X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Podobno kłótnia to dobry znak :) heh
    Hahahaha w dniu zagnieżdżenia miałam z mężem taka awanturę ze spaliśmy osobno pierwszy raz i nie mieliśmy takiej afery od 9 lat:)

    Madziulla, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    haha wiedziałam że któraś to napisze i jak powiem że spać mi się chce to tez powiecie ze dobry znak?? :P
    Tak:) właśnie w dniu zagnieżdżenia polozylam pól ciała na stole w kuchni bo mi bylo jakos wygodnie i zasnęłam.a potem w wannie i polozylam sie bardzo wcześnie:)

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh ja chce już jutro i mierzenie temp :)

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja wierze ze poczuje jak to sie stanie:D i nie bede nawet musiala czekac na testowanie,po prostu zrobie to proforma:D


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w tym roku mam w X 2 rocznice slubu i 10 rocznice poznania:) baaardzo prosze zatem o zielony prezent:D


    u5cvp2.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny nei nadążam za Waszymi wątkami.
    Picja super teraz to już z górki.
    Wdrapałam się jakoś na jednej nodze do biura na poddaszu było śmiesznie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2015, 13:29

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    w tym roku mam w X 2 rocznice slubu i 10 rocznice poznania:) baaardzo prosze zatem o zielony prezent:D

    Chętnie dałabym Ci gwarancję, że taki prezent otrzymacie ;)
    Picja wrote:
    Hahahaha w dniu zagnieżdżenia miałam z mężem taka awanturę ze spaliśmy osobno pierwszy raz i nie mieliśmy takiej afery od 9 lat:)

    To muszę się w weekend ostro pokłócić z mężem :P

    olencja lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my sie klocimy raz w roku tak,ze sie prawie rozwodzimy:D no i cionrzy brak:(


    u5cvp2.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze w życiu się z mężem nie kłóciłam. Znamy się 10 lat, a 9 jesteśmy w związku :) Owszem, byłam nie raz na Niego zła i kilka wymian argumentów nam się zdarzyło, ale tak jakoś do kłótni nigdy nie doszło :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dziwne:D podobno pray ktore sie nie kloca nie sa normalne:D


    u5cvp2.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, jesteśmy nienormalni :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez :) i właśnie zrobil sie wtedy zielony ze zdziwienia. Sytuacja byla za Malo dramatyczna bo nigdy nie widział mnie takiej hahaha. Ewi w sobotę wysyłam gazetki. Ja juz przeczytałam to wysle cala prenumeratę. W dwóch kopertach.

    Za 6 dni USG. Ciekawe co tam porabia. Czuje ze będzie dziewuszysko:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2015, 13:38

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby na szczescie;)

    littleladybird lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja, jak tylko dziecko zechce ujawnić swoją płeć, to się oczywiście z nami podziel wiadomościami :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i foto z rodzicami prosimy:D


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenyyy jak mi się chce spać....

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 lipca 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Jenyyy jak mi się chce spać....
    moze jestes w cionrzy:D


    u5cvp2.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 30 lipca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    My tez :) i właśnie zrobil sie wtedy zielony ze zdziwienia. Sytuacja byla za Malo dramatyczna bo nigdy nie widział mnie takiej hahaha. Ewi w sobotę wysyłam gazetki. Ja juz przeczytałam to wysle cala prenumeratę. W dwóch kopertach.

    Za 6 dni USG. Ciekawe co tam porabia. Czuje ze będzie dziewuszysko:)


    Będzie córeczka Tatusia :)
    oo super- za niedługo to mój regał będzie pękał w szwach.
    Wrzucisz nam zdjęcie z Usg? napewno pomacha do mamusi :D
    a w którym meisiącu ciązy wiadomo jaka płeć?
    Zaciążona będziecie chciały wiedzieć czy to dziewczynka czy chlopeic czy zostawicie sobie neispodziankę na poród??

    Ja się z moim mężem kłócmy ale to dlatego że ja jestem holerykiem i pedantem wiec wszystko musi być od zaraz i po mojemu a jak nie jest jak chce to jets dym :D ale za to godzenie jest takie extra ze wychodze z z ałozenia ze codziennie mogłabym się z nim kłócić.

    U mnei mąż szuka w nowej pracy w tej nei wytrzymuje nerwowo, mówie mu żeby juz zrezygnował i szukał na spokojnie bo szkoda zdrowia a za pieniądze które zarabiam spokojnie bysmy sie utrzymali na razie ale sie uparł ze zrezygnuje jak coś znajdzie.
    CZasem tak narzekam ze musze po godzinach zostać ze o wsyztsko musze zadbać ale przynajmjniej nikt mi nie truje nad głową nie ma wyścigu szczurów. Już chwilami sama nie wiem co gorsze isc na 8 godizn do pracy ale jak na skazania czy siedziec po 12h w pracy ale robić samemu dla siebie ehh to życie.

    W najważneijszym moemencie cyklu brak obserwacji heh- nie pwoeim licze na mały cud. Ostatnie dwa cykle miały po około 18-20 dni więc na dniach pwoinnam dostać okresu ale póki co to po śluzie tego nie można powiedzieć. A jak ma przyjsc okres to niech przyjdzie szybciej zaczne stymulacje i będzie ok.

    ale się rozpisałam.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 lipca 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi-witaj w klubie:D ja mam to samo,klotnia o byle pierdole od progu bo jemu nic nie przeszkadza-rozjebane ubrania po calym pokoju a mnie krew zalewa i go gonie a on sie wscieka ze go gonie i tak w kolko:/ nie umiem odpuscic a on nie potrafi robic tego co trzeba zebym sie nie czepiala- perpetum mobile


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie chce się nakręcać :) ale zaraz zasnę tu przy biurku w pracy..

‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ