X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Znieczulenie zewnątrzoponowe a jakość nasienia.
Odpowiedz

Znieczulenie zewnątrzoponowe a jakość nasienia.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Nie wiem czy któraś z Was będzie znała odpowiedź na moje pytanie ale może akurat się taka znajdzie. Mój M jest pechowcem i miał kilka operacji przy znieczuleniu zewnątrzoponowym. Interesuje mnie czy mogło to mieć wpływ na jego nasienie.

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manieczka86 wrote:
    Witajcie dziewczyny. Nie wiem czy któraś z Was będzie znała odpowiedź na moje pytanie ale może akurat się taka znajdzie. Mój M jest pechowcem i miał kilka operacji przy znieczuleniu zewnątrzoponowym. Interesuje mnie czy mogło to mieć wpływ na jego nasienie.
    hej :) a czy miał juz robione badanie nasienia?

  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miał. Jesteśmy przed badaniami. Pytam tutaj bo wizyte u gina mam dopiero pod koniec maja.

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ