X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zbyt krótki okres 2dni - wasze historie
Odpowiedz

Zbyt krótki okres 2dni - wasze historie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was boryka sie ze zbyt krótkimi okresami?
    Ja kiedyś miałam normalne 5dniowe miesiączki.po 7letnim stosowaniu plastrów antykoncepcyjnych mam 2dniowe okresy. Dwa razy zaszlam w ciąże, urodziłam jedno dziecko i dalej mam takie okresy. Obecnie od 16miesiecy staram sie o drugie dziecko, w tym od kilku miesiecy z pomocą ginekologa i NIC. ginekolog nie reaguje na moje krotkie u skape okresy bo badania krwi podobno są ok, mam swoje owulacje a endometrium rosnie do tych 9-10mm w okresie owulacyjnym(min.7mm) wiec wg gina endometrium i jego złuszczanie się jest ok. A ja gdzies podswiadomie czuje,ze cos jest nie tak wlasnie w tej sferze. Jakie macie doswiadczenia?

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A sprawdzał Ci gin grubość endometrium ok 2-3 dni przed @? Jeśli nie to idz wtedy na usg. Ja miałam skąpe @ endo w okresie okołoowulacyjnym było np 9 mm a przed @ ok 2-3 dni miał 4mm! NAPRAWDĘ. Mój lekarz nie wiedział co z tym robic powiedział że tak nie powinno być. W necie wyszperałam że może tak sie dziać że endometrum kurczy sie po owulacji i jest gorszej jakość. Nie wiem gdzie to czytałam żeby podesłać link ale tam też wyczytałam że estrofem powiniem utrzymać grubośc endo żeby sie nie skurczyło. I na właśną rękę brałam tak jak tam pisało i było lepiej ale niestety nie pamiętam ile i jak brałam bo to było dawno. Poszperaj w necie może sie natkniesz na to co czytałam. Nie pamiętam dokładnie ale chyba to pisała jakaś dziewczyna na jakimś forum bo też miała taki problem i opisała co jej lekarz zalecił i ja tak spróbowałam.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bylam nigdy u gina tuz przed @. Zawsze sprawdzal grubosc w okolicach owulacji, potwierdzał owulacje i to mu wystarczalo i uwaza to za norme ale wiem,ze moze mogla bym mu jakis trop podac zeby to jednak sprawdzic.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto to sprawdzic a jak nie bedzie chciał to idz do innego gina przed @ żeby zmierzyć endometrium. U mnie wyszło to przez przypadek. Chodziłam na monitoringi to lekarza w mojej okolicy bo miałam cykle stymulowane a leczyłam sie u innego gina i wizyta akurat wyszła tuz przed @. Potem celowo to sprawdzałam i w każym cyklu endo miałam cieńsze przed @ niz w okresie owulacyjnym.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ