Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 1 marca 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Jak jednorazowo w tym cyklu to nic nie oznacza. Moze mialas grubsze endo i tak sie czysci.
    Jak sie powtarza to trzeba zdiagnozowac a przynajmniej wspomnieć lekarzowi.

    Dobry dobry.

    poki co jednorazowe, masz racje pewnie endo bylo upasione ;D

  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 1 marca 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mialam zmienic awatara, ale pasuje idealnie do tego co dzis za oknem

    oddawac wiosne, zimie mowie dowidzenia

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 1 marca 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plan zajęć OF

    Kometa 03.03
    Sabina 04.03 prenatalne
    Bisca 04.03 http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif egzamin
    Reni 11.03
    Magdala 16.03 egzamin
    Satori 24.03
    Gretka marzec http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif 1890884kmmd42yl2s.gif
    małgoś kwiecień http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif
    Asiula kwiecień http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif
    zinnia 09.04 koniec Visanne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2016, 09:33

    nick nieaktualny, beates, Aasiula, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, nick nieaktualny, efcia, satori, malgos741 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 1 marca 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa no weź nasikaj

    iwcia77, ComeToMeBaby, efcia, satori, malgos741 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    mialam zmienic awatara, ale pasuje idealnie do tego co dzis za oknem

    oddawac wiosne, zimie mowie dowidzenia
    U nas leje. Jest tak buro za oknem, ze mi się mucha cieszy, ze siedzę pod kołdrą ;) jutro ostatni dzień wolnego. O losie! Już mi się nie chce. Znowu będę się musiała spieszyć :/ nie tęsknię za praca, a myślałam ze bede ;)

    Satori, jak tam? Spokojniejsza? :)

    nick nieaktualny, efcia, satori lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    mialam zmienic awatara, ale pasuje idealnie do tego co dzis za oknem

    oddawac wiosne, zimie mowie dowidzenia
    Zmień. Niech będzie wiosennie. Może ja wkleję już jakaś pisanke ? W końcu do świąt już niecałe 4 tygodnie :O

    kapturnica, efcia, satori lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Ja w pracy :-)

    Dziewczyny, Sabcia, Beates, ale Wam ciąże rosną szybko :-)

    nick nieaktualny, beates, iwcia77, efcia lubią tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 1 marca 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Kometa no weź nasikaj


    No. Cierpliwą mamy kolezanke

    ComeToMeBaby, efcia lubią tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 1 marca 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Cześć!
    Ja w pracy :-)

    Dziewczyny, Sabcia, Beates, ale Wam ciąże rosną szybko :-)


    Dorbie brakuje tu Ciebie :)

    iwcia77, ComeToMeBaby, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 1 marca 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc lafiryndy ;D , co tam u was slychac ?

    satori <3 ciesze sie niezmiernie, ze uslyszalas serca bicie :D

    dzis po 3 tyg nieustajacego deszczu wyszlo w koncu slonce. Ivo z nudow juz korby dostawal :( ale dzis idziemy na dlugi spacer :)

    sabcia i satori som parom?

    nick nieaktualny, beates, Reni, kapturnica, nick nieaktualny, Simba, ComeToMeBaby, moremi, efcia, satori, malgos741 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 1 marca 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beates - jak sie czujesz? wszystko ok? to moze sabcia to jest twoja para?

    beates lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Za dużą różnicą. Między mną i Satori jest chyba 3 tygodnie, a do Beates mam hoho, dużo ;)

    moremi, efcia, satori, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 1 marca 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ale miedzy simbowymi twixami a Ivo jest 2 tyg roznicy a byla moja parom :D
    Sabina wrote:
    Nie. Za dużą różnicą. Między mną i Satori jest chyba 3 tygodnie, a do Beates mam hoho, dużo ;)

    kapturnica, Simba, ComeToMeBaby, moremi, efcia, malgos741 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    no ale miedzy simbowymi twixami a Ivo jest 2 tyg roznicy a byla moja parom :D
    No to Satori

    efcia, satori, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 1 marca 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    beates - jak sie czujesz? wszystko ok? to moze sabcia to jest twoja para?


    Moją parą była chyba Alis , bo termin miała zblizony do mojego. Ale gdzieś zaginęła.
    A ja czuje się dobrze. Jak na razie nie mogę narzekać, bo ciąze przechodzę lajtowo. Zobaczymy jak będzie w 3 trymestrze .
    W czwartek idę pić glukozę.
    No i wczoraj dokonaliśmy pierwszego zakupu dla malucha. Zamowilśmy łózeczko :)

    kapturnica, nick nieaktualny, Simba, ania.g, BISCA, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, moremi, efcia, satori, iwcia77, malgos741 lubią tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 1 marca 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia jak Wam się mieszka w nowym lokum ?

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Gatulacje, o ile dobrze mi wróble doniosły Kometa w cionży!!!!

    :))))))))))))))))))

    Wszystkim parom i nie parom miłego dnia :)

    Że co????????????????
    Kometa??????????????? Opowiadaj szybko!!!!!!
    Jeeeeesu, naprawdę mamy kolejną ciążę???? :) :) :)

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 1 marca 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa nie chce szczać
    czeka na krew

    cycki mnie bolą ja pewnie też w ciąży ;-)

    ComeToMeBaby, moremi, efcia, satori, iwcia77, Mega, malgos741 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Kometa nie chce szczać
    czeka na krew

    Elfik, to co te twoje wróble???
    A ja juz w emocjach, echhhhh :/

    ComeToMeBaby, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 1 marca 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Kometa nie chce szczać
    czeka na krew

    cycki mnie bolą ja pewnie też w ciąży ;-)
    Ty ja tez :)

    ComeToMeBaby, moremi, efcia, satori, iwcia77, malgos741 lubią tę wiadomość


‹‹ 13471 13472 13473 13474 13475 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ