X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wywołanie miesiączki a następny cykl
Odpowiedz

wywołanie miesiączki a następny cykl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kwiatek2004 Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 8 marca 2013, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny od paru dni bardzo boli mnie brzuch na miesiączkę, byłam wczoraj u lekarza, który stwierdził że miesiączka sama nie przyjdzie i trzeba ją wywołać duphastonem. 3 dni po 2 tabletki dziennie. Czy po takim wywołanym okresie jest normalny cykl tzn czy będzie owulacja?

    oncf7ddlzcuroo8c.png

    f2wl3e5epqqifoai.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 8 marca 2013, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez lekarza przepisal Duphaston na wywolanie miesiaczki bo byly one bardzo nie regularne...

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • kwiatek2004 Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 8 marca 2013, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Mnie tez lekarza przepisal Duphaston na wywolanie miesiaczki bo byly one bardzo nie regularne...

    A jak brałaś duphaston? Miałaś pożniej owulację?

    oncf7ddlzcuroo8c.png

    f2wl3e5epqqifoai.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ