X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zagnieżdzenie sie jajeczka
Odpowiedz

Zagnieżdzenie sie jajeczka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Objawy,odcczucia.Pomozcie innym :)

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 15 października 2013, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie raczej nie moge wypowiedziec bo w pierwszej ciazy na samym poczatku ok tyg po zaplodnieniu to tylko spalam i jadlam :D i tak bylo przez caly bozy tydzien :)

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 15 października 2013, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u Ciebie co jest oprocz plamienia?i jakie to plamienie masz i od kiedy i jak obfite?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2013, 00:28

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 15 października 2013, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie wiem czy się coś tam w ogole zagnieżdza, więc też proszę o małe podpowiedzi ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 15 października 2013, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnóstwo kobiet w ogóle nie odczuwa objawów. Stres związany z zastanawianiem się czy to już teraz, czy jak zakuło, to może to ? Czy jak poplamiło? Nie służy w żaden sposób zajściu w ciążę. Stres powoduje napięcia a one nie są sprzymierzeńcem zachodzeniu w ciążę. Najlepiej uzbroić się w cierpliwość. Nauczyć się jej.

    biedronka1982, ulek, monaaa85, arizona 87 lubią tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 15 października 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wiadomo że każda kobieta odczuwa wszystko inaczej. Ja kiedy zaszłam w ciążę nie czułam kompletnie nic, a też czekałam na testowanie i cały czas gadałam że sie nie udało bo nie czuje nic, żadnych objawów :-) a tu jednak po 2 tygodniach test pozytywny
    więc brać na wszystko poprawkę :-)

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam tylko kilka kropelek krwi na bieliznie ale takich malutkich wiec zastanawialam sie czy to oznaka zagniezdzenia czy co???

    A po drugie z ciekawosci zalozylma ten watek :P Kazda ma inny organizm z tym sie zgodze ale kazda moze zobaczyc u siebie oznaki podobne do innych dziewczyn i moga jej pomoc

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 15 października 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te kilka kropek może mieć znaczenie :)

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 15 października 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie pamiętam, żebym coś czuła. :)

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam w 6 dpo dwa silne skurcze w nocy , ze az mnie obudziły, a dwa dni po tym uczucie jakby ktos w srodku banki puszczał;)

  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 15 października 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z tego co pamietam to mialam lekkie plamienie tydzien gdzies po mozliwej owulacji...

    relgg7rfroacrbi5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie zle czuje :( w nocy mialam skurcz brzucha chocbym okres miala taki mega wredny :( plecy mnie bola,podbrzusze,jajniki na zmiane ale bardziej prawy :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie znam się na tym jeszcze :) nie podpowiem ale wykres masz całkiem całkiem :)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje kochana :) ale strasznie zle sie czuje :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no bo może coś jest na rzeczy i powinnaś tak się czuć :)
    lepiej się połóż i odpocznij :*

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i tak zrobie
    ide pod prysznic i do lozeczka :*

  • karolca Przyjaciółka
    Postów: 76 30

    Wysłany: 15 października 2013, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czułam się inaczej niż zawsze. Niby dobrze, na pewno nie źle. Dolegliwości bardzo podobne jak na @ ale subtelnie inne. Od samego początku czułam w kościach, że coś jest na rzeczy, jednak rozum podpowiadał, że może być inaczej. Test potraktowałam jako formalność choć emocji było mnóstwo. Dopiero po kilku dniach zaczęlam czuć się źle

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Basiu po Twoim wykresie mozna sadzic ze fasolka sie zadomowila, bo był spadek tempki i w tym spadku plamienia, dobrze to wrozy:)w sumie jak masz gdzie dostac test o czulosci 10 to smiało mozesz juz zrobic bo powinno juz wyjsc cos:)


    Tylko powiedz mi kochana bo gdzies na forum wyczytalam ze Tobie testy nie raz wychodzily pozytywne przed @, konsultowalas to z lekarzem? jesli tak co on na to ,bo to raczej nie jest normalne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu1986 gadalam o tymz nie jednym lekarzem ale oni to olewali,umywali rece i twierdzili,ze nadaje sie juz do Kliniki Leczenia Nieplodnosci :( bez zadnych badan w tym kierunku :(
    W przyszly wtorek ide do ginka,dobrego ginka i tam mu wszystko powiem no chyba,ze okres dostane to nie pujde :/ umowie sie na inny dzien :)
    Nic straconego :)
    Ale wczesniej jak mierzylam tempki to byly mega rozne wzrostowo lub spadkowo,a teraz widze calkiem ladnie im idzie :) ;) :)

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 17 października 2013, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulka gdzie do ginka w końcu idziesz?

    f2wlwn15lxmguqd1.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ