X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brak słów... i takie to smutne, zamiast pomóc to jeszcze by zdeptali człowieka, bo im nie pasuje :/

    Dobra dziewczynki, biorę się do roboty, bo straszne tyły mam :D :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to dzielnie pracuje ;p na razie nic sie nie dzieje to cos czuje ze zaraz film odpale ;p

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w pracy też na razie cisza no i dziś krócej bo nie do 16 tyko do 13.30 bo na 14 do ortopedy a na 16 do gin

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też nic się nie dzieje, ale mam zaległości do nadrobienia :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja dzis do 15... Ale od jutra zaczynam prace w nowym miejscu i mam dwa razy dalej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głowa mnie dziś coś boli...pogoda do d.....nie wiadomo czy to burza będzie czy co...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba burza, tak zapowiadali.. W dodatko cisnienie mialo diametralnie sie zmieniac teraz...
    A ja zaczelam sie bac calej ciazy. Tego ze to pierwsza ciaza i tak naprawde nic nie wiem... Nie wiem co jest niepokojace. A co nie. Co normalne a co nie... Chyba dzis mi zaczyna odbijac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri wiele dziewczyn tak pewnie ma przy 1 ciąży. a co Cie niepokoi?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie wszystko.... I to jest chore. Czy brak objawow to dobrze czy zle. Czy poronienie cos zwiastuje. Jak dalej bedzie... Czy to moze przyjsc tak po prostu czy jak... Jej moj mozg dzis wariuje... W sumie nie wiem czemu bo nic mnie nie boli... Chyba po prostu dzis bede miala placzliwy i jeczacy dzien

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri możesz nie mieć objawów ciąży. niektóre tak maja. znam osobiście takie przypadki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do poronienia (odpukać!!!) to ja miałam tak że zaczęło się od brązowego bardzo delikatnego plamienia potem przeszło w czerwone bolał mnie brzuch. Mąż mnie uspakajał że plamienia w ciąży są normalne bo przez cały dzień naczytał się full artykułów w necie. no a potem się rozkręcało. pojechałam na pogotowie rano zrobiłam bete - oczywiście spadek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wlasnie na plamienie najbardziej zwracam uwage czy nie ma. I na pewno od razu bym poszla do szpitala.ale pytanie czy to cos by dalo.. Chyba nie. Jak beta spada to to juz nieuniknione... Eh za duzo mysle...

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Ciri, nie myśl tyle <3 każda kobieta w pierwszej ciąży ma wątpliwości i mnóstwo pytań, tym bardziej skoro na około ciągle się słyszy o jakichś tragediach :( musisz być dobrej myśli kochana :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W akcie desperacji bete bym zrobila... Ale nawet nie mam kiedy... Chyba dzis bedzie ten kolejny dzien (cholera to tydzien minal dokladnie) kiedy sikne na test zeby ta kreske grubsza zobaczyc... Naprawde to sie robi obsesja...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraj się nie myśleć głowa do góry, :) Pamiętaj że nie każde plamienie zwiastuje poronienie. a czy wizyta by coś dała to nie wiem... ja wtedy wierzyłam że coś da.... :( że uda się podtrzymać. Ciri trzymam kciuki za Ciebie i maluszka. na pewno będzie ok :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz 6 tydzien. Za kilka dni zaczne 7... W 8 usg,potem w 10 krew sprawdzamy i sikamu do sloika w 11 wizyta u gina a potem jeszcze 3 i konczy sie czas najwoekszego zagrozenia ciazy...

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na każdym kroku te obsesje: staraczki mają obsesje, zaciążone mają obsesje. I jak tu normalnie żyć?
    Ciri, zawsze istnieje jakieś ryzyko. Siknij jeśli Cię to choć trochę uspokoi :) Pamiętaj, że nerwowa matka, to nerwowe dziecko ;) Na pewno wszystko jest dobrze <3

    Ryzyko oczywiście maleje z każdym dniem ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 09:32

    Madziulla lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda jak Ty się stresujesz to i maluszek. Na pewno wszystko si jak chcesz siknąć na test to sikaj. Może uspokoisz się trochę :) Wszyscy Cie tu wspieramy i wierzymy że jest ok. Musi być ok innej opcji nie widzę :) <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten tekst bede powtarzac jak mantre...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mysle ze to od dnia zalezy. Wiecie wczoraj wypadek i zero negatywnych mysli a dzis nic sie nie dzieje i mysle o tym ale nie w kategoriach ze wypadek mogl zaszkodzic lecz ze i tak coa sie moze stac...

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ