X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ziola O. Sroki plus Castagnus
Odpowiedz

Ziola O. Sroki plus Castagnus

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś wie czy mozna łączyć ziola O. Sroki z Castagnusem? Bardzo proszę o pomoc!! I z gory dziekuje!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy które zioła ojca sroki bierzesz.. musisz sprawdzić w składzie czy ma niepokalanek czy ne. Jeśli nie ma - nie powinno być interakcji, większość z nas tak łączy. Jeżeli masz wersje z niepokalankiem - to trzeba sprawdzić dawki, przeanalizować do wagi etc..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biore mieszanke nr3. Sprawdzilam teraz i nie ma tam niepokalanka, czyli moge łączyć ☺ dziekuje za odpowiedz ☺

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamunia2608 wrote:
    Biore mieszanke nr3. Sprawdzilam teraz i nie ma tam niepokalanka, czyli moge łączyć ☺ dziekuje za odpowiedz ☺

    Tak naprawdę to powinien CI odpowiedzieć lekarz.

    Ja mogę tylko potwierdzić, że dziewczyny tak biorą.

    Nie przesadzaj z ilością tych ziół - pij wg instrukcji, bo niektórym dziewczyną robią się torbiele..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem. Z ziolami O. Sroki nr 3 to nie moja pierwsza przygoda ☺ chodzilo mi glownie o Castagnusa

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 12 września 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokalanek w małych dawkach powoduje wzrost prolaktyny.
    W dużych jej spadek.
    Można łączyć z ziołami ojca sroki ale musisz wiedzieć jakie masz poziomy hormonów.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ