X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ZAMIAST BLOKADY PSYCHICZNEJ
Odpowiedz

ZAMIAST BLOKADY PSYCHICZNEJ

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wracając do tych starań i nie nakręcania się...Jak ostatnio zobaczyłam @ to stwierdziłam, że kończę ze staraniem się, że mam dosyć. Nie minęły 2 dni, a ja kalendarzyk w łapkę i już wyliczam kiedy znowu będzie można pracować ;)...i jak tu nie zwariować ...w tej materii puszczam chyba słowa na wiatr.

    Maracuja
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARACUJA ja mam dokladnie to samo , jak jwat @ to mysle ze juz sie nie staram a w plodne i tak jest wyliczanie i kalkulowanie;/

    Maracuja lubi tę wiadomość

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • ChciałabymJuż Autorytet
    Postów: 862 1065

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maracuja daj znać jak juz będziesz po zajęciach z jogi :) Chętnie posłucham co i jak.. może to mnei zmobilizuje :P Choć to jest takie duuuuuuże MOŻE :D A jeśli chodzi o obiecanki po @ to mi póki co idzie nieźle. obiecałam sobie, że nie będę mierzyć tempki i jest nieźle, bo nie analizuje na okrągło. kusiło mnie przez chwilę, żeby jednak wrócić do tego, ale właśnie po to by móc poanalizować. Powiedziałam więc STOP. Jedynie co, to myślałam że w ogóle nie będę tu wchodzić skoro nie wpisuję tempki, ale jednak nie mogę się powstrzymać przed wejściem na forum, zobaczeniem co u Was, co u innych, jak Wam idzie i w którym jestem dniu :P jakoś tak miło się rozmawia :P

    Maracuja, Unlike lubią tę wiadomość

    dqprupjyo7wwzfuq.png

    thgfe6hhvbp6j415.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 02:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać:). Ja tempki też nie mierzę w tym miesiącu. Przynajmniej trochę odpocznę, bo to budzenie punkt 6 jest trochę męczące:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2014, 02:44

    Maracuja
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też stwierdziłam, że zupełnie odpuszczam, temperatury w prawdzie nie mierzyłam bo mały mi ząbkuje i generalnie nigdy nocy nie przesypiam.. ale od teraz nie wyliczam dni płodnych nie analizuje pod lupą śluzu:)za bardzo mnie to stresuje i nakręca... stwierdziłam, że od tej będę mieć nastawienie takie jak mój mąż ' kochajmy się aż w końcu coś z tego będzie:) on ma totalny luz i ja też postanowiłam mieć....to tyle słowa zobaczymy czy za tym pójdą czyny no i myśli:))))

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odpuścić trochę trzeba, to na pewno. Wiadomo, że całkowicie się nie da, bo starać się trzeba, ale im więcej i bardziej się skupiamy na temacie, tym bardziej jesteśmy spięte.
    Ja niestety nie mam do końca pewności czy u mnie praca nie ma też wpływu na problemy z poczęciem, bo jest dla mnie mocno stresująca, a niestety nie umiem tak po prostu olać pewnych rzeczy.

    Maracuja
  • ChciałabymJuż Autorytet
    Postów: 862 1065

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj ja też się stresuję w pracy. Może nie cały czas ale mam trooochę takich chwil, kiedy aż siwe włosy się pojawiają. A poza tym pracuję w przedszkolu więc codziennie widzę te kochane maluszki.. to też jakoś tak.. przypomina o całej sprawie.

    Ale tak jak pisalam wcześniej dziś byłam na terapii kamertonami (to taka terapia muzyką). Póki co, czuję się bardziej spokojna, ale jeszcze tam pojedziemy, bo pani zrobi oczyszczanie organizmu mojemu mężowi i jakąś biegunowość nam poprawi. Mówiła, że czasami każde z partnerów ma całkiem inny biegun i trzeba dostosować te bieguny do siebie, to pomaga w poczęciu :) Tak więc czekam na następną wizytę :)

    dqprupjyo7wwzfuq.png

    thgfe6hhvbp6j415.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChciałabymJuż wrote:
    Ojjj ja też się stresuję w pracy. Może nie cały czas ale mam trooochę takich chwil, kiedy aż siwe włosy się pojawiają. A poza tym pracuję w przedszkolu więc codziennie widzę te kochane maluszki.. to też jakoś tak.. przypomina o całej sprawie.

    Ale tak jak pisalam wcześniej dziś byłam na terapii kamertonami (to taka terapia muzyką). Póki co, czuję się bardziej spokojna, ale jeszcze tam pojedziemy, bo pani zrobi oczyszczanie organizmu mojemu mężowi i jakąś biegunowość nam poprawi. Mówiła, że czasami każde z partnerów ma całkiem inny biegun i trzeba dostosować te bieguny do siebie, to pomaga w poczęciu :) Tak więc czekam na następną wizytę :)

    mam nadzieję, że Wam to pomoże. Im dłużej to wszystko trwa tym bardziej mam wrażenie, że byłabym skłonna zrobić w tej chwili bardzo wiele, gdyby tylko to mogłoby mnie przybliżyć do realizacji celu.

    Na ten moment wiem, że muszę się trochę uspokoić i spróbować wyciszyć i pewnie byłoby to zdecydowanie łatwiejsze gdyby nie praca ..;/, ale mimo wszystko spróbuję:D

    Maracuja
  • ChciałabymJuż Autorytet
    Postów: 862 1065

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to prawda.. Trzeba się wyciszyć. Właśnie dlatego byłam na tej terapii :) Nie wiem jak długo utrzymuje się efekt, ale póki co czuję się spokojniejsza.
    Wiesz.. maracuja w pracy mam pewną osobę, która strasznie psuje mi krew. Wiem, że u każdego się taka znajdzie, ale ja jeszcze nie umiem się do tego zdystansować i ta pani od kamertonów uczy mnie też jak się przed tym obronić, jak zdystansować :) To nie takie proste, ale myślę, ze jak bedę to cwiczyć to będzie mi bimbało co tamta kobita z pracy robi :P

    I Tobie również zyczę spokoju w pracy :) albo chociaż dystansu :)

    dqprupjyo7wwzfuq.png

    thgfe6hhvbp6j415.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChciałabymJuż, najważniejsze, że znalazłaś jakiś sposób, który Ci pomaga. Ja nie mam może takiej sytuacji jak Ty, że ktoś uprzykrza mi w pracy życie. Bardziej problem tkwi we mnie, w tym, że zawsze chcę żeby wszystko było perfekcyjnie, a nie zawsze się to udaje. Do tego moja praca nie daje mi satysfakcji. Czuję, że chciałabym robić coś zupełnie innego, że robię coś wbrew sobie, a jednocześnie muszę zarabiać i żyć, bo z czegoś trzeba. I oczywiście wiem, że pracę można zmienić, ale nie jest to wszystko takie proste jak mogłoby się wydawać o czym większość z nas zapewne doskonale wie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2014, 08:45

    Maracuja
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jako odskocznię i relaks polecam filmy Goście Goście I i II. Uśmiałam sie do łez :D to moi faworyci w poprawie nastroju :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2014, 14:57

    ChciałabymJuż lubi tę wiadomość

    FITop1.png
  • ChciałabymJuż Autorytet
    Postów: 862 1065

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Maracuja rozumiem.. Niektórzy twierdzą, że pracę można bardzo łatwo zmienić.. ale oni chyba raczej należą do tej grupy nie przejmujących się i w ich oczach faktycznie to tak wygląda. Ale w razie czego zapraszam na priv, zawsze możesz ponarzekać :P Buziole :)

    aaa zielarka, zaraz spojrzę co to za filmy. Właśnie szukam czegoś na dziś, bo dostałam wspaniała wiadomość, że szwagierka jest w ciąży i prócz tego, ze się cieszę, to jednak gorycz jest straszna i muszę się jakoś pozbierać. Tak więc z pewnością Twoje podpowiedzi się przydadzą :) Dzięki :)

    Maracuja lubi tę wiadomość

    dqprupjyo7wwzfuq.png

    thgfe6hhvbp6j415.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ