X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wywołanie okresu
Odpowiedz

Wywołanie okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Myszka92 Koleżanka
    Postów: 56 36

    Wysłany: 7 marca 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój cykl trwa już 58 dni... Po 44 dc.(chyba) postanowiłam wywołać...Brałam duphaston przez 5 dni 2x1 tabletce. Dzisiaj jest 9 dzień od odstawienia i okresu nie ma... 7 dni temu był skok temperatury i do teraz 37,0... Czy są szanse na ciąże czy to wszystko to reakcja na duphaston?? No i ile czekać na tą @???

    eiktqqmzikxo0dgo.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 7 marca 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana a nie bierzesz pod uwage tego że owulacja była ok. 51 dc. Wtedy jak OF wyznaczył Ci owulke to raczej do niej nie doszło tylko to była przymiarka do owulki bo temp sie nie utrzymała nad linia podstawową (OF tej linii nie wyznacza). To że testy owulacyne dużo wcześniej były pozytywne to nie znaczy że do owulacji doszło.
    Ja na Twoim miejscu bym poczekała bo wychodzi że masz dopiero 6 dzien FL.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Myszka92 Koleżanka
    Postów: 56 36

    Wysłany: 7 marca 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz myślałam o tym tylko zastanawia mnie fakt, że po wzięciu duphastonu doszło do owulacji... spodziewałam się bardziej okresu... choć niesamowicie cieszył by mnie fakt jakby to faktycznie była owulacja, a temperatura mówi sama za siebie.

    eiktqqmzikxo0dgo.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 7 marca 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na moje oko to owulka była jak wcześniej wspomniałam i nie wiem dlaczego brałaś duphaston przed owulacją. Może i zatrzymał owulacje nie wiem jak to działa w praktyce bo nie brałam przed potwierdzoną owulką.
    NIe tylko temp. wskazuje na owulke ale i śluz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2014, 16:12

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Myszka92 Koleżanka
    Postów: 56 36

    Wysłany: 8 marca 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brałam żeby wywołać okres bo stwierdziłam że owulacji już nie będzie;)

    eiktqqmzikxo0dgo.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 8 marca 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przy malych stezeniach duphastonu, gdy juz jajeczka sa w miare dojrzale moze dojsc do peniecia jajeczka. Moim zdaniem jeszcze dzidzia z tego bedzie :) serduszko trafione i tempka piekna :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 8 marca 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka92 wrote:
    brałam żeby wywołać okres bo stwierdziłam że owulacji już nie będzie;)

    Ja tez chcialam wywolac okres ostatnio, ale chcialam znalezc cos naturalnego i znalazlam ze dong quai wywoluje miesiaczke w wiekszych dawkach...zamiast okresu dostalam owulacje :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Myszka92 Koleżanka
    Postów: 56 36

    Wysłany: 9 marca 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super no widzisz kobiecy organizm to wielka zagadka... ;P

    eiktqqmzikxo0dgo.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ