Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Dzien dobry Dziewczyny, duzo sie podzialo przez dwa dni.
    Aga. myslalam o Tobie w sobote, mamnadzieje ze wyniki beda dobre :)
    samira, tez zauwazylam nowy avat., energetyczny bardzo :)

    dzieki wielkie, no cóz teraz trzeba tylko czekać a w międzyczasie działać ;-)

    Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    hejka u mnie dzisiaj dzień doła bo @ przyszła ehhh...

    kurcze przykro mi, ale jak nie tym to następnym razem się uda, słuchaj, w końcu musi się udać, wszystkie na to liczymy, nie poddajemy się - o jakoś mnie pozytywnie natchnęło bo słoneczko wyszło i wiosną zapachniało ;-)
    a wiecie, wiosną wszystko budzi się do życia.... :-)

    nick nieaktualny, angela, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    u mnie podobnie jak u agi, ciemno i ponuro. No coz, moze jutro bedzie lepiej. Na dodatek poklocilam sie z mezem.

    a u mnie właśnie słoneczko wyszło, o czym przed chwilką napisałam, może i do Ciebie się uśmiechnie zza chmur ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2013, 12:41

    nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Witaj Martyna i witajcie dziewczyny, u mnie piekne słonko a ja leżałam do tej pory bo @mnie przycisnęła bardzo dużym bóle już jakiś czas nie miałam tak dużego ale jest nowa nadzieja, nowy cykl tak jak u każdej z nas...
    Dobrej spokojnej niedzieli.

    no właśnie też tak do tego podchodzę, nowy cykl ....

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 3 lutego 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosza głowa do góry - może dzidziuś nie chciał się urodzić w październiku ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2013, 12:19

    nick nieaktualny, grosza, Bursztyn, Nati74 lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 3 lutego 2013, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Martyna - zapraszamy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2013, 12:26

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 3 lutego 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    inessa wrote:
    Witaj Martyna i witajcie dziewczyny, u mnie piekne słonko a ja leżałam do tej pory bo @mnie przycisnęła bardzo dużym bóle już jakiś czas nie miałam tak dużego ale jest nowa nadzieja, nowy cykl tak jak u każdej z nas...
    Dobrej spokojnej niedzieli.

    no właśnie też tak do tego podchodzę, nowy cykl ....

    Aga - również trzymam kciuki za dobry wynik

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2013, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    inessa wrote:
    Witaj Martyna i witajcie dziewczyny, u mnie piekne słonko a ja leżałam do tej pory bo @mnie przycisnęła bardzo dużym bóle już jakiś czas nie miałam tak dużego ale jest nowa nadzieja, nowy cykl tak jak u każdej z nas...
    Dobrej spokojnej niedzieli.

    no właśnie też tak do tego podchodzę, nowy cykl ....

    Aga - również trzymam kciuki za dobry wynik

    dzięki dzięki ;-)

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 3 lutego 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa - rozmawiałam dziś z lekarzem na temat mojego mięśniaka - nie kazał się nim w ogóle przejmować i skupić się na dziecku - później będziemy myśleć o nim jeśli już uda nam się zajść w ciążę, a równie dobrze może zniknąć po dziecku - więc trzeba odpuścić i skupić się na priorytetach

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 3 lutego 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki - ja już po usg - endometrium 10mm, lewy jajnik pęcherzyki 14mm,15mm i 16mm ; prawy jajnik 10mm,13mm,14mm,15mm -do ivf muszą mieć ok. 21-22mm tak więc jeszcze zastrzyki przez 2 dni i we wtorek kolejne usg - czekamy

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2013, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Kobietki - ja już po usg - endometrium 10mm, lewy jajnik pęcherzyki 14mm,15mm i 16mm ; prawy jajnik 10mm,13mm,14mm,15mm -do ivf muszą mieć ok. 21-22mm tak więc jeszcze zastrzyki przez 2 dni i we wtorek kolejne usg - czekamy

    trzymam kciuki z całych sił

    angela, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Olena lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 3 lutego 2013, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę - trzymajcie kciuki jak najbardziej możecie , a ja też jestem cały czas myślą i serduchem z Wami - fajnie by było gdyby którejś się udało - to jest takie podbudowywujące ,że mimo problemów udaje się zajść w ciążę

    Bursztyn, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 3 lutego 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Proszę - trzymajcie kciuki jak najbardziej możecie , a ja też jestem cały czas myślą i serduchem z Wami - fajnie by było gdyby którejś się udało - to jest takie podbudowywujące ,że mimo problemów udaje się zajść w ciążę

    trzymam kciuki ...aż czasami już bolą :)

    angela, Bursztyn, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będzie dobrze, naprawdę ;-) zobaczysz

    angela, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Inessa - rozmawiałam dziś z lekarzem na temat mojego mięśniaka - nie kazał się nim w ogóle przejmować i skupić się na dziecku - później będziemy myśleć o nim jeśli już uda nam się zajść w ciążę, a równie dobrze może zniknąć po dziecku - więc trzeba odpuścić i skupić się na priorytetach

    Dzięki na razie @ potem na nowo staranka. Tylko ten mięśniak powoduje cześciowo wieksze krwawienia no a przez to spadek krwi,żelaza itd. Ale dobrze wiedzieć cosiędowiedziałaś to buduje i daje energie na działanie.

  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 3 lutego 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja właśnie celowałam na październik
    mówi się trudno

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 3 lutego 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 18:40

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 3 lutego 2013, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2016, 14:32

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 3 lutego 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam się pochwalić - otóż byłam tak zdenerwowana , że dziś na fotelu ginekologicznym zasiadłam w majtkach - lekarz spojrzał, zaczął się śmiać , stwierdził że może w przyszłości majtki nie będą przeszkadzać, ale niestety dziś muszę je zdjąć i tym o to sposobem rozładował mój niepokój - oj jestem mocno zakręcona

    nick nieaktualny, Bursztyn, grosza, nick nieaktualny, Martyna 34, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 3 lutego 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    angela wrote:
    Inessa - rozmawiałam dziś z lekarzem na temat mojego mięśniaka - nie kazał się nim w ogóle przejmować i skupić się na dziecku - później będziemy myśleć o nim jeśli już uda nam się zajść w ciążę, a równie dobrze może zniknąć po dziecku - więc trzeba odpuścić i skupić się na priorytetach

    Dzięki na razie @ potem na nowo staranka. Tylko ten mięśniak powoduje cześciowo wieksze krwawienia no a przez to spadek krwi,żelaza itd. Ale dobrze wiedzieć cosiędowiedziałaś to buduje i daje energie na działanie.

    No tak - u Ciebie problem z krwią, a niestety krwawienia mocno ją osłabiają, ale mam nadzieję,że znajdziesz jakieś rozwiązanie

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ