X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Olcia1987 Autorytet
    Postów: 328 245

    Wysłany: 5 lipca, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwinka14 wrote:
    Ja jestem w szoku jaka wy macie wiedze jakie wy juz przeszlyscie badania.

    Ja nie wiem od czego zaczac.
    Mieszkam w DE i tutaj jestem dla nich stara 39 lat zaczelam i nie wymagajaca badan. Mam poprostu starac sie rok jak sie nie uda to invitro ale odpuscic.

    Do tej pory mialam badane AMH 3,60 i hormony w calym cyklu ( byly ok)
    W ciaze zaszlam po 5 miesiacach staran , bez jakis lekow. Niestety ciaza zatrzymana w 10 tc.

    Jestem po lyzeczkowaniu i kazali mi poprostu dalej sie starac ale ja bym chciala jakies badania by nie powtorzylo sie poronienie.
    Tylko jakie ? Co mam zbadac?

    Moj maz sie wczesniej przed ciaza badal - on nasienie jest dobre.
    Boje mamy po 39 lat i mamy juz dziecko. ( ale nie wspolne)

    Na sierpien mam termin na Kriotypy w DE jednak lekarze mimo ze dali mi skierowanie ( wyblagalam) to pokaja mi w czolo i mowia ze poronienia sie zdarzaja....


    Obecnie czekam na @ jak nigdy ....

    Hej :) ja z NL 37 :) tutaj nic kompletnie nie robią, 35+ 6 msc działań i dopiero można coś zagadać z rodzinnym 😓
    Ale ogólnie badań żadnych itd
    Ginekologa widziałam w 2013 jak mnie wszywał po porodzie a potem w 2023 1min podczas zakładania spirali 🤣🤣

    👩🏻1987 🧑🏻‍🦲1992

    💔2009
    💙2010
    🩷2013

    Starania od 04.2024
    Myo inostol + wiesiołek + Wit E + omega
  • Malwinka14 Ekspertka
    Postów: 291 54

    Wysłany: 6 lipca, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A_like_Anna wrote:
    Mi nie pękał pęcherzyk podczas owulacji, stąd dodatkowe leki.
    Czekam czekam i wariuje…
    A jak to sprawdzić? Badaniem hormonów czy usg? Podczas monitoringu cyklu?

    event.png
    Synek 22.06.2010
    AMH : 3,67
    13.06.2024 Aniolek 10+3tc ciaza zatrzymana 8tc
    28.09.2024 II
    30.09.2024 Beta 150, Prog 15
    02.10.2024 Beta 375 Prog 31
    Baby am Board 10.06.2025 czy sie tym razem uda??

    Homocysteina 5,42 ( 4,44-13,56)
    Zelazo 76 (50-170)
    PT 10,2 (10,4-13)
    INR 0,91 (0,85-1.15)
    W. Protrombinowy 111,76 (80-120)
    APTT 27,2 (25,9-36.6)
    Wit. B12 567 (187-883)
  • A_like_Anna Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 7 lipca, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwinka14 wrote:
    A jak to sprawdzić? Badaniem hormonów czy usg? Podczas monitoringu cyklu?
    USG na monitoringu.

    Deyansu lubi tę wiadomość

  • Malwinka14 Ekspertka
    Postów: 291 54

    Wysłany: 8 lipca, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A_like_Anna wrote:
    USG na monitoringu.
    a ok to ja mialam i u mnie niby wszystko ok.

    jutro mam wizyte u gina ktory prowadzil mpja pierwsza ciaze 14 lat temu.

    Powrot do przeszlosci moze ona cos mi doradzi. Jestem prawie 4 tyg po lyzeczkowaniu ( w czwartek bedzie) i na @ sie nie zanosi....

    trzeba wywolac czy czekac do usran.. smierci..

    event.png
    Synek 22.06.2010
    AMH : 3,67
    13.06.2024 Aniolek 10+3tc ciaza zatrzymana 8tc
    28.09.2024 II
    30.09.2024 Beta 150, Prog 15
    02.10.2024 Beta 375 Prog 31
    Baby am Board 10.06.2025 czy sie tym razem uda??

    Homocysteina 5,42 ( 4,44-13,56)
    Zelazo 76 (50-170)
    PT 10,2 (10,4-13)
    INR 0,91 (0,85-1.15)
    W. Protrombinowy 111,76 (80-120)
    APTT 27,2 (25,9-36.6)
    Wit. B12 567 (187-883)
  • Malwinka14 Ekspertka
    Postów: 291 54

    Wysłany: 8 lipca, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia1987 wrote:
    Hej :) ja z NL 37 :) tutaj nic kompletnie nie robią, 35+ 6 msc działań i dopiero można coś zagadać z rodzinnym 😓
    Ale ogólnie badań żadnych itd
    Ginekologa widziałam w 2013 jak mnie wszywał po porodzie a potem w 2023 1min podczas zakładania spirali 🤣🤣
    to tez przerabane...

    w DE cos tam robia jutro zobaczymy co mi doradzi stara ginka.

    event.png
    Synek 22.06.2010
    AMH : 3,67
    13.06.2024 Aniolek 10+3tc ciaza zatrzymana 8tc
    28.09.2024 II
    30.09.2024 Beta 150, Prog 15
    02.10.2024 Beta 375 Prog 31
    Baby am Board 10.06.2025 czy sie tym razem uda??

    Homocysteina 5,42 ( 4,44-13,56)
    Zelazo 76 (50-170)
    PT 10,2 (10,4-13)
    INR 0,91 (0,85-1.15)
    W. Protrombinowy 111,76 (80-120)
    APTT 27,2 (25,9-36.6)
    Wit. B12 567 (187-883)
  • Deyansu Ekspertka
    Postów: 198 439

    Wysłany: 20 lipca, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po pierwszym podejściu clo plus ovitrelle. Na USG miałam 1 pęcherzyk dominujący, lekarka dała zielone światło. O ile po clo było spoko, o tyle po zastrzyku od razu na drugi dzień bóle brzucha jak na @ lub na porządne s*anie, do tego jeszcze ten upał 🫣 pęcherzyk raczej pękł, bo w 3 dpo temperatura wzrosła do niemal 37, od tego dnia zaczęłam brać luteinę (50 x 2 na dzień) Ale nie mam za bardzo dobrych przeczuć. Coś mnie ostatnio kłuło po lewej stronie (dobrej, bo tam był pęcherzyk), coś brzuch zabolał. Nawet przez moment noga spuchła i na wszelki W zbadałam, czy coś mi się nie dzieje z krzepliwością, ale chyba jest ok, opuchlizna minęła, wyniki w miarę ok, czekam jeszcze na d-dimery.
    Ale ani nie mam żadnych objawów jak wrażliwe piersi, posmak, nudności, ani nawet bólu czy krwawienia implantacyjne go, temperatury nie wychodzą ponad 37 st, najwięcej to 36,95. I jeszcze byłam w Krynicy, gdzie nakupilam mnóstwo oscypka i bundz, którymi się zajadam od trzech dni, a dopiero doczytałam, że on może poważnie zaszkodzić ciąży
    A poza tym znowu mam wysokie eozynofile, co jest moją zmorą już od dłuższego czasu, choć ostatnio bywało już niemal dobrze. Mam wykluczone alergie, poza tymi na nikiel i jeszcze jakiś metal... Pasożyty? Nie mam pojęcia co tu się dzieje 🫣😓
    Ehhh.... Mam wrażenie, że ten cykl będzie zmarnowany, niby byliśmy na wakacjach, ale mieliśmy dwa osobne łóżka, tylko zsunięte razem 😅 i mieszkaliśmy na ostatnim piętrze... żołnierzyki pewnie zagotowały się od samego powietrza, było jak w saunie.

    Edit rano 21.07 (7 dpo) : temperatura urosła do 37,35 🙂 na czole normalny termometr pokazał 36,2, więc to nie gorączka 😅 ale nadal nic nie wiem, więc nie chcę się nakręcać 🤷 zwłaszcza że biorę luteinę, a poza tym to jest po 3 h snu, bo dwa razy się wybudzałam, z czego 1 raz wybudziły mnie te cholerne serki.... leciałam do łazienki na zwrot towaru 😅😱

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca, 08:02

    👩🏻 38
    PCOS, IO, hiper: androgeny & prolaktyna po MTC
    dawniej nadwaga i problemy z tarczycą
    MTHFR - homozygota, PAI 1 - heterozygota, V R2 - heterozygota
    AMH 2,31 (11.2023) -> 1,93 (09.2024)
    posiewy, MUCHA - ok :)
    Lewy jajowód niedrożny & ogniska endomendy 😓

    Formetic, Letrox, Fertistim, olej z wiesiołka, NAC, kwasy Omega3, Quatrefolic, l-Arginina, Ubichinol, Magnez, Potas, Psychobiotyk, Witamina A+E, wit. B12, Rutinacea

    👱🏻32
    nasienie morfo 3%, wysokie pH i lepkość
    ciężka oligospermia, bakterie & grzyby - ok :)
    IO, stan przedcukrzycowy?

    Man Combo, Inozytol, olej z czarnuszki, wit. A+E, l-Argninina, NAC, Magnez, Potas, Wit. D + Omega 3, kwas foliowy, Rutinacea

    Rodzinka 👩🏻👱🏻 & 🐱
    💍🤵👰 10.2022

    Starania na luzie - 2023
    Początek czerwca 2024 - cb
    Lipiec 2024 - I stymulacja Clo + Ovitrelle ❌+ złe samopoczucie
    Sierpień-Wrzesień /Październik? 2024 - ➡️pogłębiona diagnostyka obojga
  • DreamBee Ekspertka
    Postów: 129 426

    Wysłany: 21 lipca, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deyansu wrote:
    Jestem po pierwszym podejściu clo plus ovitrelle. Na USG miałam 1 pęcherzyk dominujący, lekarka dała zielone światło. O ile po clo było spoko, o tyle po zastrzyku od razu na drugi dzień bóle brzucha jak na @ lub na porządne s*anie, do tego jeszcze ten upał 🫣 pęcherzyk raczej pękł, bo w 3 dpo temperatura wzrosła do niemal 37, od tego dnia zaczęłam brać luteinę (50 x 2 na dzień) Ale nie mam za bardzo dobrych przeczuć. Coś mnie ostatnio kłuło po lewej stronie (dobrej, bo tam był pęcherzyk), coś brzuch zabolał. Nawet przez moment noga spuchła i na wszelki W zbadałam, czy coś mi się nie dzieje z krzepliwością, ale chyba jest ok, opuchlizna minęła, wyniki w miarę ok, czekam jeszcze na d-dimery.
    Ale ani nie mam żadnych objawów jak wrażliwe piersi, posmak, nudności, ani nawet bólu czy krwawienia implantacyjne go, temperatury nie wychodzą ponad 37 st, najwięcej to 36,95. I jeszcze byłam w Krynicy, gdzie nakupilam mnóstwo oscypka i bundz, którymi się zajadam od trzech dni, a dopiero doczytałam, że on może poważnie zaszkodzić ciąży
    A poza tym znowu mam wysokie eozynofile, co jest moją zmorą już od dłuższego czasu, choć ostatnio bywało już niemal dobrze. Mam wykluczone alergie, poza tymi na nikiel i jeszcze jakiś metal... Pasożyty? Nie mam pojęcia co tu się dzieje 🫣😓
    Ehhh.... Mam wrażenie, że ten cykl będzie zmarnowany, niby byliśmy na wakacjach, ale mieliśmy dwa osobne łóżka, tylko zsunięte razem 😅 i mieszkaliśmy na ostatnim piętrze... żołnierzyki pewnie zagotowały się od samego powietrza, było jak w saunie.

    Edit rano 21.07 (7 dpo) : temperatura urosła do 37,35 🙂 na czole normalny termometr pokazał 36,2, więc to nie gorączka 😅 ale nadal nic nie wiem, więc nie chcę się nakręcać 🤷 zwłaszcza że biorę luteinę, a poza tym to jest po 3 h snu, bo dwa razy się wybudzałam, z czego 1 raz wybudziły mnie te cholerne serki.... leciałam do łazienki na zwrot towaru 😅😱

    Hej 😊

    Twoje objawy brzmią bardzo obiecująco, trzymam kciuki za ⏸ na teście za parę dni ✊

    Deyansu lubi tę wiadomość

    👱‍♀️1986
    🧔1979

    Starania od 07.2023
  • Deyansu Ekspertka
    Postów: 198 439

    Wysłany: 21 lipca, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DreamBee wrote:
    Hej 😊

    Twoje objawy brzmią bardzo obiecująco, trzymam kciuki za ⏸ na teście za parę dni ✊

    Dzięki 🥰 aczkolwiek serki zwróciłam bo chyba faktycznie były kiepskiej jakości : oscypki w marynacie, pakowane próżniowo, bez żadnej etykiety. Dostałam jako gratis do zakupów.

    Najbardziej irytujące jest właśnie to, że nie ma sensu testować już 😅 nie należę do najcierpliwszych ....
    Serdecznie pozdrawiam 🙂

    DreamBee lubi tę wiadomość

    👩🏻 38
    PCOS, IO, hiper: androgeny & prolaktyna po MTC
    dawniej nadwaga i problemy z tarczycą
    MTHFR - homozygota, PAI 1 - heterozygota, V R2 - heterozygota
    AMH 2,31 (11.2023) -> 1,93 (09.2024)
    posiewy, MUCHA - ok :)
    Lewy jajowód niedrożny & ogniska endomendy 😓

    Formetic, Letrox, Fertistim, olej z wiesiołka, NAC, kwasy Omega3, Quatrefolic, l-Arginina, Ubichinol, Magnez, Potas, Psychobiotyk, Witamina A+E, wit. B12, Rutinacea

    👱🏻32
    nasienie morfo 3%, wysokie pH i lepkość
    ciężka oligospermia, bakterie & grzyby - ok :)
    IO, stan przedcukrzycowy?

    Man Combo, Inozytol, olej z czarnuszki, wit. A+E, l-Argninina, NAC, Magnez, Potas, Wit. D + Omega 3, kwas foliowy, Rutinacea

    Rodzinka 👩🏻👱🏻 & 🐱
    💍🤵👰 10.2022

    Starania na luzie - 2023
    Początek czerwca 2024 - cb
    Lipiec 2024 - I stymulacja Clo + Ovitrelle ❌+ złe samopoczucie
    Sierpień-Wrzesień /Październik? 2024 - ➡️pogłębiona diagnostyka obojga
  • Deyansu Ekspertka
    Postów: 198 439

    Wysłany: 22 lipca, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorry, że tak piszę pod własnym postem, ale dziś z jednej strony ta temperatura spadła do poprzednich poziomów, czyli 36,96... A z drugiej to dość słaby pomiar, bo staram się mierzyć między 6:30 a 7:30, a tu owszem zmierzyłam tuż przed 7, ale to było po śnie ok. 1-1,5 h, bo wcześniej przed 5 wstałam na siku...
    Niestety mam dość rozregulowany tryb życia, Mąż ma na zmiany i czasem też się wybudzam jak On wstaje.

    Martwić się tym wynikiem, zignorować? Dzięki z góry za pomoc 😘

    👩🏻 38
    PCOS, IO, hiper: androgeny & prolaktyna po MTC
    dawniej nadwaga i problemy z tarczycą
    MTHFR - homozygota, PAI 1 - heterozygota, V R2 - heterozygota
    AMH 2,31 (11.2023) -> 1,93 (09.2024)
    posiewy, MUCHA - ok :)
    Lewy jajowód niedrożny & ogniska endomendy 😓

    Formetic, Letrox, Fertistim, olej z wiesiołka, NAC, kwasy Omega3, Quatrefolic, l-Arginina, Ubichinol, Magnez, Potas, Psychobiotyk, Witamina A+E, wit. B12, Rutinacea

    👱🏻32
    nasienie morfo 3%, wysokie pH i lepkość
    ciężka oligospermia, bakterie & grzyby - ok :)
    IO, stan przedcukrzycowy?

    Man Combo, Inozytol, olej z czarnuszki, wit. A+E, l-Argninina, NAC, Magnez, Potas, Wit. D + Omega 3, kwas foliowy, Rutinacea

    Rodzinka 👩🏻👱🏻 & 🐱
    💍🤵👰 10.2022

    Starania na luzie - 2023
    Początek czerwca 2024 - cb
    Lipiec 2024 - I stymulacja Clo + Ovitrelle ❌+ złe samopoczucie
    Sierpień-Wrzesień /Październik? 2024 - ➡️pogłębiona diagnostyka obojga
  • Kinga35 Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 23 lipca, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Mam na imię Kinga i skonczylam 35 lat. Mam juz syna w wieku 15 lat i bardzo chciałabym miec kolejne dziecko.
    26 czerwca w urodziny mojego starszego syna poroniłam samoistnie w 7 tyg ciazy(6+4). Po wizycie kontrolnej moja pani ginekolog dała mi od razu zielone światło jeśli chodzi o starania.
    W pierwszym cyklu sie nie udało… miesiączka przyszła po 25 dniach. Obserwowałam każdy mały objaw… będziemy starać sie dalej… to jedyne o czym mogę teraz myślec.
    Jest tutaj ktoś w podobnej sutuacji? Byłoby raźniej….
    Pozdrawiam

    Deyansu lubi tę wiadomość

  • Deyansu Ekspertka
    Postów: 198 439

    Wysłany: 23 lipca, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga35 wrote:
    Hej dziewczyny.
    Mam na imię Kinga i skonczylam 35 lat. Mam juz syna w wieku 15 lat i bardzo chciałabym miec kolejne dziecko.
    26 czerwca w urodziny mojego starszego syna poroniłam samoistnie w 7 tyg ciazy(6+4). Po wizycie kontrolnej moja pani ginekolog dała mi od razu zielone światło jeśli chodzi o starania.
    W pierwszym cyklu sie nie udało… miesiączka przyszła po 25 dniach. Obserwowałam każdy mały objaw… będziemy starać sie dalej… to jedyne o czym mogę teraz myślec.
    Jest tutaj ktoś w podobnej sutuacji? Byłoby raźniej….
    Pozdrawiam

    Bardzo Ci współczuję 😓❤️ i witaj na forum! Na pewno znajdziesz tu sporo Dziewczyn z podobnymi historiami, które chętnie pomogą 🥰
    Ja dopiero staram się o pierwsze dziecko, ale z racji wieku polecam, żebyś już w trakcie starań zadbała o podstawowe badania, bo jednak jest kilkanaście lat różnicy, co może mieć tu znaczenie. No i wiadomo, suplementy typu kwas foliowy, omega-3. Wszystko jest fajnie opisywane w tych wątkach miesięcznych. Serdecznie pozdrawiam 😍

    Kinga35 lubi tę wiadomość

    👩🏻 38
    PCOS, IO, hiper: androgeny & prolaktyna po MTC
    dawniej nadwaga i problemy z tarczycą
    MTHFR - homozygota, PAI 1 - heterozygota, V R2 - heterozygota
    AMH 2,31 (11.2023) -> 1,93 (09.2024)
    posiewy, MUCHA - ok :)
    Lewy jajowód niedrożny & ogniska endomendy 😓

    Formetic, Letrox, Fertistim, olej z wiesiołka, NAC, kwasy Omega3, Quatrefolic, l-Arginina, Ubichinol, Magnez, Potas, Psychobiotyk, Witamina A+E, wit. B12, Rutinacea

    👱🏻32
    nasienie morfo 3%, wysokie pH i lepkość
    ciężka oligospermia, bakterie & grzyby - ok :)
    IO, stan przedcukrzycowy?

    Man Combo, Inozytol, olej z czarnuszki, wit. A+E, l-Argninina, NAC, Magnez, Potas, Wit. D + Omega 3, kwas foliowy, Rutinacea

    Rodzinka 👩🏻👱🏻 & 🐱
    💍🤵👰 10.2022

    Starania na luzie - 2023
    Początek czerwca 2024 - cb
    Lipiec 2024 - I stymulacja Clo + Ovitrelle ❌+ złe samopoczucie
    Sierpień-Wrzesień /Październik? 2024 - ➡️pogłębiona diagnostyka obojga
  • Karolove Znajoma
    Postów: 27 16

    Wysłany: 23 lipca, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deyansu wrote:
    Bardzo Ci współczuję 😓❤️ i witaj na forum! Na pewno znajdziesz tu sporo Dziewczyn z podobnymi historiami, które chętnie pomogą 🥰
    Ja dopiero staram się o pierwsze dziecko, ale z racji wieku polecam, żebyś już w trakcie starań zadbała o podstawowe badania, bo jednak jest kilkanaście lat różnicy, co może mieć tu znaczenie. No i wiadomo, suplementy typu kwas foliowy, omega-3. Wszystko jest fajnie opisywane w tych wątkach miesięcznych. Serdecznie pozdrawiam 😍

    Cześć, nieśmiało dołączam również 👋 Podczytuję ten wątek ale jeszcze się nie udzielałam, w planie jest inseminacja za kilka miesięcy, niedawno miałam udrożniony jajowód i chcemy zobaczyć, czy uda się naturalnie chociaż nigdy ⏸️ na teście nie widziałam, nie wiem jak to jest 😐 Zaczęliśmy się 'na luzie' starać kilka lat temu i nic. Ja już mam 36l i w tym momencie zdaje się na rady i polecenia lekarzy, zobaczymy czy coś się uda 🍀 życzę nam wszystkim powodzenia w staraniach 💚

    Deyansu lubi tę wiadomość

    Starania od 2023
    ♀️ 36l
    Hormony ok, regularne cykle i owulacje. Niepłodność pierwotna
    AMH 4.51
    05.24 wykryta niedrożność lewego jajowodu
    07.24 udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    09.24 pierwszy cykl stymulowany Clo + Duphaston + Ovitrelle = torbiel na jajniku 😕
    10.24 Belara na 1 🤞🏻 cykl
    11.24 IUI? 🤞🏻

    ♂️ 29l
    wszystkie badania i parametry w normie 🍀
  • Kinga35 Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 23 lipca, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deyansu wrote:
    Bardzo Ci współczuję 😓❤️ i witaj na forum! Na pewno znajdziesz tu sporo Dziewczyn z podobnymi historiami, które chętnie pomogą 🥰
    Ja dopiero staram się o pierwsze dziecko, ale z racji wieku polecam, żebyś już w trakcie starań zadbała o podstawowe badania, bo jednak jest kilkanaście lat różnicy, co może mieć tu znaczenie. No i wiadomo, suplementy typu kwas foliowy, omega-3. Wszystko jest fajnie opisywane w tych wątkach miesięcznych. Serdecznie pozdrawiam 😍

  • Kinga35 Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 23 lipca, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga35 wrote:
    Vitaminy biorę, badania mialam robione takie podstawowe z krwii plus hormony i wszystkie wyszły super. Potem kolejne w ramach książeczki matki i dziecka, tez wszystko w porządku. Wiem, ze poronienia sie zdarzają i jest to niestety częstsze niż by sie mogło wydawać, ponieważ sama pracuje na ginekologii i mam na codzień styczność z dotkniętymi tym kobietami. I możecie sobie wyobrazic, ze to wcale nie ma dobrego wpływu na moje samopoczucie..
    trzymajcie mocno kciuki żebym juz niedługo mogła sie pochwalić dwoma kreseczkami… i donoszono ciaza

    Deyansu lubi tę wiadomość

  • Deyansu Ekspertka
    Postów: 198 439

    Wysłany: 23 lipca, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga35 wrote:
    mam na codzień styczność z dotkniętymi tym kobietami. I możecie sobie wyobrazic, ze to wcale nie ma dobrego wpływu na moje samopoczucie..
    trzymajcie mocno kciuki żebym juz niedługo mogła sie pochwalić dwoma kreseczkami… i donoszono ciaza

    😱😱 Ale Ty musisz mieć silną psyche 😓 ja raz byłam na dyżurze mojej ginekolog, przyjmowała na patologii ciąży, gdzie akurat miał miejsce poród i słychać było te wszystkie monitoringi bicia serduszek.... wyszłam stamtąd mocno ...nie w sosie, delikatnie to ujmując 😐
    A kciuki trzymam za nas Wszystkie mega mega mocno 🥰

    👩🏻 38
    PCOS, IO, hiper: androgeny & prolaktyna po MTC
    dawniej nadwaga i problemy z tarczycą
    MTHFR - homozygota, PAI 1 - heterozygota, V R2 - heterozygota
    AMH 2,31 (11.2023) -> 1,93 (09.2024)
    posiewy, MUCHA - ok :)
    Lewy jajowód niedrożny & ogniska endomendy 😓

    Formetic, Letrox, Fertistim, olej z wiesiołka, NAC, kwasy Omega3, Quatrefolic, l-Arginina, Ubichinol, Magnez, Potas, Psychobiotyk, Witamina A+E, wit. B12, Rutinacea

    👱🏻32
    nasienie morfo 3%, wysokie pH i lepkość
    ciężka oligospermia, bakterie & grzyby - ok :)
    IO, stan przedcukrzycowy?

    Man Combo, Inozytol, olej z czarnuszki, wit. A+E, l-Argninina, NAC, Magnez, Potas, Wit. D + Omega 3, kwas foliowy, Rutinacea

    Rodzinka 👩🏻👱🏻 & 🐱
    💍🤵👰 10.2022

    Starania na luzie - 2023
    Początek czerwca 2024 - cb
    Lipiec 2024 - I stymulacja Clo + Ovitrelle ❌+ złe samopoczucie
    Sierpień-Wrzesień /Październik? 2024 - ➡️pogłębiona diagnostyka obojga
‹‹ 13930 13931 13932 13933 13934
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ