X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ja tak mialam ze jak zrobilam owulacyjny dodatni jak ciazowy sie cieszylam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tsh 2.6 ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie mam swoich testów ovu.....mam nadzieje ze listonosz zdazy mi je dostarczyć...... znajac moje szczęście zaginęły w akcji......

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 8 lipca 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) i ja się melduję :D będę zaglądać sporadycznie, ale nie zapomnijcie o mnie :D plisssss :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 8 lipca 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U lekarza dupa. Kazala mi sie zapisać na usg- 27 lipca...

    Czekam aż syn pojdzie sie spać żeby sobie poplakac:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2015, 21:07

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 8 lipca 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uszy do góry Kochana <3 ale to dopiero jak się wypłaczesz :* łzy działają oczyszczająco. Ja na początku powstrzymywałam płacz, a teraz płaczę zawsze, gdy czuję potrzebę i od razu jest lepiej. Płaczę jednak tylko w samotności bądź przy mężu. A ostatnio poryczałabym się podczas wizyty u gina. Gdy odesłał mnie z kwitkiem do endo nic nie wyjaśniając :/ Wspieram <3 <3 <3

    Baronowa_83 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 8 lipca 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spoko, ogarnę się. Poszukam innego gina na nfzet, a jak nie to bede jeżdzić do mojej lekarki prywatnie

    littleladybird lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tak bardzo bije sie jutra. Jutro zakończymy 7 tydzień. Rozpoczniemy 8...to moja jakakolwiek w ciąży pierwsza wizyta. Poza testami i betą nie wiem nic. I boje się strasznie:(

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 8 lipca 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nawet nie piszę, żebyś wyluzowała, bo będzie dobrze tylko piszę: trzymam kciuki

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 8 lipca 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja, zaciskam kciuki <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja, trzymam kciuki <3 na pewno będzie ok wszytko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny:) na złość idę na 18 na dodatek dopiero

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na 16 mam wizytę u gin z tym że tylko kontrolna wizyta z wynikami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2015, 22:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jej ja jeszcze dwa tygodnie... Ale dzis po dwoch dniach bez mdlosci, dopadly mnie znow samochodowe, przy kuzynce mojego G... byl przystanek na ciazowego belcika a nawet i 2.... i sie okazalo ze tesciowa juz calej swojej rodzinie rozgadala ze jestem w ciazy i ze Grzes zostanie tata, wiec zdziwienia nie bylo... Az te pleciugi. I teraz sobie mysle ze musi byc dobrze....

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 lipca 2015, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczął mnie boleć jajnik, na wszelki wypadek zmusiłam męża do seksu;). Dobranoc

    ciri22, littleladybird lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 lipca 2015, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak temperatura nie zostawia złudzeń.

    Jesli dostane okres na urlop czyli dopiero po 27 to będzie to jeden z bardziej złośliwych okresow ever

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri pewnie, e będzie dobrze :D

    Mój termometr si chyba popsuł :/ nigdy jeszcze tak nie miałam, żeby przez 6 dni pod rząd tempka była na podobnym poziomie. Co jest grane?

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dokladnie to samo pytanie zadawalam Ciri w szczęśliwy cyklu. Tuz przed owuacja identyczne temperatury..

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się nie nastawiam na nic. Brałam w tym cyklu dupka na wywołanie @ :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :* Inne temperatury niz zwykle zwiastuja cos dobrego. Ja mialam takie 3 zmiany w rym cyklu. Temperatury po owulacji jak dla mnie byly mega niskie, testy owu przez kilka dni dodatnie oraz potem juz kilka dni po owulacji szyjka miekka jak na owu a poznymi wieczorami mega twarda i tak na zmiane. A zawsze mialam twarda i nisko po owu (choc w ciagu dnia zmieniala polozenie to twardosc zawsze ta sama i jakby leciutko uchylona) a teraz miekka ale mega zamknieta.

    a ja jade dzis tramwajem do pracy... Nigdy wiewiecej. Jutro zniose caly ten bol ale na pewno pojade rowerem....

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ