X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaczytane staraczki :)
Odpowiedz

Zaczytane staraczki :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Sama lubię czytać i czytam bardzo dużo, to pozwala mi się odstresować i tak na chwilę "odlecieć" bez żadnych podejrzanych specyfików :D
    Zabrałam się za szukanie kolejnej paczki tytułów, bo zapasy się kończą i nic ciekawego nie mogąc znaleźć wpadłam na pomysł żebyśmy mogły się tutaj dzielić swoimi książkowymi hitami i móc oderwać się od tych temperatur, śluzów i testów i objawów...
    Kto nas lepiej zrozumie i poradzi coś dobrego jak nie my same :)

    Mam nadzieję, ze temat przypadnie wam do gustu i się rozkręci - chyba, że gdzieś już na forum taki był, ale nie zauważyłam :)

    jaskolka89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Chętnie się przyłączę do postu :) Jestem nowa na forum i w ogóle na ovufriend :)Podobnie jak Ty lubię czytać książki, pozwalają mi się odstresować, znaleźć w innym świecie, zapomnieć o problemach :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to witam na forum :)jak coś trzeba będzie pomóc w sprawach technicznych to pisz nawet tutaj :)

    Ana89 lubi tę wiadomość

  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 19 maja 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam stiega Larssona trylogie millenium :)
    pozwala zapomnieć bo bardzo uzaleznia :)

    Ewa99, Iownka lubią tę wiadomość

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 maja 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocham czytać, więc mogę do was dołączyć :) W prawdzie ostatnio mam coraz mniej czasu na czytanie, ale myślę że niedługo to nadrobię, bo będę mieć trochę wolnego.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do millenium to święta racja, sama w tym siedzę akurat.
    W ogóle z dużo większą przyjemnością zabieram się za serie, niż za pojedyncze tytuły, tylko ten smutek po ostatniej stronie zawsze dobija ;)

  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 19 maja 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa
    ja jestem na 3 części :) a Ty? czytam powoli dozuje bo nie chce skonczyc ;)

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero kończę 2, ale dużo mi 3 nie zajmie. Jak coś mnie wciągnie tak jak ta seria, to potrafię przypalić obiad, bo akurat muszę doczytać ten czy tamten fragment ;)

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 19 maja 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam serię " Cukiernia pod Amorem". :)

  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 19 maja 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już mam za sobą wiele wiele książek.
    Moi faworyci to oczywiscie saga Larssona, Camilla Lackberg, ale i oni nie mają nieograniczonej ilości książek...

    Teraz jakoś mniej czytam, bo się przez to wszystko skupić nie mogę :P

    Ale będę zaglądać, może coś nowego dla siebie znajdę.

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 -> dziękuję za miłe powitanie :) Mam nadzieję, że jakoś ogarnę temat :)

    Tak polecacie sagę Millenium, że chyba skuszę się na jej przeczytanie :)
    Co prawda nie przepadam za kryminałami, ale tyle osób czyta i wypowiada pozytywne opinie na temat tej książki, że musi coś w sobie mieć :)
    Ja również wolę czytać serie, albo grube księgi, ponieważ wtedy czuję, że coś czytam :D Cieńsze książki potrafię "wciągnąć" w jeden wieczór i pojawia się ten niedosyt, że już koniec :P
    Czytam różne książki, np. teraz czytam Harrego Pottera :)
    Polecić mogę:
    E.L. James - 50 twarzy Greya i kolejne części,
    Sagę Zmierzch,
    Sagę o Ludziach Lodu,
    Wszystkie książki Cejrowskiego i Martyny Wojciechwskiej,
    Tanya Valko -> Arabska Żona, Arabska Córka, Arabska Księżniczka i Arabska Krew
    Małgorzata Musierowicz i jej Jeżycjada.
    Jak coś wpadnie mi jeszcze do głowy to napiszę :)

    Ewa99 lubi tę wiadomość

  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 19 maja 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana jak najbardziej polecam wszystkie tytuły razem za Tobą ;) I Larsson i Lackberg, Oczywiście E.L. James, Harrego Pottera czytałam chyba z 5-6 razy i oglądałam, ale nadal się nie dorobiłam wszystkich części na własność ale już mi mój N obiecał, więc czekam ;)

    A ja teraz czytam coś dla nas bardziej tematycznego ;) Książka wcale nie łatwa, ale strasznie prawdziwa, bo to jest wywiad dziennikarski z .... położnymi ;)
    Książka o tytule "Mundra" Sylwii Szwed.
    Naprawdę polecam :) Można się dużo dowiedzieć o porodach domowych, szpitalnych i na przestrzeni ostatnich 50-sięciu lat :)

    Ana89 lubi tę wiadomość

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to widzę, że jest nas więcej "nienormalnych" :D Ja uwielbiam czytać książki po kilka razy, lubię do nich wracać po jakimś czasie i za każdym razem jest dla mnie tak samo ciekawa jak za pierwszym razem, gdy ją czytałam :)
    A mocie Dziewczyny tak, że jak wam się spodoba książka, "wciągnie" was to potraficie czytać ją wszędzie, o każdej porze itp.? :)

    Ewa99 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście, ze potrafi tak wciągnąć :D teraz mogę czytać wyjątkowo dużo, bo dałam się w końcu namówić na czytnik ebooków(bo wcześniej tylko papier i koniec, jak ktoś chciał mi przetłumaczyć to sobie nie dałam za nic w świecie)
    mąż kupił mi na święta bez pytania, najpierw się obraziłam, a teraz chyba do śmierci mu się za to nie wydziękuję :D

    wszystkie książki w małym cudeńku, teraz "warto" mi nawet czytać przez 10 minut jak jadę na zakupy :D
    staram się opanować, ale jak coś wciągnie to nie ma bata.
    to samo z czytaniem książek po kilka razy, ale to naprawdę musi wciągnąć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2014, 13:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz :) Mój Mąż to się podśmiewuje ze mnie, że czytam książki po kilka razy :), ale nie przejmuje się nim, bo on za to ogląda filmy po kilka razy :D
    Powiem Ci, że też mi ciężko przekonać się do tych elektronicznych cudeniek. Lubie mieć książkę w ręku, jest to papier tak jak piszesz i taka forma mi najbardziej odpowiada :) Czasami czytałam książki na laptopie, ale dla mnie to nie to samo. Może do taki czytnik by mnie przekonał :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej zaczytane:)
    a jaka tematyka książek najbardziej Was wciąga???
    Ewa ja czytnik e-booków miałam, ale jak mi się 3 razy zawiesił, i jak oddali pieniążki to już nie wiem co mam kupić...a jaki Ty masz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez próbowałam czytać na laptopie, na tablecie, to nie to samo, bo meczy oczy :/
    ja mam kindle, dla oczu żadnego zmęczenia, bo wygląda jak papierowa kartka.
    na allegro jest akurat kindle classic teraz w super promocji, znalazłam bo szukam czegoś dla kuzynki akurat
    http://allegro.pl/czytnik-e-book-kindle-5-amazon-bez-reklam-i4240429784.html
    nic tylko brać, czytniki innych firm w tej cenie są śmiechu warte trochę ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nio wiem, bo przez 2 tygodnie cieszyłam się z tego czytnika (też mi mężu kupił, bo ja jestem również maniaczka czytania)....

  • alternatywa Autorytet
    Postów: 383 155

    Wysłany: 19 maja 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja lubię romanse:) teraz czytam książkę: "kochanek dziewicy" P. Gregory - historyczny romans :) cóż się działo na dworach królewskich, hihi :)

    [email protected]
    uwo93e3k1dtt2470.png
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 19 maja 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez lubie romanse i ksiazki fantasy z roznej beczki tylko musi mi sie podobac... greya czytałam dwie częsci, pierwsza mi sie podobała druga juz mniej a trzeciej nie zaqczełam bo recenzje nie najlepsze....

    teraz zrobiłam przerwe i od dwoch tygodni nie przeczytałam nic, ale wczesiej jak mnie cos wciagneło to potrafiłam czytac do rana... i prawie codziennie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2014, 15:24

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ