z nich a już konkretnie mnie lekarka zdziwiła jak mi powiedziała, że wycięcie wyrostka robaczkowego mogła mieć wpływ na drożność jajowodów. Mam tylko nadzieję, że nie okaże się to w moim przypadku.

  • Marthusia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:)
    Mam taki dylemat na temat oczywisty;) Konkretnie zastanawiam się co mam zrobić. Staramy się o dziecko od prawie 2 lat i w sierpniu ubiegłego roku zawitaliśmy do kliniki leczenia niepłodności. Wyniki badań okazały się być w porządku.Troszkę lepsze mógłby mieć wyniki mój mąż. W każdym bądź razie lekarz nam zaproponował inseminacje ale...zastanawiam się czy nie powinnam mieć najpierw przeprowadzonej drożności jajowodów zwłaszcza, że wiele lat temu miałam zabieg usunięcia jajnika. Lekarz stwierdził wtedy że najpierw próby inseminacji a potem w razie czego drożność. Co sądzicie?

    Marta
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przed inseminacja zalecana jest droznosc jajowodów - jelsi ma byc to inseminacja ze tak powiem z prawdziwego zdarzenia..a nie jak sporo lekarzy robi zeby zaliczyc inseminacje

    nam probowali wmowic inseminacje .. ukrywajac przed nami ze u meza w nasieniu nie znaleziono plemnikow.. ale ostro przez 9 miesiecy tak inseminacja pomoze.. bo u meza wynikiwytłuszczone bylo Aspermia- czyli mala objetosc nasienia.. ale nie pokazali notatki ze w tym nasieniu niema plemnikow ;/
    dwa jak juz raz sie zdecydowalismy to dostalam na oko leki stmulujace owszem podglad jajek byl czy rosna..ale juz kiedy podac zastrzyk i czy pekly nie bylo usg ;/ wiec zrezygnowalam..bo w slepo niemialam zamiaru robic ..i cale szczescie bo niezle by nanas zarobili 5 inseminacji nam proponowali( zadna by sie nie udal- no chyba ze z nasieneim innego faceta) czyli prsta kaluaja na czysto mielibyc okolo 5 tys + wizyty ..

    dlatego przeczytajie o inseminacjach jakie zalecane sa badania przed zarówno u meza jak i u Was.. na penwo obydwoje powinniscie miec zrobione HIV, HPV, chlamydie , u faceta morfologia plemników min 5%, u Was drozne jajowody

    http://inseminacja-poradnik.pl/niezbednebadaniaprzedinseminacja.php

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2014, 22:04

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest podobnie.. wyniki (tsh, prl, progesteron) w normie. Morfologia, mocz-ok. Monitoring, owulacje, endometrium prawidłowe. U męża nasienie bardzo dobre. Gdzie jest "KLUCZ" do tej zagadki...

  • Szuszka Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Staramy sie od 13 miesiecy i na raazie teraz po 13 cyklu czekam na @ i oby się nie pojawiła tym bardziej że mam jutro urodziny ! nie chce takiego prezentu ;-) ja mam dobre wyniki tsh, prl, usg tarczycy, usg ginekologiczne, krew mocz wszystko ok. Mąż tez dobre wyniki mimo że od wielu lat regularnie pali marysię (ostatni rok razem ze mną) jedyne co miał do leczenia to zapalenie prostaty (ale mimo to wyniki nasienia były ok). Co ja moge ze swojej strony doradzic to ze brak witaminy D uniemożliwia zajscie w ciąże i duża ilość kofeiny upośledza mini mięśnie które przesuwają jajeczko w jajowodach. Jak na razie po wyleczeniu i wszystkich zmianach (nie pije kawy rzadko cola i w ogole juz energetykow) zaczelam brac witaminki i zobaczymy czy beda efekty. Jutro ide do gina może wymyśli coś nowego :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o co chodzi z ta laparaskopia?
    jak ona wygląda?

  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim problemem też była prolaktyna ...teraz ją zbijam i zobaczymy skutki

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ