X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ziola ojca sroki
Odpowiedz

ziola ojca sroki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • xxpatixx Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 23 lutego 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaka jest jej skutecznosc?

    Patrycja
  • xxpatixx Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 23 lutego 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie zaczelam drugi cykl je pic i sie tak zastanawiam jak dlugo je piłyscie? Wyczytalam ze najczescie fasolkowaly mamy w pierwszym lub drugim cyklu. Czy sa tu dziewczyny ktore piły je dłuzej?

    Patrycja
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 23 lutego 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Było już kilka wątków o tych ziołach, przejrzyj sobie:

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/ziola-ojca-sroki-nr-3,1008.html

    i tutaj:

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/ziola-o-sroki-mieszanka-nr-3,6137.html

    Osobiście piłam jeden cykl, w którym zaszłam w ciążę ;-)

    Eklerka lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • xxpatixx Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 23 lutego 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livia dzieki poczytam i gratulacje :)

    Patrycja
  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 25 marca 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej !

    Ja jestem obecnie w 4 cyklu brania CLOMID. Pierwsze 3 cykle po 50mg. 1 tab. a teraz 100mg.2 tab. z zalecenia lekarza. Kiedys zaszlam w ciaze z CLOMID po 3 cyklu ale w 5 tyg.poronilam przez dzwiganie. Pozniej po 2 lata zaszlam ponownie w ciaze po 4 m-aca picia mieszanki ziolowej ojca Sroki nr.3. Teraz mam 8 letnia core. W sierpniu tamtego roku poronilam w 6 tyg.zaszlam o dziwo bez wspmagaczy.
    Teraz staram sie i zobaczymy co bedzie. Dodatkowo biore Hormeel i pije siemie lniane.
    Od nowego cyklu mam zamiar wszystko odstawic i pic tylko ziola.

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ