X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " Zagroda u Zołzy " - Bez spiny , na wesoło ! Pozytywnie wykręcona Grupa Wsparcia :D
Odpowiedz

" Zagroda u Zołzy " - Bez spiny , na wesoło ! Pozytywnie wykręcona Grupa Wsparcia :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jutro termometry w dłoń i w.... :P

    Canti 90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się czepiłaś :P
    Mo moja gin ostatnio powiedziała, cytuję: jak w gębę strzelił ma Pani owulację 14 dc :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2016, 13:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Ale się czepiłaś :P
    Mo moja gin ostatnio powiedziała, cytuję: jak w gębę strzelił ma Pani owulację 14 dc :D

    A u mnie to kij wie kiedy w końcu była :p
    Bo wykres inaczej... testy inaczej :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się trzymam tego, że mam 14 dc :D
    testy mi nigdy nie wychodziły, ale to dlatego, że ze mnie pijaczysko straszne i nie potrafię wytrzymać żeby nic nie pić przez 2 godziny :D

    Zołza:) lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 16 maja 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Meginka sciskamy kciuki za owocne bzykanko ! :)
    No mam nadzieję:) jak w tym cyklu nie pyknie to chyba powiem gin żeby mi dał skierowanie na drożność. Bo podobno po cc się robią zrosty czasem to może warto zbadać. Myślicie że da mi skierowanie bez problemu?

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie wyszło że mam b.wysoka prolaktyne :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej ale chyba da się ją jakoś szybko zbić? A tak w ogole to długo się staracie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam tabletki i od jutra zaczynam leczenie :/
    17 czerwca ide po skierowanie i zobaczymy czy coś opadło... :/
    Buko wrote:
    Ojej ale chyba da się ją jakoś szybko zbić? A tak w ogole to długo się staracie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie smutaj :) miesiąc szybko zleci i prolaktyna będzie jak ta lala.
    Poza tym tu mi się przypomina moja przyjaciółka która miała baaaardzo wysoka prolaktyna i jak mąż namawiał ja na dziecko to stwierdziła że. Sumie to się mogą starać, a przez prolaktyna to on araczej szybko nie zajdzie. I co? I jej synek ma już ponad miesiąc :D zaszła w pierwszym cyklu.
    A ja zakupiła termometr w rossmanie i od jutro się mierze. Mam nadzieję że to będzie recepta na sukces bo jak nie to przy kolejnej @ na Was nakrzycze :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Ale nie smutaj :) miesiąc szybko zleci i prolaktyna będzie jak ta lala.
    Poza tym tu mi się przypomina moja przyjaciółka która miała baaaardzo wysoka prolaktyna i jak mąż namawiał ja na dziecko to stwierdziła że. Sumie to się mogą starać, a przez prolaktyna to on araczej szybko nie zajdzie. I co? I jej synek ma już ponad miesiąc :D zaszła w pierwszym cyklu.
    A ja zakupiła termometr w rossmanie i od jutro się mierze. Mam nadzieję że to będzie recepta na sukces bo jak nie to przy kolejnej @ na Was nakrzycze :P
    A krzycz :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja to nie mam za bardzo po co już mierzyć temp.
    Zreszta czuje jak brzuch mnie na @ zaczyna mocno boleć... także u mnie pozamiatane :)
    Ale u Ciebie.... jest szansa na Groszka :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Ty mnie od rana namawiała na mierzenie tempki. Ja pobiegłam do rosmana po termometr a przez to kupiłam jeszcze kilka niezbędnych mi rzeczy więc rachunek poszedł w górę :D a Ty mi tu teraz mowisz że nie będziesz mierzyć? No skandal normalnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór Szanownym Paniom :-D

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 16 maja 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej gas :) reszta już tam pewnie mężów obraca:) ja dziś już swojego wykorzystałam :) i pojechał na nockę:) mam nadzieję że dobrze zasiał bo dziś jajniki jak szalone więc coś tam się dzieje:)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ściskam mocno kciuki :) na swojego muszę poczekać jeszcze chwilkę...

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 16 maja 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też cały czas mam nadzieję na fasolkę:) z pierwszą ciążą też nie było łatwo, więc chyba muszę swoje odczekać. tylko że ja niecierpliwiec jestem:)
    Ja również trzymam kciuki za Was wszystkie:)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto obraca ten obraca :( ja do swojego tak zalotnie podchodziłam i mówię: na co masz ochotę, a on mi na to z pełną powagą: obejrzeć film z Tobą i tak czekam co jeszcze powie, a on dodał: na pewno nie mam ochoty na rower :D
    Ale ja tak przekornie, bo my póki co abstynencja przed wizytą męża u androloga, więc chociażby nie wiem jakie chęci były to zakaz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie pojawiło się zniechęcenie, bzykać też mi się już nie chce...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2016, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry babeczki :)

    U mnie dziś tempka na poziomie a @ powoli zaczyna się zwijać.

    Lecę zbadać testosteron, a potem do biura. Jeszcze tylko tyyydzień i kopnę ich wszystkich w te ogromne dupska ^^ sasasasa....

    Miłego dzionka! :* :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2016, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry paniom :)
    Canti czyżby urlopik się szykował? czy coś mocniejszego, jak rzucenie pracy? :D
    A u nie pierwszy dizeń mierzenia za mną :D
    Ja już na stanowisku pracy, ale teraz herbatka i śniadanko :D

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ