Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 14 marca 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka.1979 wrote:
    Moremi właśnie przed godziną skończyłam oglądać film z Tobą w roli głównej ;)
    Ja oglądalam wyprawa kon-tiki. Ciekawa historia :-)

    Dorka.1979 lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 14 marca 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po raz pierwszy udało mi się Was przeczytać w całości :)
    Z bliższych mi tematów wyłapałam owady na roślinach. Na tarczniki i wełnowce uzywałam mospilanu. Zresztą obojętne jak nazwa, musi to być porządna chemia do podlania, bo żadne opryski czy zdejmowanie mechaniczne nic nie dadzą. No i z cytrusami trzeba się cackać, nie przegrzać, nie suche powietrze itp.
    A na latające muszki, też można coś do podlania, ale u mnie zwykle wystarczały tabliczki. Takie jakby lepy w kolorze żółtym. Wolałam, bo koty moje często grzebały w doniczkach, nie chciałam ich podtruć. Przy dzieciach najlepiej takie podlane chemicznie kwiatki zamknąć gdzieś na okres karencji.

    moremi, ania.g, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 14 marca 2015, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gdzie jest nowa z wczoraj? Iwona36?

    Dorka.1979, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 14 marca 2015, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Ja oglądalam wyprawa kon-tiki. Ciekawa historia :-)

    Ja oglądam "U pana Boga za piecem" cz 2. Nie oglądałam tego wcześniej, a miłe jest :)
    Mnie ostatnio tylko kryminały (ale bez akcji) wchodzą i komedie (ale nie amerykańskie), a z seriali to tylko kryminał i fantastyka.

    moremi lubi tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • Dorka.1979 Autorytet
    Postów: 349 1140

    Wysłany: 14 marca 2015, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    I gdzie jest nowa z wczoraj? Iwona36?
    A co znowu kogoś wystraszyłyście? ;)

    Mega, nick nieaktualny, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    kjmnkrhmrqvl3kew.pnghttp://naforum.zapodaj.net/thumbs/3dc010d52285.jpg
  • Iwona36 Koleżanka
    Postów: 44 159

    Wysłany: 15 marca 2015, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jestem jestem...nie wystraszylam sie tylko imprezke mialam i dom pelen ludzi:) wszyscy mowia ze u nich ciasno i....za miasto wola czyli do nas hehe. Padam dzis. Ale zdazylam rano prolaktynke zrobic i wyszla 19 wiec chyba nie ma tragedii?przezylam 35 lat i kompletnie sie nie znam na tym. Ale wniosek o becikowe moge wypelnic bezblednie gdybyscie potrzebowaly.o alimenty tez ale o tym lepiej nie wspominaac.

    Dorka.1979, malgos741, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, ania.g, ComeToMeBaby, Mega, megan8, BISCA lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 15 marca 2015, 05:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy się pogodziłam ale ściągnęłam kumpelę z nogą w ortezie bo dawno nie wychodziła z domu i zabalowałyśmy do tej pory, ona teraz zasnęła a ja na forum myc, mąż z nami pił ale ma waty jak zwykle ehhh a poszło o rurę w salonie grunt że zrobiona i mogę spokojnie spać a ten po przeżywa i mu przejdzie nie rozumie bo muiałam o godzinę dłużej zostać w salonie ehhh z tymi chłopami...
    wypiłyśmy trochę piwek, on chrapie w sypialni... a ja się muszę wśliznąć do łóżka ;)
    dobrej nocki kochane...
    i witam nowe koleżanki :)

    nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Mega, Dziobak lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 15 marca 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien bry.Kurcze sloneczko wróciło wiec moze pogoda sie zrobi ..
    Witam nowe kUlezanki , Dziobaki i inne ptaki równiez ;)
    Dobrego dnia :)

    nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, malgos741, Dziobak lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam nadzieję, że przez internet nie zarażam.

    Aasiula, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 15 marca 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek ;D ;D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 15 marca 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam pojezdzic na rolkach a tu ktos zabral slonce I watawil deszcz :/
    Do dupy ...


  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 15 marca 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry :-)
    Krakonka wrote:
    Ja oglądam "U pana Boga za piecem" cz 2. Nie oglądałam tego wcześniej, a miłe jest :)
    Mnie ostatnio tylko kryminały (ale bez akcji) wchodzą i komedie (ale nie amerykańskie), a z seriali to tylko kryminał i fantastyka.
    Oglądałaś "co robimy w ukryciu" produkcji Nowej Zelandii? :-)

    Iwona36, jak ja padłam, to akurat się pojawiłaś :-)

    Małgoś, miłego godzenia się dzisiaj :-) aaaa nieźle zabalowałaś, nie zrozumiałam co napisałaś i nie był to budyń ;-)

    Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 15 marca 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Mialam pojezdzic na rolkach a tu ktos zabral slonce I watawil deszcz :/
    Do dupy ...
    Zaraz przejdzie ;-) jak nie, to możecie rolki i ochraniacze wypróbować w łóżku ;-)

    Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Mega lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 15 marca 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morka a jak Ty sie czujesz ?
    Kapta I Ty oczywiscie ??

    moremi, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość


  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 15 marca 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Morka a jak Ty sie czujesz ?
    Kapta I Ty oczywiscie ??
    Nie wiem sama. Brzuch mnie wczoraj na @ bolał, dzisiaj już nie. Poza tym dobrze :-)
    Kapta to zaraz będzie miała brzuch jak piłka ;-)

    Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, Mega, malgos741 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 15 marca 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    I ja witam nowe dziewczyny
    Duska, zdrowia ! Mam nadzieje ze szybko sie wykurujecie
    Prośbę mam o kciuki...sa mi bardzo potrzebne..
    Miłego dnia!

    Aasiula, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, malgos741 lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 15 marca 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć

    moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 15 marca 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Nie wiem sama. Brzuch mnie wczoraj na @ bolał, dzisiaj już nie. Poza tym dobrze :-)
    Kapta to zaraz będzie miała brzuch jak piłka ;-)
    Rosnijcie ladnie i zdrowo ;D
    Mam nadzieje za za pare tygodni Kapta wstawi fotke brzucha ;)
    I Ty tez ;)

    nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 15 marca 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wacia zdrowia dla mlodego i dla ciebie nie daj sie ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 15 marca 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakonka wrote:
    cześć
    Cześć ;)


‹‹ 8031 8032 8033 8034 8035 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ