Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zróbmy lipcowego bobasa 👶🏼żebym nie musiała już oglądać kuta*a 🥒 😂
Odpowiedz

Zróbmy lipcowego bobasa 👶🏼żebym nie musiała już oglądać kuta*a 🥒 😂

Oceń ten wątek:
  • Treaclynat Autorytet
    Postów: 621 972

    Wysłany: 14 lipca 2025, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Remedios wrote:
    Treaclynat, a jak lekarz może sprawdzić czy śluz nie zabija plemników? Zaciekawiło mnie to 😮 ta wizyta na 7:30 rzeczywiście karkołomna w tym zakresie, jeśli podziałacie dzień wcześniej wieczorem to już będzie za duży odstęp czasowy?


    Chce pobrać wymaz z kanału - i sprawdzić wlasnie pod kątem jak śluz reaguje na plemniki. Dam wam znać jutro, jak będę coś więcej wiedzieć.
    Właśnie też się kurczę zastanawiam, czy może wieczorem by dało radę 😅

    Marzycielka94 lubi tę wiadomość

    1993 👱🏻‍♀️🧔🏻🐶
    Starania od 04.2024

    prolaktyna 19
    TSH 1,65✅
    ferrytyna -38 (maj) ->25(lipiec)‼️ -> 30 ( sierpień)
    Witamina b12- 512 pg/ml✅
    Kwas foliowy - 19 ng/ml✅
    Witamina D -26 ng/ml (luty) -> 43 ng/ml (maj) -> 47 ng/ml (lipiec) -> 54,5 ( sierpień)✅
    Glukoza 77✅
    Insulina 10,6 ⚠️
    Homa-ir 2,02⚠️
    Homocysteina 8,6 ⚠️
    Lipidogram ✅
    Próby wątrobowe ✅
    7dpo (grudzień):
    Estradiol 285 pg/ml⚠️
    Progesteron 16,50 ng/ml
    7dpo (sierpień)
    Estradiol 248 pg/ml
    Progesteron 12,40 ng/ml
    4 dc (styczeń)
    LH:FSH 0,91
    Estradiol 55
    AMH 3,080 ng/ml
    Drożność ✅
    PAI-1 homo, MTHFR homo‼️
    KIR AA, dużo komórek NK‼️
    Cytokiny, białka, ANA1✅

    03.2026 antybiotyk
    04.2026 1cs encorton, acard, accofil, smoflipid⏳



    Badanie nasienia ✅ morfologia 4%
    Cykle regularne 27-29 dni
  • Kiki93 Przyjaciółka
    Postów: 82 80

    Wysłany: 14 lipca 2025, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MroziaMM wrote:
    Ja miałam plamienie implantacyjne 3 dni przed planowana miesiączka :)
    Dobra, malpa przyszła w końcu sie rozkręciła 🙈
    Nie lubię jak jest taka niezdecydowana, potem mi sie wszystko w kalendarzu przesuwa 🤣

    Starania od grudnia 2023 z przerwami.
    12.2025 klinika niepłodności.
    Ona👩‍🦰 33 On👨‍🦰 36.
    Ona👩‍🦰:
    Kalprotektyna 1630---> Enterografia 23.01 - czysto
    Gastroskopia 29.01 - zapalenie żołądka, podejrzenie celiakii
    Kolonoskopia czysta.
    Wysoka prolaktyna ---> Dostinex
    AMH 1,89 - 1,26 😑
    Estradiol 40,5 pg/ml norma 20,5-62,8
    Fsh 5,78 IU/l norma 3,5-12,5
    LH 6,36 IU/l norma 2,4-12,6
    Tsh 0,679
    Prolaktyna 18,70 ng/ml norma 4,79- 23,30
    GB Metizol 2,5mg

    On 👨‍🦰 - pod opieką adrologa
    Niskie hormony - estradiol, testosteron (clostilbegyt)
    Morfologia 6%----> 2%---> 3% (02.2026)
    Ruch postępowy szybki 17% ----> 6,96% :(
    Ilość 158mln👍, ---> 165mln
    Żywotność 68%
    MAR 2%
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 14 lipca 2025, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Treaclynat wrote:
    Chce pobrać wymaz z kanału - i sprawdzić wlasnie pod kątem jak śluz reaguje na plemniki. Dam wam znać jutro, jak będę coś więcej wiedzieć.
    Właśnie też się kurczę zastanawiam, czy może wieczorem by dało radę 😅

    Myślałam, że chce kolposkopem obejrzeć w powiększeniu, czy coś :) A tu takie rzeczy. Bardzo jestem ciekawa jak to działa.

    Marzycielka94 lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Treaclynat Autorytet
    Postów: 621 972

    Wysłany: 14 lipca 2025, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Myślałam, że chce kolposkopem obejrzeć w powiększeniu, czy coś :) A tu takie rzeczy. Bardzo jestem ciekawa jak to działa.

    Kurde, kto wie może coś źle zrozumiałam, a może któraś miała takie badanie?
    Sama jestem ciekawa, jutro wam na pewno napiszę :)

    W każdym razie oprócz niedoborów to już tylko to jej przyszło do głowy, żeby sprawdzić. Bo tak to (oprócz wchodzenia w immunologię narazie) wszystko u nas gra. No a ciąży brak.
    Ale chcemy dać sobie jeszcze chwilkę, bo faktycznie od maja dopiero mam w miarę ogarnięte te niedobry + było leczenie próchnicy i antybiotyk po drodze. Więc jeszcze pewnie 2-3 próby i chyba lecimy z próbą insemnacji

    Mardotka lubi tę wiadomość

    1993 👱🏻‍♀️🧔🏻🐶
    Starania od 04.2024

    prolaktyna 19
    TSH 1,65✅
    ferrytyna -38 (maj) ->25(lipiec)‼️ -> 30 ( sierpień)
    Witamina b12- 512 pg/ml✅
    Kwas foliowy - 19 ng/ml✅
    Witamina D -26 ng/ml (luty) -> 43 ng/ml (maj) -> 47 ng/ml (lipiec) -> 54,5 ( sierpień)✅
    Glukoza 77✅
    Insulina 10,6 ⚠️
    Homa-ir 2,02⚠️
    Homocysteina 8,6 ⚠️
    Lipidogram ✅
    Próby wątrobowe ✅
    7dpo (grudzień):
    Estradiol 285 pg/ml⚠️
    Progesteron 16,50 ng/ml
    7dpo (sierpień)
    Estradiol 248 pg/ml
    Progesteron 12,40 ng/ml
    4 dc (styczeń)
    LH:FSH 0,91
    Estradiol 55
    AMH 3,080 ng/ml
    Drożność ✅
    PAI-1 homo, MTHFR homo‼️
    KIR AA, dużo komórek NK‼️
    Cytokiny, białka, ANA1✅

    03.2026 antybiotyk
    04.2026 1cs encorton, acard, accofil, smoflipid⏳



    Badanie nasienia ✅ morfologia 4%
    Cykle regularne 27-29 dni
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3958 5423

    Wysłany: 14 lipca 2025, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    chciałam Wam rzucić dawkę 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠 do częstowania, jestem po kolejnej wizycie i mamy CHŁOPAKA <3

    Oby wiruski do Was trafiły i szybko się zarażajcie <3


    Widziałam kolejne dwie kreseczki - GRATULUJĘ i spokojnej ciąży <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2025, 11:35

    Belia, malrzrz, Treaclynat, Dżozu, Marzycielka94, onalola, Sagi, Mardotka, ater, AnMiPe, MMM123, Agat99, emciak, Lianaa, Velaria, Bubu04, Bergamotka94, Świeżynka97, krolik, Reja13, S_va_88, Gnom, Promyczek39, Daisy1, cukrzyk1991, nick nieaktualny, Mimi7, cysterka95, Kirby, Pacynka lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 14 lipca 2025, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM123 wrote:
    U mnie dziś z rana trochę emocji. Po sobotnim spadku temperatury trochę liczyłam się z tym że nic z tego, ale jednak gdzieś wydawało mi się, że coś może być ma rzeczy. Zrobiła dzisiaj test żeby zakończyć już męki i wyszedł pozytywny :)
    Na razie umiarkowany optymizm, bo póki co sytuacja jest identyczna z tą sprzed miesiąca. 12 dni po owulacji lekki pozytyw. Obawiam się że może być powtórka, ale na ten moment chyba na to nie mam wpływu. W każdym razie krew pobrana i czekam :)

    Wrzucę wam, bo wiem że fajnie popatrzeć :D


    20250714-070950.jpg
    Trzymam kciuki ❤️❤️❤️🤞

    MMM123 lubi tę wiadomość

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1564 4035

    Wysłany: 14 lipca 2025, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Cześć dziewczyny,

    chciałam Wam rzucić dawkę 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠 do częstowania, jestem po kolejnej wizycie i mamy CHŁOPAKA <3

    Oby wiruski do Was trafiły i szybko się zarażajcie <3


    Widziałam kolejne dwie kreseczki - GRATULUJĘ i spokojnej ciąży <3
    Aga, bierzemy garściami!!!! 😁😁❤️❤️

    kropka_aga, ater lubią tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 14 lipca 2025, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM123 wrote:
    U mnie dziś z rana trochę emocji. Po sobotnim spadku temperatury trochę liczyłam się z tym że nic z tego, ale jednak gdzieś wydawało mi się, że coś może być ma rzeczy. Zrobiła dzisiaj test żeby zakończyć już męki i wyszedł pozytywny :)
    Na razie umiarkowany optymizm, bo póki co sytuacja jest identyczna z tą sprzed miesiąca. 12 dni po owulacji lekki pozytyw. Obawiam się że może być powtórka, ale na ten moment chyba na to nie mam wpływu. W każdym razie krew pobrana i czekam :)

    Wrzucę wam, bo wiem że fajnie popatrzeć :D


    20250714-070950.jpg

    O kurde ale piękna krecha, trzymam kciuki! ❤️

    MMM123 lubi tę wiadomość

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3958 5423

    Wysłany: 14 lipca 2025, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    Aga, bierzemy garściami!!!! 😁😁❤️❤️


    Śmiało, starczy dla każdej 😁😁😁

    Marzycielka94, Velaria lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Claudii Autorytet
    Postów: 891 1887

    Wysłany: 14 lipca 2025, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff ja dostałam wyniki wymazów na ureaplasme, mycoplasme i chlamydie plus cytologię - tu na szczęście wszystko czysto 💗 Dzisiaj mamy doktorka, ustalimy plan co dalej 🤞

    ater, Sagi, Dżozu, Marzycielka94, MMM123, Lianaa, Bergamotka94, bambusek-94, S_va_88, Mardotka lubią tę wiadomość

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • Treaclynat Autorytet
    Postów: 621 972

    Wysłany: 14 lipca 2025, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doczytałam w czacie gpt - mówi, że spokojnie możemy współżyć dziś wieczorem, jeśli badanie jest rano.


    To badanie to tzw. test postkoitalny (test PCT, test Simsa-Huhnera). Polega na mikroskopowej ocenie śluzu szyjkowego po stosunku, aby sprawdzić:
    • czy plemniki przenikają do śluzu,
    • jak się w nim poruszają (czy są ruchliwe, czy giną),
    • czy śluz nie zawiera przeciwciał lub innych czynników, które je unieruchamiają lub zabijają.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2025, 12:10

    Sagi lubi tę wiadomość

    1993 👱🏻‍♀️🧔🏻🐶
    Starania od 04.2024

    prolaktyna 19
    TSH 1,65✅
    ferrytyna -38 (maj) ->25(lipiec)‼️ -> 30 ( sierpień)
    Witamina b12- 512 pg/ml✅
    Kwas foliowy - 19 ng/ml✅
    Witamina D -26 ng/ml (luty) -> 43 ng/ml (maj) -> 47 ng/ml (lipiec) -> 54,5 ( sierpień)✅
    Glukoza 77✅
    Insulina 10,6 ⚠️
    Homa-ir 2,02⚠️
    Homocysteina 8,6 ⚠️
    Lipidogram ✅
    Próby wątrobowe ✅
    7dpo (grudzień):
    Estradiol 285 pg/ml⚠️
    Progesteron 16,50 ng/ml
    7dpo (sierpień)
    Estradiol 248 pg/ml
    Progesteron 12,40 ng/ml
    4 dc (styczeń)
    LH:FSH 0,91
    Estradiol 55
    AMH 3,080 ng/ml
    Drożność ✅
    PAI-1 homo, MTHFR homo‼️
    KIR AA, dużo komórek NK‼️
    Cytokiny, białka, ANA1✅

    03.2026 antybiotyk
    04.2026 1cs encorton, acard, accofil, smoflipid⏳



    Badanie nasienia ✅ morfologia 4%
    Cykle regularne 27-29 dni
  • Klaudia k Autorytet
    Postów: 262 249

    Wysłany: 14 lipca 2025, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Treaclynat wrote:
    Chce pobrać wymaz z kanału - i sprawdzić wlasnie pod kątem jak śluz reaguje na plemniki. Dam wam znać jutro, jak będę coś więcej wiedzieć.
    Właśnie też się kurczę zastanawiam, czy może wieczorem by dało radę 😅
    O a to jest dobre, ja mam dzisiaj wizytę o 15:20 a właśnie przed chwilą było ♥️, wiec może też zapytam czy mogę tam takie coś u nich zbadać :)ciekawe

    K 👩&L👨
    Ja:
    B12: maj: 413 | czerwiec: 523 | sierpień : 701|grudzien: 802
    D3: maj: 37,6 | czerwiec: 42,9 | sierpień: 85,7|grudzien: 60
    Ferrytyna: maj:16,9 | czerwiec: 44,2 | sierpień: 55,7
    Kwas foliowy: maj: 6,53 | czerwiec: 12,2 | sierpień : 14,1| grudzień: 30
    2dc
    FSH: czerwiec: 5,55 |
    LH: czerwiec: 5,3 |
    Testosteron: czerwiec : 43 (8,4-48,1)
    SHBG: czerwiec: 55,7 (32,4-128)
    Insulina: czerwiec: 9,8 (2,6-24,9)
    Glukoza: czerwiec: 88 (70-99)
    AMH: 46,9[6,56]( brak objawów PCos)
    18.11.2025 poronienie chybione,
    5.01.26 beta 31
    7.01.26 beta 84
    12.01.26 beta 1247
    14.01.26 beta 2327
    19.01.26 beta 9732
    preg.png
  • Lianaa Autorytet
    Postów: 643 919

    Wysłany: 14 lipca 2025, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM123 wrote:
    U mnie dziś z rana trochę emocji. Po sobotnim spadku temperatury trochę liczyłam się z tym że nic z tego, ale jednak gdzieś wydawało mi się, że coś może być ma rzeczy. Zrobiła dzisiaj test żeby zakończyć już męki i wyszedł pozytywny :)
    Na razie umiarkowany optymizm, bo póki co sytuacja jest identyczna z tą sprzed miesiąca. 12 dni po owulacji lekki pozytyw. Obawiam się że może być powtórka, ale na ten moment chyba na to nie mam wpływu. W każdym razie krew pobrana i czekam :)

    Wrzucę wam, bo wiem że fajnie popatrzeć :D


    20250714-070950.jpg


    Ale piękny widok 🥹 trzymam kciuki za piękne wyniki 😍

    MMM123 lubi tę wiadomość

    👩🏼‍💼31 🤵🏽 28 🗓️4 CS

    18.08.25 ⏸️ 🤫🙏🙌
    •Utrogestan - plamienie w 7HBD


    21.08.25 •BETA 1488
    10.09.25 • 7+1 HBD 10,6mm z ❤️ 🪲
    24.09.25 • 9+2 HBD 2,7 cm 🦐 172 ❤️
    13.10.25• I prenki: ryzyka: preeklampsja 1:24; reszta:niskie 😍08.12.25 •II prenatalne - D 🩵
    age.png
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 14 lipca 2025, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje nowe zakupy 😅

    IMG-5668.jpg

    Velaria, Marzycielka94, Sagi, MoniaB, ater, assialbnn lubią tę wiadomość

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 14 lipca 2025, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Treaclynat wrote:
    Doczytałam w czacie gpt - mówi, że spokojnie możemy współżyć dziś wieczorem, jeśli badanie jest rano.


    To badanie to tzw. test postkoitalny (test PCT, test Simsa-Huhnera). Polega na mikroskopowej ocenie śluzu szyjkowego po stosunku, aby sprawdzić:
    • czy plemniki przenikają do śluzu,
    • jak się w nim poruszają (czy są ruchliwe, czy giną),
    • czy śluz nie zawiera przeciwciał lub innych czynników, które je unieruchamiają lub zabijają.
    Do 8h masz czas, jeśli ok 1 pójdziesz spać tuż po seksie to powinno być git. ;)

    Marzycielka94, Treaclynat lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Velaria Ekspertka
    Postów: 154 459

    Wysłany: 14 lipca 2025, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny dwukreseczkowe <3 <3
    I trzymam kciuki za kolejne cykle u bieli i małp <3

    Ja po owulacji lecę na progesteronach (cyclogest/duphaston) już 5 dzień, na razie nie zauważyłam wzmożonej senności ani nic niepokojącego, a przypomniało mi się jak w cyklu, w którym zaszłam byłam senna na progach na kilka dni przed dniem małpy. Gdzie zamknęłam oczy (samolot/autokar/ławka) tam zasypiałam bez kitu, na nic nie miałam sił.

    Zauważyłam, że jakoś tak spokojniej podchodzę do tego cyklu starań. Pewnie z 2 dni przed spodziewaną małpą już zatestuję, bo nie wytrzymam xd ale jakoś staram się na chłodno podchodzić również do wyniku, w sumie nie spodziewam się dwóch kresek w 1 cyklu pp, ale a nóż się zaskoczę :)

    Nie jestem wpisana na testowanie, ale może mogłabym prosić?? Na 23.07 <3

    S_va_88, cukrzyk1991 lubią tę wiadomość

    05.25 6 tc 👼
    10.25 13 tc 👼
    01.26 cb 💔

    👩🏻29
    AMH 0,8 -> 0,98 -> 1,3
    kariotyp, fraX, trombofilia wrodzona ✅
    ginekologicznie, endokrynologicznie ✅
    endometrioza ❌
    pozytywny antykoagulant tocznia ❌

    👦🏻29
    kariotyp, nasienie (morfologia, posiewy, genetyka) - ✅

    21.02.26 - 9 dpo⏸️; beta = 7,49 🥹prog = 34,92
    23.02.26 - 11 dpo; beta = 29,39 🥹
    26.02.26 - 14 dpo; beta = 213,5 🥹
    06.05.26 - zdrowy chłopiec 🩵🩵🩵
    🍀🍀🍀🍀
  • krolik Autorytet
    Postów: 2461 2128

    Wysłany: 14 lipca 2025, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM123 gratuluję 😍 i trzymam mocno kciuki ✊

    U mnie dziś 10dp biel.. choć miałam wrażenie, że widzę cień, ale pewnie w mojej głowie się ulokował. Nie mam już testów,nie wiem czy dopadnę jakiś dziś/jutro może to i lepiej. Nie mam żadnych objawów, nawet przestałam czuć się jak na okres 🤷 korzystam w pełni z wakacji, małpa powinna być w piątek i zaraz po owu czułam się bardziej na nią niż teraz, jestem jedynie opuchnięta bardziej od żarcia 😅także progesteron plus Brajan dają dziwne objawy 😅

    Ciekawe jest to, że zawsze cień na teście wychodził mi nie z porannego moczu tylko późniejszego, a tutaj sikam zaraz z ranca i ponoć wtedy jest największe stężenie bety. Jak to u Was jest? Któraś pisała, że rano nic, a dopiero popołudniu widoczna kreska - może się jednak przebiegne do Rossmana 🤣🤣

    MMM123, S_va_88, MoniaB lubią tę wiadomość

    03.2018 14tc 👼
    05.2019 🩷
    01.2022 🩷
    04.2026 🩷

    age.png
  • MMM123 Autorytet
    Postów: 304 774

    Wysłany: 14 lipca 2025, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba bardzo mocno trzymałyście kciuki 🫣 dzięki za wszystkie mile słowa
    I proszę o radę, bo o ile wiem co znaczy za niska beta, to chyba na 12 dni po owulacji ta jest za duża (jestem raczej pewna, że dobrze liczę dni)



    Screenshot-20250714-133106-Chrome.jpg

    Remedios, Bergamotka94, Claudii, MoniaB, _Hope, Treaclynat, Dżozu, Sagi, Locus, ater, Mardotka, nick nieaktualny, Świeżynka97, S_va_88, Meggi_**, Daisy1, Imazolka, cukrzyk1991, karczoch321, nick nieaktualny, Reja13, bambusek-94, Marzycielka94, Agat99, Yoanne, Mimi7, Bubu04, cysterka95, Ounai, Pacynka, malrzrz lubią tę wiadomość

    Starania 02.2024
    Na poważnie od 11.2024
    01.2025 beta 20 💔
    03.2025 HyFoSy-prawy jajowod drożny, lewy udrozniono
    04.2025 wyniki biopsji-duże przewlekle zapalenie endometrium
    (Leczenie antybiotykami)
    AMH 1.98

    Ilość plemników 91 mln
    Koncentracja 45.5 mln/ml
    Ruch PR 0.2%, ruch PS 14.29% NP 20.61%
    Morfologia 4%
    Suplementacja TenFertil ON
  • Claudii Autorytet
    Postów: 891 1887

    Wysłany: 14 lipca 2025, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM123 wrote:
    Chyba bardzo mocno trzymałyście kciuki 🫣 dzięki za wszystkie mile słowa
    I proszę o radę, bo o ile wiem co znaczy za niska beta, to chyba na 12 dni po owulacji ta jest za duża (jestem raczej pewna, że dobrze liczę dni)



    Screenshot-20250714-133106-Chrome.jpg


    Oooo kurde, to pojechałaś dziewczyno.. 🤪 Ale chyba na taką betę to krecha na teście już powinna być mocno czerwona? Albo jakoś zle dni liczyć i owulka była wcześniej, albo może coś tam więcej niż 1 kropeczka się kluje?

    Weź nasikaj jeszcze na jakiś test czy nie będzie ciemniejszy może? XD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2025, 13:53

    S_va_88, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • Gnom Autorytet
    Postów: 667 1343

    Wysłany: 14 lipca 2025, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM123 wrote:
    Chyba bardzo mocno trzymałyście kciuki 🫣 dzięki za wszystkie mile słowa
    I proszę o radę, bo o ile wiem co znaczy za niska beta, to chyba na 12 dni po owulacji ta jest za duża (jestem raczej pewna, że dobrze liczę dni)



    Screenshot-20250714-133106-Chrome.jpg

    Wow, spora ta beta. Gratulacje! ❤️

    Z tego co wiem to taka duża beta może znaczyć wszystko i nic. Mogła być bardzo wcześnie implantacja, może być więcej niż jeden kropek, błąd labu albo może być coś nie tak, chociaż to mniej prawdopodobne.

    Nie martw się, dużo większe szanse są na to, że jest wszystko dobrze niż niedobrze. Wiem że łatwo mówić. 🫤

    Ounai lubi tę wiadomość

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    preg.png
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ