X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zioła ojca sroki
Odpowiedz

Zioła ojca sroki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Aneciulka1989 Koleżanka
    Postów: 131 3

    Wysłany: 9 listopada 2023, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny właśnie skończyłam pic zioła ojca sroki na I fazę do owulacji bo mam cienkie endometrium a dziewczyny pisały ze niektórym pomogły w tym problemie czy uważacie żebym tez Piła zioła na II fazę ???

    Aneciulka1989
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7172 7246

    Wysłany: 9 listopada 2023, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Zioła na II fazę podtrzymują endometrium plus pomagają utrzymać prawidłowy poziom progesteronu.

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Aneciulka1989 Koleżanka
    Postów: 131 3

    Wysłany: 9 listopada 2023, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To będę pila dalej ,ostatnio po lyzeczkowaniu na kontroli moje endometrium bylo 4 mm to mało prawda ? Moje poronienia są pewnie przez cienkie endo jak myślicie ?

    Aneciulka1989
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7172 7246

    Wysłany: 9 listopada 2023, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko, że na drugą fazę cyklu jest zupełnie inna mieszanka niż na pierwszą fazę.
    4 mm to bardzo mało, ale endometrium też potrzebuje czasu żeby się odbudować. Ciężko powiedzieć dlaczego są Twoje poronienia, nie znam Twojej historii.

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Aneciulka1989 Koleżanka
    Postów: 131 3

    Wysłany: 10 listopada 2023, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Tylko, że na drugą fazę cyklu jest zupełnie inna mieszanka niż na pierwszą fazę.
    4 mm to bardzo mało, ale endometrium też potrzebuje czasu żeby się odbudować. Ciężko powiedzieć dlaczego są Twoje poronienia, nie znam Twojej historii.
    Ja cały czas nawet przed zabiegiem miałam takie i od marca tego roku nie moglam zajść w ciaze a jakimś cudem w sierpniu zaszłam w ciaze i przed testem byłam na kontroli i moje endo było 4,4 mm . I jak pojechałam do szpitala to zapytałam się lekarki czy to przez cienkie endo poroniłam w 6 tyg a ona mi powiedziała ze jak zaszłam w ciaze to endo było dobre i ze poronienie jest z powodów genetycznych , ze zarodek by się nawet nie zagnieździł jakby endo było za cienkie ??

    Aneciulka1989
  • Aneciulka1989 Koleżanka
    Postów: 131 3

    Wysłany: 10 listopada 2023, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co o tym myślicie ???

    Iza41 lubi tę wiadomość

    Aneciulka1989
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7172 7246

    Wysłany: 10 listopada 2023, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, raczej przy takim endo zarodek by się nie zagnieździł. Miałaś badany zarodek po poronieniu, że lekarka powiedziała, że poronienie nastąpiło z powodów genetycznych?

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Aneciulka1989 Koleżanka
    Postów: 131 3

    Wysłany: 10 listopada 2023, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Tak, raczej przy takim endo zarodek by się nie zagnieździł. Miałaś badany zarodek po poronieniu, że lekarka powiedziała, że poronienie nastąpiło z powodów genetycznych?
    Z wyniku wyszły tylko ze miałam skrzepy krwi nie było mowy o zarodku pewnie wydaliłam go wcześniej bo miałam bardzo duże krwawienie przez kilka dni przed zabiegiem i wypadały mi duże kawałki jak wątróbka . Lekarka na sorze jak mnie badała to powiedziała ze większość poronień jest z przyczyn genetycznych i jak bym miała marne endo to nie doszło by do zagnieżdżenia

    Aneciulka1989
  • Aneciulka1989 Koleżanka
    Postów: 131 3

    Wysłany: 10 listopada 2023, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy dziewczyny przy takim cienkim endo donosiły normalnie ciaze ? Może są jakieś dziewczyny które tak miały ? Ja tak sobie myśle ze moje cienkie endo jest powodem poronień

    Aneciulka1989
  • Aneciulka1989 Koleżanka
    Postów: 131 3

    Wysłany: 11 listopada 2023, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ????

    Aneciulka1989
  • Aneciulka1989 Koleżanka
    Postów: 131 3

    Wysłany: 11 listopada 2023, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są tu może dziewczyny z podobna przypadłością jak moja ??😥😥

    Aneciulka1989
  • Paula29 Autorytet
    Postów: 476 941

    Wysłany: 11 listopada 2023, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneciulka1989 wrote:
    Czy są tu może dziewczyny z podobna przypadłością jak moja ??😥😥

    Hej. Też mam cienkie endometrium i wg mojej lekarki zarodek nie może się zaimplantowac - stać problemy z zajściem w ciążę. Skoro u Ciebie była ciąża to faktycznie może wtedy endometrium było grubsze.

    Opinia Twojej lekarki że poronienie było z przyczyn genetycznych jest na wyrost skoro nie było badania genetycznego. Faktycznie jest to częsta przyczyna ale są też inne. Jeśli masz cienkie możesz mieć przewlekły stan zapalny w endometrium. Miałaś kiedyś wykonywaną biopsję endometrium?

  • Aneciulka1989 Koleżanka
    Postów: 131 3

    Wysłany: 11 listopada 2023, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula29 wrote:
    Hej. Też mam cienkie endometrium i wg mojej lekarki zarodek nie może się zaimplantowac - stać problemy z zajściem w ciążę. Skoro u Ciebie była ciąża to faktycznie może wtedy endometrium było grubsze.

    Opinia Twojej lekarki że poronienie było z przyczyn genetycznych jest na wyrost skoro nie było badania genetycznego. Faktycznie jest to częsta przyczyna ale są też inne. Jeśli masz cienkie możesz mieć przewlekły stan zapalny w endometrium. Miałaś kiedyś wykonywaną biopsję endometrium?
    Nigdy nie miałam biopsji . Pije teraz zioła ojca sroki na I i II fazę bo dziewczyny mówiły ze niektórym pomogły na endo . Boje się teraz znowu się starać ze znowu poronie i nie chce tego przechodzić i nie wiem czy nie lepiej zaczekać i wszystko zrobić żeby moje endo miało chociaż 6 - 7 mm jak myślisz ? Ale zaszłam w ciaze w sierpniu to endo pewnie było wystarczające na zajście . ??

    Aneciulka1989
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7172 7246

    Wysłany: 11 listopada 2023, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zachodzenie w ciążę z niskim endo nie jest odpowiedzialne… 6-7 mm to jest absolutne minimum. Nie lepiej najpierw nad tym popracować? Iść na monitoring owulacji, zobaczyć jak endometrium zachowuje się w ciągu całego cyklu? Jeżeli masz stan zapalny endometrium, to zioła nie pomogą. Zioła, czerwone wino, orzechy to są wspomagacze. Ale najlepiej znaleźć przyczynę tak cienkiego endometrium.

    Paula29 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Aneciulka1989 Koleżanka
    Postów: 131 3

    Wysłany: 11 listopada 2023, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie badania powinnam wykonać ??

    Aneciulka1989
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7172 7246

    Wysłany: 11 listopada 2023, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Ci monitoring owulacji na początek. Chodzisz na USG od ok 7 dc do po owulacji. Wtedy lekarz widzi jak rośnie endometrium. Przede wszystkim będzie widział, czy jest jednorodne. Fajnie by było gdybyś dostała skierowanie na histeroskopię z biopsją endometrium.

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Aneciulka1989 Koleżanka
    Postów: 131 3

    Wysłany: 13 listopada 2023, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Polecam Ci monitoring owulacji na początek. Chodzisz na USG od ok 7 dc do po owulacji. Wtedy lekarz widzi jak rośnie endometrium. Przede wszystkim będzie widział, czy jest jednorodne. Fajnie by było gdybyś dostała skierowanie na histeroskopię z biopsją endometrium.
    Teraz przejrzałam swoje Usg i przed ostatnia ciąża tydzień przed okresem miałam endo 4,4 mm w sierpniu i wtedy zaszłam w ciaze a po lyzeczkowaniu tydzień przed miesiączka miałam 4 to chyba tak zle nie jest jak po zabiegu ???

    Aneciulka1989
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7172 7246

    Wysłany: 13 listopada 2023, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie do końca rozumiem o co Ci chodzi. Pytasz nas o zdanie odnośnie endometrium. My Ci piszemy, a Ty cały czas się upierasz, że 4 mm to jest ok. Nie, nie jest ok. To jest za cienkie endometrium i na takim szczerze wątpię żebyś zaszła w ciążę. A jeżeli się udało, to zarodek się nie zagnieździł porządnie i poroniłaś. Bo to jest za cienkie endometrium.

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Aneciulka1989 Koleżanka
    Postów: 131 3

    Wysłany: 15 listopada 2023, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na Usg i moje endo przed okresem i po okresie wynosi 4mm czyli nic nie uroslo nie wiem czemu ? Okres miałam dłuższy niż zawsze i bardziej obfity 😥😥zapisałam się na monitoring zobaczymy co wyjdzie

    Aneciulka1989
  • Aneciulka1989 Koleżanka
    Postów: 131 3

    Wysłany: 17 listopada 2023, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jakaś dziewczyna miała tak ze endometrium wogole nie urosło po miesiączce ???😥😥

    Aneciulka1989
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ