X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umówiłam sie do jakiegoś gin na przyszły wtorek;)


    Picja niestety tak juz bedzie zawsze. Za 30 lat dalej sie będziesz martwic o to swoje dziecko;).
    Maz zadzwonił ze dziecke na jakies osowiałe. Wiec juz sobie wkręca ze choroba ze zaś antybiotyk. Takze to sie nie konczy;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    dzieki Ciri :D:D wiedziałam że mogę na Ciebie liczyć :P
    ;* kocham ;* mnie w nieudanych cyklach testy sie snily i ciaza a w tym nic ;p

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    No a obok mnie natasza urbanska byla i urodziła. Ale dziecko miało 2 cm ale żyli i je karmila.masakra sen:)

    Ten sen raczej się nie spełni :P Natasza Urbańska? :P

    ciri22 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Picja, Ciri, każdego napadają takie dni. To chyba sprawka hormonów też. Jednego dnia jest dobrze, a następnego dziwne myśli/sny człowieka nachodzą :/

    Spokojnie dziewczynki :) będzie wszystko w porządku.
    Picja, po wizycie koniecznie podziel się z nami wiadomościami :)
    Mam nadzieje ze będę miała tylko piękne wiadomości.dzis skonczylam 7 tydzień. Równo 50 dni od miesiączki. Serduszko powinno juz być prawda?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest na pewno pytanie czy zobaczysz i uslyszysz ;p ale moim zdaniem na 99% tak ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Umówiłam sie do jakiegoś gin na przyszły wtorek;)


    Picja niestety tak juz bedzie zawsze. Za 30 lat dalej sie będziesz martwic o to swoje dziecko;).
    Maz zadzwonił ze dziecke na jakies osowiałe. Wiec juz sobie wkręca ze choroba ze zaś antybiotyk. Takze to sie nie konczy;)
    No tak właśnie rozmawialismy z mężem wczoraj...ze teraz czy nie puste jajo. Potem czy nie zasniad. Potem czy wad nie ma.potem czy sie rusza.czy pepowina ok.potem poród.potem potowki i kapiel.potem karmienie. Potem przedszkole. Potem matura.potem pierwsze wakacje z dziewczyna. Potem samo na studiach.potem obrona.pracy nie znajdzie. Potem ślub.no cale życie jeden wielki stres:)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Mam nadzieje ze będę miała tylko piękne wiadomości.dzis skonczylam 7 tydzień. Równo 50 dni od miesiączki. Serduszko powinno juz być prawda?
    Przy 10000 bety juz powinno być widac

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    No tak właśnie rozmawialismy z mężem wczoraj...ze teraz czy nie puste jajo. Potem czy nie zasniad. Potem czy wad nie ma.potem czy sie rusza.czy pepowina ok.potem poród.potem potowki i kapiel.potem karmienie. Potem przedszkole. Potem matura.potem pierwsze wakacje z dziewczyna. Potem samo na studiach.potem obrona.pracy nie znajdzie. Potem ślub.no cale życie jeden wielki stres:)
    Pierwsze wakacje z dziewczyna to przed matura:P

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w piatek miałam 9798 wiec mam nadzieje ze do dzis jest juz dość spora...qpisalam w kalkulator no to rosla prawidłowo.juz nie tak szybko jak na poczatku (prawie 200%) tylko ok.90% ale pokazywalo ze w normie....

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Pierwsze wakacje z dziewczyna to przed matura:P
    O nie. Ja wiem czym sie takie wakacje kończą:p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby byla ozamaciczna to bym plamila mimo luteiny prawda? Bolaloby cos...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    No w piatek miałam 9798 wiec mam nadzieje ze do dzis jest juz dość spora...qpisalam w kalkulator no to rosla prawidłowo.juz nie tak szybko jak na poczatku (prawie 200%) tylko ok.90% ale pokazywalo ze w normie....
    Potem wolniej rosnie ok 70% na 48h

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    O nie. Ja wiem czym sie takie wakacje kończą:p
    Skoro wiesz nie zabraniaj mu albo jej tego ;D daj zyc ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Gdyby byla ozamaciczna to bym plamila mimo luteiny prawda? Bolaloby cos...
    Tak. Bardzo by bolalo i juz teraz mialabys powazne problemy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to chociaż tym sienie denerwuje juz:)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 9 lipca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Za godzinkę idę do ginekologa :) mam ze sobą wyniki zobaczymy co powie.

    Landryneczka moim TSH jestem zachwycona bo jeszcze w maju było 2,5 a w listpoadzie ponad 8 ;)

    Ciri na moje oko to hormony Ci zaczynają pracować na wyższych obrotach ;) do tego zaczynasz sobie uświadamiać, że nie bierzesz już odpowiedzialności tylko za siebie ;) jest jeszcze ktoś, kto sam sobie nie poradzi przez jeszcze parę ładnych lat ;)

    Mój mąż jest chory :/ angina plus alergia... no masakra po prostu :/
    Dziś rano musiałam go niemal szantażem zmusić do seksu :D a później miałam wyrzuty sumienia bo jak ja jestem chora to on boi się w ogóle do mnie odzywać a co dopiero jakieś igraszki proponować :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z angina to lipa.moj miał i od razu zlapalam. To potem paciorkowce. Zapalenie ucha.od razu oboje tydzień wolnego i spanie osobno

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 9 lipca 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa i temperaturka ładnie mi rośnie ;)podoba mi się mój wykresik :D jak narazie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam słabość do stałej temp przed owulacja:) okazala sie szczesliwa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann_je a zbijalas czyms tsh? Ja w marcu mialam 2,6 dwa lata temu 2,0 i zaszlam w ciaze nie wiem jak th3 i th4 bo nie robilam.

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ