X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " Zagroda u Zołzy " - Bez spiny , na wesoło ! Pozytywnie wykręcona Grupa Wsparcia :D
Odpowiedz

" Zagroda u Zołzy " - Bez spiny , na wesoło ! Pozytywnie wykręcona Grupa Wsparcia :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Hej Buko :*
    poszłam na całość i się zwalniam ;) 30 wylatuję do Paryża bo M tam jest.

    A z mierzeniem to uważaj bo to strasznie uzależniające jest :)

    P.S. napisałam że @ ucieka i jak na złość napierdziela franca jak pierwszego dnia :/ specjalnie to zrobiła jędza...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I fajnie :) szczególnie jeśli wcześniej mieszkaliście daleko od siebie, a teraz będziecie razem codziennie.
    Moja już się chyba skończyła, mam nadzieję, że razem z nią też te dziwne plamienia, które miałam przez cały poprzedni cykl.
    Odnośnie mierzenia, to lekki stres u mnie wywołało, a dokładnie żeby nie zapomnieć, więc całą noc mi się śniło mierzenie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2016, 09:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koszmary z termometrem w tle :D

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 17 maja 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo :) ale u mnie dziś ponuro za oknem:( ale jeszcze 2 godzinki w pracy i zmykam do moich chłopaków:) jak Wam mija dzień kobity? :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 17 maja 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej :)
    Mi się już mega nudzi w pracy.... Chcę koniec, mam listę zakupów do zrobienia, potem pieska wyprowadzić.
    W dodatku jest super zimno na zewnątrz brrr

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zimno na zewnątrz i ja mam jeszcze przez to zimno w pracy :/ takie uroki budynku, w którym pracuję. Mi tez się już nudzi, ale jeszcze tylko godzinka :D a najgorsze jest to, że leży obok mnie gromadka papierów, których nawet nie mam chęci dotknąć.
    A jeśli koszmary z termometrem w roli głównej :D będą trwać to zarzucam mierzenie :D

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 17 maja 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie cos zle czuje, mam dreszcze...:/
    Zolza gdzie jestes? Czytasz nas kochana?

    Zołza:) lubi tę wiadomość

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 17 maja 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja od czwartku wracam do mierzenia, dzisiaj byłam u fryzjera i ścielam moje włosy które były do pasa na takie do ramion i oddałam resztę włosów dla tych co Nie mogą mieć swoich.

    Kasia1987, Canti 90 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam drogie Panie :)
    kawa, herbata? co kto sobie życzy :D
    Potforzasta piękny gest :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Przepraszam za brak odzewu wczoraj ale byłam na pogrzebie i... nie miałam weny do forum...
    Zreszta u mnie nic się przez najbliższy czas nie będzie działo.
    Zbijam prolaktyne i czekam na @...
    Dziś z przyzwyczajenie zmierzylam temp ale nie wiem czy jest sens mierzyć.. dopóki mam tak wysoka prolaktyne..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza, ojej przykro mi.
    A co do temperatury to mierz mierz, bo wypadniesz z rytmu. Ja chyba nie będę mierzyć jednak :P ciągle mam w głowie, że to pierwsza rzecz, którą muszę zrobić po przebudzeniu i z tego stresu żeby nie zapomnieć nie mogę spać i budzę się po kilka razy. Całą przyjemność ze snu straciłam :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Zołza, ojej przykro mi.
    A co do temperatury to mierz mierz, bo wypadniesz z rytmu. Ja chyba nie będę mierzyć jednak :P ciągle mam w głowie, że to pierwsza rzecz, którą muszę zrobić po przebudzeniu i z tego stresu żeby nie zapomnieć nie mogę spać i budzę się po kilka razy. Całą przyjemność ze snu straciłam :(

    To nie myśl o tym :p
    O której zazwyczaj wstajesz? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o 6 :/ nie nei to zdecydowanie nie był dobry pomysł :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    o 6 :/ nie nei to zdecydowanie nie był dobry pomysł :P

    To może rób testy owulacyjne? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam, testy mi nie wychodzą, b jestem pijaczysko za duże :) bo temperaturę mierzy się głównie po to żeby wyznaczyć owulację, czy jeszcze w jakimś innym celu?
    Zołza, już pisałam o przyjaciółce, która myślała, że wysoka prolaktyna uchroni ją przed ciążą, bo niby chciała, ale tak niekoniecznie szybko. Los jest przewrotny i przekorny :) nieraz wszystko może być ok, a ciąży brak, a nieraz wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że się nie uda i akurat wtedy jest.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    I fajnie :) szczególnie jeśli wcześniej mieszkaliście daleko od siebie, a teraz będziecie razem codziennie.
    Moja już się chyba skończyła, mam nadzieję, że razem z nią też te dziwne plamienia, które miałam przez cały poprzedni cykl.
    Odnośnie mierzenia, to lekki stres u mnie wywołało, a dokładnie żeby nie zapomnieć, więc całą noc mi się śniło mierzenie :D

    Będzie co ma być :)
    W pon miałam mega doła.. Wczorajszy dzień mnie trochę od tego odsunal.. a dziś... nie myślę o tym już. Biorę od pon leki na zbicie prolaktyny. 17 czerwca mam wizytę u ginki i zobaczymy czy coś się ruszyło.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    17 czerwca to jest lada moment :)
    Zołza, a ile czasu się już staracie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2016, 10:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    17 czerwca to jest lada moment :)
    Zołza, a ile czasu się już staracie?

    Ogólnie ( tak staramy , nie stary to rok )'a na poważnie ( mierzenie temp, testy itd ) to od dwóch cykli

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to taki świeżaczek jeszcze jesteś :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swieżaczek Senior :p

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ