X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " Zagroda u Zołzy " - Bez spiny , na wesoło ! Pozytywnie wykręcona Grupa Wsparcia :D
Odpowiedz

" Zagroda u Zołzy " - Bez spiny , na wesoło ! Pozytywnie wykręcona Grupa Wsparcia :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Hej dzień dobry ja wstałam rano chora i wróciła do łóżeczka bo i tak pada.
    Co do diety to ja MŻ i codziennie rower chyba że pada to skakanka dzisiaj musze odpuścić niestety.

    Gas a bierz jak chcesz mam na tyle to coś ci podaruje. Kurde jeszcze dzisiaj musze zacząć torta dla chrzesniaka mężnego za życzył sobie straż.

    Czekamy na foty Torta :D

    gas lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooooj... ale nie poszło :D

    Przypomniało mi się jeszcze jedno
    kiedyś szef tak mnie wkurzał, że zadzwoniłam po byłego żeby mnie z pracy odebrał, a że już nikogo nie było w biurze to pojechaliśmy po całości... na biurku starego.
    To uczucie gdy wchodziłam do jego gabinetu i starałam się zachować powagę widząc jak siedzi przy biurku BEZCENNE :D

    Meginka lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz robiłam autko mojemu chrześniakowi na roczek i od tego się zaczęło teraz straż a w lipcu terenowa we wrześniu zyg zak mcqueen a w listopadzie lala

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Hej dzień dobry ja wstałam rano chora i wróciła do łóżeczka bo i tak pada.
    Co do diety to ja MŻ i codziennie rower chyba że pada to skakanka dzisiaj musze odpuścić niestety.

    Gas a bierz jak chcesz mam na tyle to coś ci podaruje. Kurde jeszcze dzisiaj musze zacząć torta dla chrzesniaka mężnego za życzył sobie straż.
    oj biedna :/
    koniecznie pochwal się tortem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    oooooj... ale nie poszło :D

    Przypomniało mi się jeszcze jedno
    kiedyś szef tak mnie wkurzał, że zadzwoniłam po byłego żeby mnie z pracy odebrał, a że już nikogo nie było w biurze to pojechaliśmy po całości... na biurku starego.
    To uczucie gdy wchodziłam do jego gabinetu i starałam się zachować powagę widząc jak siedzi przy biurku BEZCENNE :D

    Ja tak miałam z szefem męża i jego biurkiem :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Ja tak miałam z szefem męża i jego biurkiem :P

    https://www.youtube.com/watch?v=NsrfJRVO5Qw

    Zołza:) lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojojoj Zołza ale miałaś niefarta:/ no ale jest co wspominać:)

    Zołza:) lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny :P ja właśnie byłam u szefa w gabinecie zrobić sobie kawkę :D i tak popatrzyłam na biurko :D takie solidne dębowe :P ale on potrafi wrócić do pracy o każdej porze dnia i nocy.

    Canti 90, Zołza:) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Oj dziewczyny :P ja właśnie byłam u szefa w gabinecie zrobić sobie kawkę :D i tak popatrzyłam na biurko :D takie solidne dębowe :P ale on potrafi wrócić do pracy o każdej porze dnia i nocy.
    Kiedyś się uda :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie, mój M lub czuć się bezpiecznie :D
    chociaż nawet w domu nie może się tak czuć, bo nasze osiedle ma prężnie działającą grupę na fb i ostatnio były prośby do sąsiadek żeby troszeczkę ciszej dochodziły albo zamknęły okna :D (a to nowe osiedle, praktycznie wszyscy w podobnym wieku ok trzydziestki).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Raczej nie, mój M lub czuć się bezpiecznie :D
    chociaż nawet w domu nie może się tak czuć, bo nasze osiedle ma prężnie działającą grupę na fb i ostatnio były prośby do sąsiadek żeby troszeczkę ciszej dochodziły albo zamknęły okna :D (a to nowe osiedle, praktycznie wszyscy w podobnym wieku ok trzydziestki).

    Ahahahahaha :p
    Grubo :p
    Ja to czasem wciskam twarz w podusie... :D Chociaż moje sasiad już przygluche.. :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha ja też nie potrafię być cicho :D za to mój zero decybeli tylko się marszczy chłopina :D

    Zołza:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "No kurde...glosne imprezy zniose ale "dochodzacej" sasiadki juz NIE! ! ! ! ! ciszej glosna babo toz tu tez sa dzieci" cytat z naszego forum osiedlowego :D

    Canti 90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    hahaha ja też nie potrafię być cicho :D za to mój zero decybeli tylko się marszczy chłopina :D
    " Chłodnia " hahahaha umarłam :p
    Mój też oaza spokoju... :p za to mój ex... wzywał Boga :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha księdzu :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że "księdzu" to już były, bo w moim przypadku wizualizacja by tu zadziałała za każdym razem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    hahaha księdzu :D

    Hitem było jak... chciał mi zrobić dobrze... oralnie i nie wiedział jak to powiedziec i uslyszalam.... " Wiesz moja mama na swieta zawsze robi ciasto i po tem dajeiiske z ta masa... a ja sobie ja na palca biore i... "
    A ja : Tak, mozesz mi zrobić minete ;p
    Bosz... :D

    Canti 90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Hitem było jak... chciał mi zrobić dobrze... oralnie i nie wiedział jak to powiedziec i uslyszalam.... " Wiesz moja mama na swieta zawsze robi ciasto i po tem dajeiiske z ta masa... a ja sobie ja na palca biore i... "
    A ja : Tak, mozesz mi zrobić minete ;p
    Bosz... :D

    hahahahaha padłam!! miszczu :D

    gas lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jego pierwsze spotkanie z muszelka... nie wiedzial jak podejsc do tematu :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Jego pierwsze spotkanie z muszelka... nie wiedzial jak podejsc do tematu :p
    to można powiedzieć, że stracił z Tobą dziewictwo :D

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ