Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • KasiaZag Koleżanka
    Postów: 51 55

    Wysłany: 17 czerwca, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik hcg 292

    Olcia1987, Deyansu, Marzycielka, Holibka lubią tę wiadomość

  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 1061 874

    Wysłany: 18 czerwca, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🙂 w lipcu stuknie mi 39 lat 😊 od kilku miesięcy staramy się z mężem o 4 szczęście 😉
    Postanowiłam napisać, z Wami na pewno będzie raźniej 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca, 17:58

    Deyansu, Olcia1987 lubią tę wiadomość

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 5 lat
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 1061 874

    Wysłany: 18 czerwca, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaZag wrote:
    Wynik hcg 292

    Gratulacje 😊 długo się staraliście?

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 5 lat
  • Anika1989 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 czerwca, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam 35 lat. W piątek beta zaczęła spadać. Jestem zdruzgotana.

  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 1061 874

    Wysłany: 18 czerwca, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika1989 wrote:
    Hej, mam 35 lat. W piątek beta zaczęła spadać. Jestem zdruzgotana.

    Przykro mi 😟

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 5 lat
  • Deyansu Ekspertka
    Postów: 123 250

    Wysłany: 18 czerwca, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika1989 wrote:
    Hej, mam 35 lat. W piątek beta zaczęła spadać. Jestem zdruzgotana.
    Przytulam mocno 😢❤️, u mnie wyszła ciąża biochemiczna, 38 lat. Jesteśmy tu po to żeby się wzajemnie wspierać i dopingować w dalszych staraniach 💪😍

    👩🏻 38
    PCOS, IO, hiper: androgeny & prolaktyna po MTC
    dawniej nadwaga i problemy z tarczycą
    MTHFR - homozygota, PAI 1 - heterozygota, V R2 - heterozygota
    AMH 2,31 (11.2023) -> 1,93 (09.2024)
    posiewy, MUCHA - ok :)

    Formetic, Letrox, Fertistim, olej z wiesiołka, NAC, kwasy Omega3, Quatrefolic, l-Arginina, Ubichinol, Magnez, Potas, Psychobiotyk, Witamina A+E, wit. B12, Rutinacea

    👱🏻32
    nasienie morfo 3%, wysokie pH i lepkość
    ciężka oligospermia, bakterie & grzyby - ok :)

    Man Combo, Inozytol, olej z czarnuszki, wit. A+E, l-Argninina, NAC, Magnez, Potas, Wit. D + Omega 3, kwas foliowy, Rutinacea

    Rodzinka 👩🏻👱🏻 & 🐈
    💍🤵👰 10.2022

    Starania na luzie - 2023
    Początek czerwca 2024 - cb
    Lipiec 2024 - I stymulacja Clo + Ovitrelle ❌+ złe samopoczucie
    Sierpień-Wrzesień /Październik? 2024 - ➡️pogłębiona diagnostyka obojga
  • A_like_Anna Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 18 czerwca, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj dziewczyny, oby nasze historie zakończyły się pozytywnie ❤️
    Ja drugi cykl z ovitrelle, dziś robiłam zastrzyk. Moja pani doktor powiedziała, że najskuteczniejszy jest 4 cykl… no zobaczymy, fajnie gdyby jednak już się udało hehe ;)

    Deyansu lubi tę wiadomość

  • KasiaZag Koleżanka
    Postów: 51 55

    Wysłany: 19 czerwca, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraliśmy się 6 miesięcy dziś powtórzyłam betę zobaczymy co wyjdzie
    Ale powiem szczerze jestem tak przerażona i niepewna jutra :-(

  • A_like_Anna Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 19 czerwca, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaZag wrote:
    Staraliśmy się 6 miesięcy dziś powtórzyłam betę zobaczymy co wyjdzie
    Ale powiem szczerze jestem tak przerażona i niepewna jutra :-(

    A ile na wynik musisz czekać? Ajj trzymam kciuki mocno 🌼

  • KasiaZag Koleżanka
    Postów: 51 55

    Wysłany: 19 czerwca, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik 681....lekarz stwierdził że za mało o zęby powtórzyła w piątek bo za wolny przyrost :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca, 18:26

  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 1061 874

    Wysłany: 19 czerwca, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaZag wrote:
    Wynik 681....lekarz stwierdził że za mało o zęby powtórzyła w piątek bo za wolny przyrost :-(

    Ale przecież przyrost jest dwa razy większy, więc jest dobry 🙂 może zmień gina, bo Cię niepotrzebnie straszy. Wiem z doświadczenia, że są tacy pseudo ginekolodzy, których lepiej unikać z daleka 🙄

    Deyansu lubi tę wiadomość

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 5 lat
  • KasiaZag Koleżanka
    Postów: 51 55

    Wysłany: 25 czerwca, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po pierwszej wizycie
    Jest jajeczko.....4 tydzień
    Pani doktor pogratulowała ale kazała zachować ogromny spokój bo ze względu na wiek do 13 tygodnia wszystko się może wydarzyć...... :-(

    Olcia1987, Deyansu lubią tę wiadomość

  • Hubertus86 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 25 czerwca, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka77 wrote:
    cześć kobietki, mam te magiczne 35 lat, staram się o trzecie dzieciątko, jeszcze nikt tu nie dołączył wiec postanowiłam być pierwsza, ktoś się przyłączy??
    to mój piaty cykl starań, mam jedną ciąże biochemiczna za sobą... tak się wtedy cieszyłam a tu niestety..brutalna rzeczywistość, i dalsze starania.

  • Olcia1987 Ekspertka
    Postów: 167 76

    Wysłany: 25 czerwca, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to moje drogie, jest nadzieja 😜
    Kupiłam ten polecany żel „który lubią plemniki” i używam od kilku dni, testy robię, aż dziwne bo dziś 17 dc już ale może coś się przesunęło 😜

    Bo dobrze widzę prawda? LH rośnie prawda?

    https://zapodaj.net/plik-GL3lMrJzgU

    👩🏻1987 🧑🏻‍🦲1992

    💔2009
    💙2010
    🩷2013
  • Asiek87 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 25 czerwca, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia1987 wrote:
    No to moje drogie, jest nadzieja 😜
    Kupiłam ten polecany żel „który lubią plemniki” i używam od kilku dni, testy robię, aż dziwne bo dziś 17 dc już ale może coś się przesunęło 😜

    Bo dobrze widzę prawda? LH rośnie prawda?

    https://zapodaj.net/plik-GL3lMrJzgU

    Hey o jaki żel chodzi ? Coś mi umknęło 🙂

  • Olcia1987 Ekspertka
    Postów: 167 76

    Wysłany: 26 czerwca, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek87 wrote:
    Hey o jaki żel chodzi ? Coś mi umknęło 🙂

    conceive plus
    Było tu też dużo opinii o nim a w nl jest polecany nawet przez lekarza :)

    👩🏻1987 🧑🏻‍🦲1992

    💔2009
    💙2010
    🩷2013
  • Deyansu Ekspertka
    Postów: 123 250

    Wysłany: 26 czerwca, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po tej mojej biochemicznej ciąży byłam ostatnio raz u lekarki i na podstawie USG, powiedziała mi, że wglądam jakbym miała mieć owulację. Zaskoczyło mnie to, ale chciałam to sobie jakoś potwierdzić i dziś (21dc) zbadałam progesteron. Z tym, że sobie nie przypilnowałam nawyków porannych ;) i napiłam się kawy z Letroxem (nie bijcie! wiem, że tak się nie powinno robić :P)

    Podobno kawa może podwyższać progesteron i faktycznie wynik to 16,85 przy normie do 15,9. Czuję się ok (tak jak nie mam objawów wysokiego PRG, jakiegoś PMS, itp.), od 5 dni temp. mam 37,0-37,1. Nie mierzyłam temp w całym cyklu, bo go po tej dziwnej @ i rozregulowaniu hormonów spisałam całkiem na straty. Z mężem też tylko raz się przytulaliśmy ;/ Miałam trochę jakiegoś rozciągliwego śluzu, nie dużo, ale dla mnie to i tak mega, bo przeważnie to mam tam pustynię i te takie krzaczki pustynne latają, jak w westernach ;>

    Czy któraś z Was też miała przez kawę czy herbatę podwyższony PRG? Któryś ginekolog też Wam tak mówił?
    Masakra, człowiek już stary, a wciąż tak mało wie... Wczoraj czytałam, że podobno nie trzeba być na czczo, a tu taki zonk.

    No nic, teraz se poczekam na @ .... albo żeby nie przyszła już, byłoby milej :)

    Edit: w innym miejscu internetu z kolei pisze, że kawa obniża PRG... bądź mądry, pisz wiersze. Przyznaję, że z kawy ciężko mi zrezygnować, porzuciłam już cukier. Piję czarną, bez dodatków.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca, 13:34

    👩🏻 38
    PCOS, IO, hiper: androgeny & prolaktyna po MTC
    dawniej nadwaga i problemy z tarczycą
    MTHFR - homozygota, PAI 1 - heterozygota, V R2 - heterozygota
    AMH 2,31 (11.2023) -> 1,93 (09.2024)
    posiewy, MUCHA - ok :)

    Formetic, Letrox, Fertistim, olej z wiesiołka, NAC, kwasy Omega3, Quatrefolic, l-Arginina, Ubichinol, Magnez, Potas, Psychobiotyk, Witamina A+E, wit. B12, Rutinacea

    👱🏻32
    nasienie morfo 3%, wysokie pH i lepkość
    ciężka oligospermia, bakterie & grzyby - ok :)

    Man Combo, Inozytol, olej z czarnuszki, wit. A+E, l-Argninina, NAC, Magnez, Potas, Wit. D + Omega 3, kwas foliowy, Rutinacea

    Rodzinka 👩🏻👱🏻 & 🐈
    💍🤵👰 10.2022

    Starania na luzie - 2023
    Początek czerwca 2024 - cb
    Lipiec 2024 - I stymulacja Clo + Ovitrelle ❌+ złe samopoczucie
    Sierpień-Wrzesień /Październik? 2024 - ➡️pogłębiona diagnostyka obojga
  • A_like_Anna Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 1 lipca, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deyansu wrote:
    Po tej mojej biochemicznej ciąży byłam ostatnio raz u lekarki i na podstawie USG, powiedziała mi, że wglądam jakbym miała mieć owulację. Zaskoczyło mnie to, ale chciałam to sobie jakoś potwierdzić i dziś (21dc) zbadałam progesteron. Z tym, że sobie nie przypilnowałam nawyków porannych ;) i napiłam się kawy z Letroxem (nie bijcie! wiem, że tak się nie powinno robić :P)

    Podobno kawa może podwyższać progesteron i faktycznie wynik to 16,85 przy normie do 15,9. Czuję się ok (tak jak nie mam objawów wysokiego PRG, jakiegoś PMS, itp.), od 5 dni temp. mam 37,0-37,1. Nie mierzyłam temp w całym cyklu, bo go po tej dziwnej @ i rozregulowaniu hormonów spisałam całkiem na straty. Z mężem też tylko raz się przytulaliśmy ;/ Miałam trochę jakiegoś rozciągliwego śluzu, nie dużo, ale dla mnie to i tak mega, bo przeważnie to mam tam pustynię i te takie krzaczki pustynne latają, jak w westernach ;>

    Czy któraś z Was też miała przez kawę czy herbatę podwyższony PRG? Któryś ginekolog też Wam tak mówił?
    Masakra, człowiek już stary, a wciąż tak mało wie... Wczoraj czytałam, że podobno nie trzeba być na czczo, a tu taki zonk.

    No nic, teraz se poczekam na @ .... albo żeby nie przyszła już, byłoby milej :)

    Edit: w innym miejscu internetu z kolei pisze, że kawa obniża PRG... bądź mądry, pisz wiersze. Przyznaję, że z kawy ciężko mi zrezygnować, porzuciłam już cukier. Piję czarną, bez dodatków.


    Ja nie słyszałam nic o tym :(

    Jak u Was dziewczyny?

    Ja mam lekka panikę, jestem 13 dni po zastrzyku Otrivelle, oczywiście głupia ja ciekawska w 9 i 10 dniu zrobiłam testy i wyszły bladziutkie cienie. Dziś w tym 13 dniu zrobiłam znów rano i bladzioszek wyszedł, poszłam na betę i jest 10,4 😳😳😳
    W środę powtórzę badanie.

    Deyansu lubi tę wiadomość

  • KasiaZag Koleżanka
    Postów: 51 55

    Wysłany: 1 lipca, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś też zrobiłam bete bo Pani doktor kazała i wyszło 37094..... Z moich obliczeń powinno wyjść więcej o już znów mam stres..... :-(

  • A_like_Anna Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 1 lipca, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaZag wrote:
    Ja dziś też zrobiłam bete bo Pani doktor kazała i wyszło 37094..... Z moich obliczeń powinno wyjść więcej o już znów mam stres..... :-(

    Nie znam się totalnie ale najlepiej skonsultuj z lekarka swoją i nie denerwuj się na zapas. A przynajmniej postaraj 🥲🌸

    Ja jutro będę do swojej pisać zobaczymy co powie 😱😱😱

‹‹ 13930 13931 13932 13933 13934
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ