X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ZAMIAST BLOKADY PSYCHICZNEJ
Odpowiedz

ZAMIAST BLOKADY PSYCHICZNEJ

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam kiedyś na kursie, gdzie uczyli nas jak przywołać rzecz której pragniemy. Trzeba myśleć o tym, że jest nam to pisane, nie mieć wątpliwości, zaczarować rzeczywistość i wyobrażać sobie białe światło i rzecz której pragniemy. Nie myśleć o tym ciągle i obsesyjnie, ale uznawać to za rzecz naturalną że na pewno zaraz się spełni

    Bergo, Guniaczek, zielarka, Sylvka, Bluraja lubią tę wiadomość

  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak staram się robić, ale wychodzi tylko wtedy, gdy akurat mam ogólnie dobry dzień i pozytywne nastawienie...
    Też słyszałam o tej metodzie, ciekawe, czy komuś sie sprawdzila, jeśli chodzi o ciążę :)
    Moj ojciec jest fanatykiem takiego podejścia do wszystkiego, że wiara w coś, pozytywne myślenie i traktowanie tej rzeczy, czy sytuacji jako pewnik, umożliwia osiągnięcie celu. Może i rzeczywiście troche mu to wychodzi...trzeba nad tym popracować :D

    Miśkaa, małaMyszka lubią tę wiadomość

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:31

    weronika86, Maracuja, Sylvka, Waniulka, ulek, małaMyszka lubią tę wiadomość

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to niech ten temat będzie spisem pomysłów na odblokowanie kobiecości :D
    Moje patenty to:
    -zadbanie o ciało(masaże, kąpiele, olejowanie)
    -kołysanie biodrami(nie tylko w tańcu ale i chodząc na co dzień)
    -słuchanie hinduskiej lub afrykańskiej muzyki (nie wiem na jakiej zasadzie ale gdy zadbam o solidną porcję odpowiedniej muzyki+kołysanie biodrami, owulkę mam z przytupem :))

    weronika86, Eweloka84, Miśkaa, rastafanka, Sylvka, magdzia26 lubią tę wiadomość

    FITop1.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    No to niech ten temat będzie spisem pomysłów na odblokowanie kobiecości :D
    Moje patenty to:
    -zadbanie o ciało(masaże, kąpiele, olejowanie)
    -kołysanie biodrami(nie tylko w tańcu ale i chodząc na co dzień)
    -słuchanie hinduskiej lub afrykańskiej muzyki (nie wiem na jakiej zasadzie ale gdy zadbam o solidną porcję odpowiedniej muzyki+kołysanie biodrami, owulkę mam z przytupem :))
    Genialny pomysł! :D
    Jak tylko coś wpadnie mi do głowy zaraz napisze

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkaa wrote:
    byłam kiedyś na kursie, gdzie uczyli nas jak przywołać rzecz której pragniemy. Trzeba myśleć o tym, że jest nam to pisane, nie mieć wątpliwości, zaczarować rzeczywistość i wyobrażać sobie białe światło i rzecz której pragniemy. Nie myśleć o tym ciągle i obsesyjnie, ale uznawać to za rzecz naturalną że na pewno zaraz się spełni

    Powiem ci, ze moj m zawsze sobie tak wyobraza i ma wszystko czego chce...dlatego zastanawiam sie ze moze on nie chce ze sie nie udaje...no skurczybyk czego by nie chcial to CYK i jest! Moj tesc cierpial na luszczyce od dziecka...skora schodzila paskudnie z lokcia, przy nadgarstku...znalazl ksiazke o wprowadzanie se przed snem w stan alfa czy cos takiego..uwazalam to za bzdury, ale po miesiacu wyleczyl sobie reke!!! i juz 2 lata nie wraca choroba! sama tego probuje ale niestety zasypiam szybciej niz sie wprowadze w stan alfa :)

    zAgatka, zielarka, Martii, iwcia77 lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niestety mam męża pesymiste ;p on mówi, że podchodzi racjonalnie, ale też zawsze ma to, czego pragnie i tłumaczy że "głupi ma zawsze szczęśćie" ;p także on podświadomie myśli, że mu się to należy, że będzie to miał i ma


    ja stosując się do powyższych rad zadbania o swoją kobiecość zakupiłam sobie komplet kosmetyków do domowego spa ;p bo jak tylko zaczęliśmy myśleć o dzidiusiu to cały mój cykl padł na łeb, na szyje... zawsze regularnie a tu 50 dni ostatnio!

    oczywiście wszystkie badania które zalecił lekarz (bardzo wyczulony na wszystko!) zrobię, żeby wiedzieć na czym stoje

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zAgatka wrote:
    Ciężko myśleć o tym pozytywnie. Na początku jest łatwo tłumaczyć sobie, że niebawem się uda, że za jakiś czas mnie to spotka bo to jest naturalne... ale z upływem czasu traci się tą nadzieję. Jeżeli kolejny i następny cykl kończy się niepowodzeniem, mijają miesiące a nawet i lata to jak znaleźć w sobie tą siłę...a jeszcze jak wszystkich na około spotyka to o czym my marzymy...

    Dobra dosyć tego pesymizmu :)

    jest dokładnie tak jak napisałaś.

    Maracuja
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie kupiłam wcierki, szampon i odżywkę na łysienie. Dość już tracenia kłaków jak pies na wiosnę.

    I zaraz poszukam muzyki afrykańskiej, żeby wrócić do prakobiety :D

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dzisiaj rozbawiła jedna z porad Ojca Sroki:

    "Raz na tydzień zjeść zapłodnione przez koguta jajo z jedną łyżeczką miodu"

    Wszystko przez tego koguta...

    natasza82, Sylvka, Fipsik, Waniulka, ChciałabymJuż, Optymistka lubią tę wiadomość

    Maracuja
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja proponuje przeczytać ksiażkę pt Secret Rhonda Byrne, przedstawia mega fajne podejście do życia :)

    Miśkaa lubi tę wiadomość

    iv09hdgenu0skffm.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    To ja proponuje przeczytać ksiażkę pt Secret Rhonda Byrne, przedstawia mega fajne podejście do życia :)
    O i to jest jedna z tych książek, które ubostwia mój ojciec ;)

    natasza82 lubi tę wiadomość

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:31

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamiast blokady psychicznej zafundowałam sobie dziś 30 min na stepperze, wieczorem jeszcze dodam 30 min ćwiczeń.
    Wszelaka aktywność fizyczna jest dla mnie panaceum na wszelkie smutki :D

    FITop1.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też z Nowym Rokiem ruszam w stronę sportu

    Maracuja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maracuja wrote:
    Mnie dzisiaj rozbawiła jedna z porad Ojca Sroki:

    "Raz na tydzień zjeść zapłodnione przez koguta jajo z jedną łyżeczką miodu"

    Wszystko przez tego koguta...
    hahaha tak dokładnie to wszystko wina koguta@:) na rosół z nim:):):)

  • ChciałabymJuż Autorytet
    Postów: 862 1065

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo kurcze jakież tu postanowienia.. A ja się rozleniwiłam i nic mi się nie chce :-/ mam dużo zapałuy ale przez bardzo krótki czas :D Za to.. jak już w którymś poście pisałam.. idę w sobotę na muzykoterapię kamertonami. To pomaga w dostrojeniu organizmu, we wprowadzeniu znów harmonii do ciała i ducha, leczy różne problemy, odblokowuje blokady itd. Liczę, że i mi pomoże. Ja raczej jestem dość podatna na tego typu rzeczy, więc jestem dobrej myśli. A propos wchodzenia w stan alfa.. to nie takie proste. Trzeba dłuuugo ćwiczyć i jeśli ktoś jest wrażliwy to szybciej mu sie udaje. Kiedyś byłam wprowadzana w taki stan, to taki rodzaj hipnozy. Niesamowite uczucie. Później przez jakiś czas miałam to stosować jako wstęp do relaksu, bo miałam z tym problem. Pomagało, ale trzeba było codziennie to cwiczyć, żeby organizm się przyzwyczaił do wchodzenia w taki stan.. inaczej może trwać nawet pół godziny zanim się w to wejdzie. W sumie już dłuuugo nie robiłam tego, a może warto się trochę zrelaksować :)

    dqprupjyo7wwzfuq.png

    thgfe6hhvbp6j415.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chcę spróbować jogi. Jestem typem totalnego nerwusa i muszę coś z tym zrobić, bo inaczej chyba zwariuję. Swoją drogą to mój organizm chyba nie zna takiego pojęcia i uczucia jak relaks;/

    ja nawet jak nie ma czym to denerwuję się niczym ...tak na zapas

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    Maracuja
  • ChciałabymJuż Autorytet
    Postów: 862 1065

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hoho to podobnie jak ja.. właśnie dlatego idę w sobotę na tą terapię.. zobaczymy.. A jogę, albo pilates sobie już dawno obiecywałam, ale jakoś cieżko mi dojść :D

    dqprupjyo7wwzfuq.png

    thgfe6hhvbp6j415.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja właśnie poczyniłam kroki. Też zawsze sobie obiecywałam i nic nie robiłam. Teraz się zmobilizowałam, zapisałam i będę chodziła;D

    ChciałabymJuż lubi tę wiadomość

    Maracuja
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ