X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zagnieżdzenie sie jajeczka
Odpowiedz

Zagnieżdzenie sie jajeczka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do tego co mi polecilas :)

    MILA lubi tę wiadomość

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 17 października 2013, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się cieszę :-) daj znać po wizycie jakie wrażenia :-) i co i jak ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2013, 22:53

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2013, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też czekam :D

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis 8dpo,spadek temp,ale nie wiem czy to na fasolke,brzuch oobolewa na @

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w 8 dniu po temp 37.00. dzis 10 dpo i 36,80. nie wiem, brzuch troche boli, cycki chca sie urwac, takie ciezkie mam...sa dw awyjscia: albo dzidzi albo ta wstretna @ (bleee)...czekam na testowanie.

    18fd6e31f8e24b67a4afb49b396bfcc3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a napiszcie czy regułą jest to że jak jest spadek tempki to oznacza zagnieżdżenie? Tradycyjnie dziś rano robiłam pomiar i wyszło mi chyba 36,67 lub 36,77 - dokładnie nie pamietam bo tak się wystraszylam, że za dużo spadła że odczekałam 2 min i zmierzyłam raz jeszcze. Kolejny pomiar wyszedł już 36,94. Pomyślałam że może za płytko termometr wsadziłam i że źle wykazał... aj już się schizuje i może za bardzo wymyślam? :( Potem poszłam spać jeszcze na 2 h i po obudzeniu (ok 9) tempka już 37,06?? Co sądzicie?

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 23 października 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego cow iem to z reguly przy zagniezdzeniu dochodzi do spadku temperatury a pozniej znowu odbija w gore :)mysle ze pierwszy pomiar jest tym odpowiednim i jego powinnas uwzglednic na wykresie :) natomiast pomiar ostatni ktorego dokonalas po dwoch godzinach spania nie jest juz miarodajny :)

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocieszyłaś :) dzięki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleksa.wawa wrote:
    Dziewczyny a napiszcie czy regułą jest to że jak jest spadek tempki to oznacza zagnieżdżenie? Tradycyjnie dziś rano robiłam pomiar i wyszło mi chyba 36,67 lub 36,77 - dokładnie nie pamietam bo tak się wystraszylam, że za dużo spadła że odczekałam 2 min i zmierzyłam raz jeszcze. Kolejny pomiar wyszedł już 36,94. Pomyślałam że może za płytko termometr wsadziłam i że źle wykazał... aj już się schizuje i może za bardzo wymyślam? :( Potem poszłam spać jeszcze na 2 h i po obudzeniu (ok 9) tempka już 37,06?? Co sądzicie?

    Ja dzis mialam to samo, dzien wczesniej tempka 36,42 a na drugi dzien gwaltowny spadek na 35,93 - tez jestem ciekawa, czy to zagniezdzenie? dzis jest 5 dpo, kto wie - poza tym narazie innych objawow nie mam, jedynie senna jestem od kilku dni... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    Ja dzis mialam to samo, dzien wczesniej tempka 36,42 a na drugi dzien gwaltowny spadek na 35,93 - tez jestem ciekawa, czy to zagniezdzenie? dzis jest 5 dpo, kto wie - poza tym narazie innych objawow nie mam, jedynie senna jestem od kilku dni... :)
    Kochana nie sugeruj sie spadkiem jako ewentualnym zagnieżdżaniem sie jajeczka, przejzyj wykresy w galerii, ja mam prawie co miesiac spadek i tylko raz z tego spadku byla ciaza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie z ta tempka to nigdy nic nie wiadomo ;/

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ