X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tramwaje w upały to przekleństwo :/ nie zazdroszczę.

    Ciekawe co dobrego zwiastują u mnie :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu ktos Ci przywalil gazetą:)? Jakiś natrętny dziadziuś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Tramwaje w upały to przekleństwo :/ nie zazdroszczę.

    Ciekawe co dobrego zwiastują u mnie :D
    Najważniejsze ze cos jest inaczej. Cos siezaczyna dziać...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Znowu ktos Ci przywalil gazetą:)? Jakiś natrętny dziadziuś?
    Nie ale tak jak wczoraj przewidywalam nie obeszlo sie bez lokcia w brzuch... Mowilam ze sa bardziej niebezpieczne od roweru...

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 9 lipca 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis spadeczek

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Najważniejsze ze cos jest inaczej. Cos siezaczyna dziać...

    Tak :D dla mnie ogromnym sukcesem byłaby owulka ;) a jeszcze gdyby się udało :D hoho to dopiero byłoby święto :D ale spoko, schodzimy na ziemię i czekamy na rozwój wypadków :P widocznego wzrostu tempki nie ma, jest tylko stały poziom ;)
    ciri22 wrote:
    Nie ale tak jak wczoraj przewidywalam nie obeszlo sie bez lokcia w brzuch... Mowilam ze sa bardziej niebezpieczne od roweru...

    Jak dobrze, że mieszkam w mieście bez tramwajów...

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W autobusach jest to samo nie mysl sobie ;p ale przez wawe przejechac jest ciezko bez komunikacji. Do niej nic nie ale do ludzi juz tak

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widzę ze jestesmy na podobym etapie- poszukiwania owulacji:)

    littleladybird lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahaha smiesznie to brzmi ;D

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Blahaha smiesznie to brzmi ;D
    To nie jest śmieszne:P

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    To nie jest śmieszne:P

    Właśnie :D

    Autobusami na szczęście też nie muszę jeździć :D po mieście poruszam się na własnych nogach a do pracy mam 30km więc jeżdżę autem :) no i moje miasto przy Wawie się chowa :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pani doktor wczoraj popatrzyla na wykres i stwierdziła żeby może zrobić bete.... Trzeba ja zmienić i to szybko

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Właśnie :D

    Autobusami na szczęście też nie muszę jeździć :D po mieście poruszam się na własnych nogach a do pracy mam 30km więc jeżdżę autem :) no i moje miasto przy Wawie się chowa :P
    Nooo ja sie poruszam tam gdzie moge rowerem jak dalej to staram sie wyciagnac mojego G zeby mnie zawiozl samochodem. Sama prawka nie mam. Jak juz trzeba to jezdze tramwajem lub autobusem... Na wizyte do lekarza mam jakies 20 kilometrow wiec tylko komunikacja miejska mi zostaje....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    A pani doktor wczoraj popatrzyla na wykres i stwierdziła żeby może zrobić bete.... Trzeba ja zmienić i to szybko
    O.o w zyciu bym nie wpadla zeby przy takim wykresie bete proponowac... Najpierw sikaniec jesli juz...

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    A pani doktor wczoraj popatrzyla na wykres i stwierdziła żeby może zrobić bete.... Trzeba ja zmienić i to szybko

    Powiem szczerze, że widziałam taki wykres jak Twój i był zakończony zieloną kropą :) cuda się zdarzają, ale lekarze raczej powinni patrzeć z punktu widzenia medycznego a nie odrobiny szczęścia i wiary w cuda.
    Beta to za dużo, zwykły test na początek starczy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 08:29

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra wymyslila ze mi koszulke zrobi
    "Jestem w ciazy
    Wiec KURWA ustap mi miejsca."

    Madziulla, littleladybird lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry pomysł, ale połowa pewnie i tak by "nie zauważyła" :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie co najbardziej mnie wkurza? Ze naprawde najwieksze mdlosci i problemy sa na poczatku ciazy gdzie jej nie widac. Ale jak siedzi mloda to zaraz sa jakies nie przyjemnosci...m kiedys mialam taka sytuacje ze siedzialam i wszedl pan. No dziadek ale taki lat 55max z wnuczkiem i zawmraz do mnie ze mam mu ustapic bo z jakiej racji on z dzieckiem ma stac (ja wtedy bardzo zle sie czulam bo mialam mega bol glowy i mdlosci zwiazane z migrena). Cos do mnie o dzieciach zaczyna mowic na co ja do niego ze jedno czeka na mnie w domu i drugie w drodze wiec stane nas nim ale jak sie na niego porzygam to nie moja wina i cala droge nad nim stalam i symulowalam chec wymiotow.... Masakra mowie wam... Kurde kobieta mloda a juz jechac w spokoju nie moze jak cos sie dzieje...

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ludzie dookoła są coraz gorsi :/ każdy patrzy tylko na siebie a innym ma w d... Szkoda jednak, że go nie obrzygałaś, miałby facet nauczkę :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ale bylo blisko. Ale wiesz co najgorsze. Ze nikt sie za mna nie stawil.... Mimo ze wskazalam. Jednoznacznie ze jestem w ciazy. Nikt tylko jeszcze po mnie jezdzili... Slyszalam te szepty nad soba cala droge

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ