Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zróbmy lipcowego bobasa 👶🏼żebym nie musiała już oglądać kuta*a 🥒 😂
Odpowiedz

Zróbmy lipcowego bobasa 👶🏼żebym nie musiała już oglądać kuta*a 🥒 😂

Oceń ten wątek:
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 13 lipca 2025, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A któraś z was może będzie miała owulację w podobnym czasie co ja? 😀 Planowo około 23 lipca 🥰

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 14 lipca 2025, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S_va_88 wrote:
    Dziewczyny a Wy testowałyście: JulaJula, Witynja, Aurora98, MMM123, Paula6432 ❓❔❓czy coś ominełam...

    Powodzenia dla kolejnych testujących, a dla tych co widzą narazie biel, życzę żeby pojawiły się drugie kreseczki 💪👍😍

    Miłego poniedziałku Wam życzę, bo kiedyś pójdziemy na emeryturę i nie będzie już " jak ja nie lubię poniedziałku".

    Tak się śmiałam do mojej Mamuśki dziś, że ona już nie powie, że jej się nie chce do pracy iść. PS. Właśnie siedzi na ostatnim urlopie i potem już tylko emeryturka.

    Edit.: PS. 2. Cierpie na bezsenność przez burze, która szaleje u mnie od 22.eh a ( a pochwaliłam się dziś na głos, że mi burza to nic nie robi, śpię jak zabita......to masz........bezsenność.

    O moja mama też ostatnie dni przed emeryturą 😎 i też się dziś na maksa nie wyspałam przez burze i przez komara 🤬🤬🤬☠️☠️💀💀💀

    Idę zaraz spuscić krew na 2gą betę, proga i tsh. Trzymajcie kciuki. Wczoraj zeby o tym nie myśleć odkopałam grę Heroes III i przypominałam sobie jak to cudnie marnować czas

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2025, 05:42

    Mimi7, Agat99, Lianaa, Daisy1, ater, Locus, bambusek-94, S_va_88, malrzrz, Gnom, Monini15, Mardotka lubią tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Mimi7 Autorytet
    Postów: 739 1495

    Wysłany: 14 lipca 2025, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świeżynka97 wrote:
    Byłam dzisiaj na chrzcie z rodziny męża i znienawidziłam takie imprezy rodzinne... Jedna z kobiet w rodzinie, która długo się starała i w końcu udało się z pomocą in vitro, stwierdziła, że nie piję alko(kierowałam) "a to pewnie już nie możesz" A kiedyś jej powiedziałam, że staramy się, ale to nie takie proste, myślałam, że ona zrozumie. Jak widać nie. Kolejna czyli mama chrzczonego dziecka na koniec wypaliła z tekstem" Napatrzcie się to się zarazicie " Sami starali się 4 lata. Chciałam już tylko szybciej wyjść, bo łzy już stanęły mi w oczach. Nie wiedziałam, że kobieta kobiecie, może taką szpilę wbić, tym bardziej, że były w tym miejscu gdzie ja jestem teraz... Ehh

    To bardzo przykre 😔 niby tyle się o tym mówi, żeby tak nie pytać, nie zaczynać tematu, bo nie zna się historii pary, a i tak raz na jakiś czas na tego typu imprezie, ktoś coś takiego wypali… tym bardziej dziwi, że mówią to pary, które też nie miały w tym temacie łatwo 🤯 ostatnio też miałam podobną sytuację, tulę mocno 🫂 obiecałam sobie, że jak jeszcze raz coś takiego będzie to nie będę milczeć, tylko już odpowiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2025, 06:19

    👩🏻 94 👱🏻‍♂️ 92

    ❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
    ❌obniżone parametry nasienia

    IVF
    04.08.25 start stymulacji
    16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
    14.10.25 transfer
    6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
    27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
    7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 38+5 3600g

    08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
    22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
    25.02.26 II prenatalne ✅
    04.05.26 III prenatalne ✅

    preg.png
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1564 4035

    Wysłany: 14 lipca 2025, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu trzymamy kciuki za dobre przyrosty 🤞🏻

    Dobrego tygodnia dziewczyny! ❤️

    Dżozu, Lianaa, ater, S_va_88, Mardotka lubią tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 14 lipca 2025, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    O moja mama też ostatnie dni przed emeryturą 😎 i też się dziś na maksa nie wyspałam przez burze i przez komara 🤬🤬🤬☠️☠️💀💀💀

    Idę zaraz spuscić krew na 2gą betę, proga i tsh. Trzymajcie kciuki. Wczoraj zeby o tym nie myśleć odkopałam grę Heroes III i przypominałam sobie jak to cudnie marnować czas

    Kim grasz? :D

    malrzrz, Gnom lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 14 lipca 2025, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Kim grasz? :D
    Twierdzą i Starożytnymi Behemotami 😅 ale wklepałam jakąś kampanię z planszą xxl i poziom najlatwiejszy, bo nic nie pamiętałam.

    IM8y-LZe-K9-MJHq-GIy.jpg

    Lianaa, Sagi, Gnom, emciak, Monnie lubią tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Lianaa Autorytet
    Postów: 643 919

    Wysłany: 14 lipca 2025, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S_va_88 wrote:
    Dziewczyny a Wy testowałyście: JulaJula, Witynja, Aurora98, MMM123, Paula6432 ❓❔❓czy coś ominełam...

    Powodzenia dla kolejnych testujących, a dla tych co widzą narazie biel, życzę żeby pojawiły się drugie kreseczki 💪👍😍

    Miłego poniedziałku Wam życzę, bo kiedyś pójdziemy na emeryturę i nie będzie już " jak ja nie lubię poniedziałku".

    Tak się śmiałam do mojej Mamuśki dziś, że ona już nie powie, że jej się nie chce do pracy iść. PS. Właśnie siedzi na ostatnim urlopie i potem już tylko emeryturka.

    Edit.: PS. 2. Cierpie na bezsenność przez burze, która szaleje u mnie od 22.eh a ( a pochwaliłam się dziś na głos, że mi burza to nic nie robi, śpię jak zabita......to masz........bezsenność.

    O to wszystkiego dobrego dla mamy, niech zdrówko dopisuje i zasłużony odpoczynek ☺️

    U mnie było też troszkę burzowo ale bardziej postraszyło niż było cokolwiek z tego 🧐

    Niestety zatrucie tak mocno mnie męczyło, że mój mąż wczoraj dwa razy leciał do apteki. Nigdy aż tak mocnego zatrucia nie miałam, nic się nie trawiło 🫩🫩 z tego wszystkiego musiałam zażyć smecte i nifuroksazyd i oczywiście się nakręciłam, że jeżeli w tym cyklu się nie uda, to na pewno przez wpływ tych leków, bo nie powinno się stosować ich w ciąży 🤡 w każdym razie dzisiaj mam L4, konsultacje z lekarzem o 10.
    Najpewniej i tak ten cykl jest stracony, bo mój organizm był tak słaby i łapał co popadnie, że tracę nadzieję 😵‍💫

    Życzę lekkiego tygodnia❤️

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    👩🏼‍💼31 🤵🏽 28 🗓️4 CS

    18.08.25 ⏸️ 🤫🙏🙌
    •Utrogestan - plamienie w 7HBD


    21.08.25 •BETA 1488
    10.09.25 • 7+1 HBD 10,6mm z ❤️ 🪲
    24.09.25 • 9+2 HBD 2,7 cm 🦐 172 ❤️
    13.10.25• I prenki: ryzyka: preeklampsja 1:24; reszta:niskie 😍08.12.25 •II prenatalne - D 🩵
    age.png
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 1257 2209

    Wysłany: 14 lipca 2025, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    A któraś z was może będzie miała owulację w podobnym czasie co ja? 😀 Planowo około 23 lipca 🥰

    Planowo coś między 21 a 23 lipca pokazuje mi aplikacja :)

    kikix0o lubi tę wiadomość

    👩 33 l.
    🧔🏻 36 l.
    👱‍♀️ 7 l.

    23.09.2025 - 9 dpo ⏸️
    10 dpo - 121,9 mIU/mL
    12 dpo - 278,5 mIU/mL / przyrost 128% 🥰
    15 dpo - 1005,9 mIU/mL / przyrost 136% 🥰
    7.10.2025 - jest pęcherzyk 🌼
    10.10. 2025 - mamy serduszko 🥰
    15.10.2025 - 7 mm maleństwa 🥰
    6.11.2025 - 2.86 cm tańczącej malinki 🥰
    27.11.2025 - prenatalne, niskie ryzyka. 6,7 cm gagatka 🥰
    22.12.2025 - 165 g chłopczyka 💙
    19.01.2026 połówkowe, 335g zdrowego bobaska
    12.02.2026 - 647g bobasa 🥰
    09.03.2026 - 983 gram 🥰
    1.04.2026 - 1648 gram 🥰
    27.04.2026 - 2323 gram synka 🥰
    11.05.2026 - 2800 gram
    25.05.2026 - 3352 gram miłości 🥰

    07/25 ktoś chciał być 💔

    TSH 1.048 ✅️
    owulacje potwierdzone ✅️
    cytologia ✅️
    morfologia ✅️


    💛 marzenia są początkiem wszystkiego...

    preg.png
  • Kiki93 Przyjaciółka
    Postów: 82 80

    Wysłany: 14 lipca 2025, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju dziewczyny, mi małpa robi takie jaja teraz...🙄 Planowo miala być sb/nd, nie robiłam owulaków, więc wszystko na podstawie temperatury. W sobotę miałam krew przy szyjce ze śluzem, no to ok zaczyna sie malpa. Podpaska wjechała i czekam. Parę godzin później nic, no to sobie mysle, ze sie pewnie rozkręci w nocy. Rano wstaje podpaska pusta🤦‍♂️
    Czyli powtorka z poprzedniego cyklu, też czekałam w sobote, aż w końcu rozkręciła sie w niedzielę. Byliśmy na rownicy, jedliśmy obiad koło 16:00 poczułam taki specyficzny ból i pierwsza myśl -okres!
    Poszłam do łazienki, przy szyjce już ewidentna krew no i przyszła w końcu. (Zawsze tak miałam, ze jak przy szyjce wylapalam to w ciągu paru godzin przychodził już normalny okres). Wróciłam do domu koło 19, podpaska dalej pusta😅
    Ale ewidentnie śluz zabarwiony krwią jak na okres. Rano wstaje podpaska dalej pusta,sprawdzam w środku, krew jest na 100%
    Nie wiem co sie odwala w mojej macicy 😅🤣 pierwszy raz mam taką akcję, temperatura dzisiaj już spadła, więc moze do 3 razy sztuka 🙈

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    Starania od grudnia 2023 z przerwami.
    12.2025 klinika niepłodności.
    Ona👩‍🦰 33 On👨‍🦰 36.
    Ona👩‍🦰:
    Kalprotektyna 1630---> Enterografia 23.01 - czysto
    Gastroskopia 29.01 - zapalenie żołądka, podejrzenie celiakii
    Kolonoskopia czysta.
    Wysoka prolaktyna ---> Dostinex
    AMH 1,89 - 1,26 😑
    Estradiol 40,5 pg/ml norma 20,5-62,8
    Fsh 5,78 IU/l norma 3,5-12,5
    LH 6,36 IU/l norma 2,4-12,6
    Tsh 0,679
    Prolaktyna 18,70 ng/ml norma 4,79- 23,30
    GB Metizol 2,5mg

    On 👨‍🦰 - pod opieką adrologa
    Niskie hormony - estradiol, testosteron (clostilbegyt)
    Morfologia 6%----> 2%---> 3% (02.2026)
    Ruch postępowy szybki 17% ----> 6,96% :(
    Ilość 158mln👍, ---> 165mln
    Żywotność 68%
    MAR 2%
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 1257 2209

    Wysłany: 14 lipca 2025, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My spędziliśmy weekend rodzinnie, pojechaliśmy z moimi rodzicami na wycieczkę i jechaliśmy pociągiem- moja mama powiedziała, że następnym razem bierzemy siedzenie w przedziałach takich rodzinnych na 6 osób. Nas jest piątka, więc powiedziałam, że i tak ktoś jeszcze sie dosiądzie, a moje dziecko powiedziało - jak będę miała siostrę to będzie komplet 😅 Więc afirmuję kolejne wakacje w szóstkę 😅

    Kiki93, bambusek-94, Ounai, Monnie lubią tę wiadomość

    👩 33 l.
    🧔🏻 36 l.
    👱‍♀️ 7 l.

    23.09.2025 - 9 dpo ⏸️
    10 dpo - 121,9 mIU/mL
    12 dpo - 278,5 mIU/mL / przyrost 128% 🥰
    15 dpo - 1005,9 mIU/mL / przyrost 136% 🥰
    7.10.2025 - jest pęcherzyk 🌼
    10.10. 2025 - mamy serduszko 🥰
    15.10.2025 - 7 mm maleństwa 🥰
    6.11.2025 - 2.86 cm tańczącej malinki 🥰
    27.11.2025 - prenatalne, niskie ryzyka. 6,7 cm gagatka 🥰
    22.12.2025 - 165 g chłopczyka 💙
    19.01.2026 połówkowe, 335g zdrowego bobaska
    12.02.2026 - 647g bobasa 🥰
    09.03.2026 - 983 gram 🥰
    1.04.2026 - 1648 gram 🥰
    27.04.2026 - 2323 gram synka 🥰
    11.05.2026 - 2800 gram
    25.05.2026 - 3352 gram miłości 🥰

    07/25 ktoś chciał być 💔

    TSH 1.048 ✅️
    owulacje potwierdzone ✅️
    cytologia ✅️
    morfologia ✅️


    💛 marzenia są początkiem wszystkiego...

    preg.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 14 lipca 2025, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    Twierdzą i Starożytnymi Behemotami 😅 ale wklepałam jakąś kampanię z planszą xxl i poziom najlatwiejszy, bo nic nie pamiętałam.

    IM8y-LZe-K9-MJHq-GIy.jpg

    Ale mi wspomnienia odkopałaś. Chyba dziś daruję sobie drzemkę, odkopię starego laptopa i pogram krówkami.

    arn3YKK_460swp.webp

    Dżozu, Gnom, Monnie lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 14 lipca 2025, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Ale mi wspomnienia odkopałaś. Chyba dziś daruję sobie drzemkę, odkopię starego laptopa i pogram krówkami.

    arn3YKK_460swp.webp

    Polecam, jak masz zly dzień, albo wiesz ze bedziesz się stresować - lepiej "przegrać" caly dzień.

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Locus Autorytet
    Postów: 780 1103

    Wysłany: 14 lipca 2025, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    A któraś z was może będzie miała owulację w podobnym czasie co ja? 😀 Planowo około 23 lipca 🥰
    Ja powinnam mieć 19-21 lipca w 16-18 dc

    kikix0o lubi tę wiadomość

    👫🏻 93&94 👩‍❤️‍💋‍👨 2013
    🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🦮

    🧒🏼 L. 05.2020 AuADHD 🤰
    💔💔💔💔01, 02, 07, 09.2025 biochem

    Niedomoga lut (8dpo prog 11, E2 67); DHEAS ⬇️; nasienie ✅, AMH 3,91 ✅, trombofilia ✅, homocysteina ✅
    10.2025 badania immunologiczne, NK 14,5% ⬆️,Th ⬇️, białko S ⬆️, cross match 62%‼️⚠️

    07.11.2025 dr Jarosz ➡️ KIR, HLA-C, biopsja endometrium ⌛️
    18.11.2025 kwalifikacja invitro
    12.2025 wizyta 9-12dc ocena endometrium - odwołana ✋
    30.11 ⏸️
    01.12 beta 169 E2 169 prog 15,3
    03.12 beta 464 E2 202 prog 13,4
    12.12 USG ginekolog ♥️ CRL 2,5mm 5+5
    07.01 🩸NIPT + 🩸PAPPA niskie ryzyka 🩵
    12.01 CRL 3,80 cm 10+4 ♥️
    19.01. prenatalne
    13.02 9,86cm /13.03 284g/10.04 562g

    preg.png
  • Locus Autorytet
    Postów: 780 1103

    Wysłany: 14 lipca 2025, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki93 wrote:
    Jeju dziewczyny, mi małpa robi takie jaja teraz...🙄 Planowo miala być sb/nd, nie robiłam owulaków, więc wszystko na podstawie temperatury. W sobotę miałam krew przy szyjce ze śluzem, no to ok zaczyna sie malpa. Podpaska wjechała i czekam. Parę godzin później nic, no to sobie mysle, ze sie pewnie rozkręci w nocy. Rano wstaje podpaska pusta🤦‍♂️
    Czyli powtorka z poprzedniego cyklu, też czekałam w sobote, aż w końcu rozkręciła sie w niedzielę. Byliśmy na rownicy, jedliśmy obiad koło 16:00 poczułam taki specyficzny ból i pierwsza myśl -okres!
    Poszłam do łazienki, przy szyjce już ewidentna krew no i przyszła w końcu. (Zawsze tak miałam, ze jak przy szyjce wylapalam to w ciągu paru godzin przychodził już normalny okres). Wróciłam do domu koło 19, podpaska dalej pusta😅
    Ale ewidentnie śluz zabarwiony krwią jak na okres. Rano wstaje podpaska dalej pusta,sprawdzam w środku, krew jest na 100%
    Nie wiem co sie odwala w mojej macicy 😅🤣 pierwszy raz mam taką akcję, temperatura dzisiaj już spadła, więc moze do 3 razy sztuka 🙈
    Raz w życiu tak miałam i to było krwawienie implantacyjne. Życzę Ci żeby tak było 😘🤞

    👫🏻 93&94 👩‍❤️‍💋‍👨 2013
    🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🦮

    🧒🏼 L. 05.2020 AuADHD 🤰
    💔💔💔💔01, 02, 07, 09.2025 biochem

    Niedomoga lut (8dpo prog 11, E2 67); DHEAS ⬇️; nasienie ✅, AMH 3,91 ✅, trombofilia ✅, homocysteina ✅
    10.2025 badania immunologiczne, NK 14,5% ⬆️,Th ⬇️, białko S ⬆️, cross match 62%‼️⚠️

    07.11.2025 dr Jarosz ➡️ KIR, HLA-C, biopsja endometrium ⌛️
    18.11.2025 kwalifikacja invitro
    12.2025 wizyta 9-12dc ocena endometrium - odwołana ✋
    30.11 ⏸️
    01.12 beta 169 E2 169 prog 15,3
    03.12 beta 464 E2 202 prog 13,4
    12.12 USG ginekolog ♥️ CRL 2,5mm 5+5
    07.01 🩸NIPT + 🩸PAPPA niskie ryzyka 🩵
    12.01 CRL 3,80 cm 10+4 ♥️
    19.01. prenatalne
    13.02 9,86cm /13.03 284g/10.04 562g

    preg.png
  • MMM123 Autorytet
    Postów: 304 774

    Wysłany: 14 lipca 2025, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś z rana trochę emocji. Po sobotnim spadku temperatury trochę liczyłam się z tym że nic z tego, ale jednak gdzieś wydawało mi się, że coś może być ma rzeczy. Zrobiła dzisiaj test żeby zakończyć już męki i wyszedł pozytywny :)
    Na razie umiarkowany optymizm, bo póki co sytuacja jest identyczna z tą sprzed miesiąca. 12 dni po owulacji lekki pozytyw. Obawiam się że może być powtórka, ale na ten moment chyba na to nie mam wpływu. W każdym razie krew pobrana i czekam :)

    Wrzucę wam, bo wiem że fajnie popatrzeć :D


    20250714-070950.jpg

    Dżozu, AnMiPe, bambusek-94, Kiki93, Kitkat, cukrzyk1991, Imazolka, Bella_33, onalola, karczoch321, Bergamotka94, Claudii, _Hope, Sagi, Ounai, Marzycielka94, malrzrz, Agat99, Świeżynka97, Reja13, Gnom, Remedios, S_va_88, nick nieaktualny, Monini15, Promyczek39, MroziaMM, Mardotka, Belia, Bubu04, assialbnn, kikix0o, Ilaria, Locus, emciak, MoniaB, Meggi_**, Daisy1, nick nieaktualny, Yoanne, ferrytynka25, Mimi7, Malineczka, Monnie, beautifullady, cysterka95, Paula6432 lubią tę wiadomość

    Starania 02.2024
    Na poważnie od 11.2024
    01.2025 beta 20 💔
    03.2025 HyFoSy-prawy jajowod drożny, lewy udrozniono
    04.2025 wyniki biopsji-duże przewlekle zapalenie endometrium
    (Leczenie antybiotykami)
    AMH 1.98

    Ilość plemników 91 mln
    Koncentracja 45.5 mln/ml
    Ruch PR 0.2%, ruch PS 14.29% NP 20.61%
    Morfologia 4%
    Suplementacja TenFertil ON
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 14 lipca 2025, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM123 wrote:
    U mnie dziś z rana trochę emocji. Po sobotnim spadku temperatury trochę liczyłam się z tym że nic z tego, ale jednak gdzieś wydawało mi się, że coś może być ma rzeczy. Zrobiła dzisiaj test żeby zakończyć już męki i wyszedł pozytywny :)
    Na razie umiarkowany optymizm, bo póki co sytuacja jest identyczna z tą sprzed miesiąca. 12 dni po owulacji lekki pozytyw. Obawiam się że może być powtórka, ale na ten moment chyba na to nie mam wpływu. W każdym razie krew pobrana i czekam :)

    Wrzucę wam, bo wiem że fajnie popatrzeć :D


    20250714-070950.jpg

    Hurraa!!! 🥳 trzymam mocno kciuki🤞
    U mnie tez był spadek temperatury dwa dni z rzędu i nawet Wam pisałam tutaj, że lada chwila spodziewam się 🐒 a tu pn, małpy nie ma 🤪

    MMM123 lubi tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • bambusek-94 Autorytet
    Postów: 616 1562

    Wysłany: 14 lipca 2025, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM123 trzymam kciuki za wysoką betę 😊😊

    MMM123 lubi tę wiadomość

    ⏸️24.07.25 (11 dpo, 2cs)
    ▶️BETA 47 -- 219 -- 837 mIU/ml
    ✅️21.08 1,3cm -- 17.09 5,0cm -- 15.10 140g -- 06.11 250g -- 18.11 380g💙 -- 02.12 530g 💙 -- 08.01 1240g 💙 -- 20.01 1600g 💙 -- 03.02 1880g 💙 -- 24.02 2330g 💙 -- 17.03 3130g 💙
    👶💙05.04.2026 (40+1) -- 3960g -- 53cm

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 14 lipca 2025, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianaa wrote:
    O to wszystkiego dobrego dla mamy, niech zdrówko dopisuje i zasłużony odpoczynek ☺️

    U mnie było też troszkę burzowo ale bardziej postraszyło niż było cokolwiek z tego 🧐

    Niestety zatrucie tak mocno mnie męczyło, że mój mąż wczoraj dwa razy leciał do apteki. Nigdy aż tak mocnego zatrucia nie miałam, nic się nie trawiło 🫩🫩 z tego wszystkiego musiałam zażyć smecte i nifuroksazyd i oczywiście się nakręciłam, że jeżeli w tym cyklu się nie uda, to na pewno przez wpływ tych leków, bo nie powinno się stosować ich w ciąży 🤡 w każdym razie dzisiaj mam L4, konsultacje z lekarzem o 10.
    Najpewniej i tak ten cykl jest stracony, bo mój organizm był tak słaby i łapał co popadnie, że tracę nadzieję 😵‍💫

    Życzę lekkiego tygodnia❤️

    Ale Cię dopadło... moja kuzynka jak ostatnio wirusa złapała to pogotowie musiało przyjechać, bo zemdlała 2 razy.
    Trzymaj się i dużo zdrówka!

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 1956 2904

    Wysłany: 14 lipca 2025, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    A któraś z was może będzie miała owulację w podobnym czasie co ja? 😀 Planowo około 23 lipca 🥰

    Jeśli wszystko pójdzie ok i owulacja będzie normalna i o normalnej porze to powinna być 21/22 lipca :)

    kikix0o lubi tę wiadomość

    ✨️8 - 18.09.25 stymulacja ivf ✨️14cs ❌️
    ✨️19.09.25 punkcja🤞


    SMOKI 🐲 DO POKONANIA :
    1. Namówić męża na 1 procedurę ✅️
    2. Zdobyć zaświadczenie od diabetologa ✅️
    3. Wyhodować jakieś pęcherzyki ✅️
    4. Mieć min. 2 dojrzałe komórki jajowe ✅️ (6 🥚)
    5. Udało się min. 1 zapłodnienie ✅️
    6. Zarodek przetrwał do 3 doby ✅️
    7. Zarodek przetrwał do 5 doby ✅️ (3❄️ - 4AB, 4BA, 4BB)
    8. Zarodek rozmroził się - transfer ⬜️
    9. Pozytywna beta HCG ⬜️

    ona 🙍‍♀️ : ❌️ cukrzyca t.1, hashi, endo III stopnia, podejrzenie adenomiozy ,THFR 667tc, PAI (hetero), AMH 0,52/0,40, nk 1% cd56
    on 🙎‍♂️ : IO, obniżone parametry nasienia
  • Kiki93 Przyjaciółka
    Postów: 82 80

    Wysłany: 14 lipca 2025, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Locus wrote:
    Raz w życiu tak miałam i to było krwawienie implantacyjne. Życzę Ci żeby tak było 😘🤞
    Ale myślisz ze krwawienie implantacyjne w ok planowanej miesiaczki? Nie za późno?

    Starania od grudnia 2023 z przerwami.
    12.2025 klinika niepłodności.
    Ona👩‍🦰 33 On👨‍🦰 36.
    Ona👩‍🦰:
    Kalprotektyna 1630---> Enterografia 23.01 - czysto
    Gastroskopia 29.01 - zapalenie żołądka, podejrzenie celiakii
    Kolonoskopia czysta.
    Wysoka prolaktyna ---> Dostinex
    AMH 1,89 - 1,26 😑
    Estradiol 40,5 pg/ml norma 20,5-62,8
    Fsh 5,78 IU/l norma 3,5-12,5
    LH 6,36 IU/l norma 2,4-12,6
    Tsh 0,679
    Prolaktyna 18,70 ng/ml norma 4,79- 23,30
    GB Metizol 2,5mg

    On 👨‍🦰 - pod opieką adrologa
    Niskie hormony - estradiol, testosteron (clostilbegyt)
    Morfologia 6%----> 2%---> 3% (02.2026)
    Ruch postępowy szybki 17% ----> 6,96% :(
    Ilość 158mln👍, ---> 165mln
    Żywotność 68%
    MAR 2%
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ