X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ziola a ciaża
Odpowiedz

ziola a ciaża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda 26 Ekspertka
    Postów: 178 88

    Wysłany: 10 marca 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny moze ktoras z was miala taki sam przypadek a moze nawet ma : Mam PCO i do tego mam cykle bezoowulacyjne a okres raz na ruski rok i juz wszystkie badanie przeszlam i maz tez chcielibysmy juz miec dzieci i od dzis zaczynam pic ziola ojca Sroki czytalam duzo komentarzy i opini i stwierdzilam ze moze tez mi pomoga...Co wy o tym myslicie??

    Magda26
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 10 marca 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, poszukaj niżej w tematach coś o ziołach bo był juz zakładany taki wątek i Dziewczyny sie wyowiadały, jest tam duzo informACJI :)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 10 marca 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/wszystkie-zielary-z-ovu-soja-dong-quai-z-o-sroki-i-inne,2308,33.html :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ