X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Alicjaa Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 15 marca 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No narazie zdjęcie...
    Mam sobie 35latek i staram się o moje pierwsze dziecko. Teraz juz 8 cykl. Obecnie akurat dni płodne więc działamy. Nigdy nie narzekałam na cykle i na owulacje ale wciąż się nie udaje.

    Alicjaa
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 16 marca 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani grunt ze masz juz za soba.


    Alicja witaj :) a hormony sobie badałas?

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 16 marca 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bry baby

    Dani O.o zwariowałaś na stare lata? O.o

    Ja też miała histero bez znieczulenia, nawet pabialginy nic. Próbowali usunąć mi polipa i nigdy ale to nigdy nie dam się nikomu bez znieczulenia dotknąć. Rzeźnia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 12:12

    MoBo, Dani, aszencja lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Alicjaa Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 16 marca 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za miłe powitanie. Tak korony badane i są Oki.

    Alicjaa
  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 16 marca 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Alicja, witaj tutaj. Super ze hormony sa ok. A partner przebadany? (nasienie). Mialas monitoring u lekarza, czy jest owulka?

    MoBo- wyniki beda wczesniej niz miesiac, jakos za 2-3 tygodnie, ale wtedy akurat zaczyna sie mega swieto w kraju w ktorym mieszkam, trwajace 8 dni i wtedy nikt nie pracuje i dopiero termin dostalam spotkania z lekarzem ktory oznajmi mi wyniki po tym swiecie. No co zrobic. Bez spotkania z lekarzem i tak mi nic zobaczenie wynikow nie da, bo lekarz decyduje co dalej. Jak bedzie cacy to lekarz mi daje skierowanie do przy szpitalnej kliniki nieplodnosci, gdzie mam udac sie jak najszybciej (tak powiedziala lekarz).

    Reni- noo, wycinac sobie na zywca to bym sobie nic nie dala, ale mieli tylko pobrac milimetr tkanki, myslalam ze nie bedzie tak bolec. No nic, juz to za mna. Kto chcial ci polipa na zywca ciac? Mamma mia. Mi polipa usuwali w uspieniu.

    MoBo lubi tę wiadomość

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 16 marca 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarka, która mnie kwalifikowała mówiła, że w znieczuleniu dostanę do żyły coś przeciwbólowego

    na miejscu okazało się, że to jest próbna histero i jak się nie uda wejść ze sprzętem, albo nie damy rady usunąć co tam będzie do usunięcia to umówią mnie na histero w znieczuleniu
    żart jakiś, myślę sobie wytrzymałam hsg to i to przeżyję
    "pani się nie boi, macica nie jest unerwiona, nie boli" zen.gif

    MoBo, Dani, aszencja lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 16 marca 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni O.o mama mia

    Ja po hsg nic se juz nie dam zapchac tam bez znieczulenia :P

    Reni lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 16 marca 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani ty to te imprezy masz co krok :)
    No to laduj akumulatory i wybaw sie, a pizniej do boju :) kciuki za wyniki!

    Dani, aszencja lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 16 marca 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widac ze takie nie przechodza badan bo jakby przeszły to i inaczej by podeszły [niezla rymowanka o.O ].

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • Alicjaa Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 16 marca 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak minitoring tez miałam ,i własnie zostal tylko mój do przebadania.Obiećał mi że już w każdej chwili może iść . Musze tylko ogarnac jakies labo ktore to robi . Slyszałam też że razem z badaniem nasienia trzeba cos rozszeżonego ,,morfologie nasienia??,, Choć może od początku trzeba było zacząc od niego .

    Alicjaa
  • evaness Ekspertka
    Postów: 149 258

    Wysłany: 17 marca 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, ja też nowa, dołączam się do wątku jeżeli można :)

    Mam 35 lat, staramy się z przerwami od ponad roku.
    Przerwy związane były z moimi problemami z nerką (nawracający problem wodonercza z powodu wady wrodzonej) aktualnie wyleczone.
    Ja przebadana, monitoring cyklu, owulacja ok, hormony i inne wyniki ok.
    Niedawno, po zmianie lekarza, wykryty polip w macicy - za tydzień histeroskopia, przy okazji badanie drożności jajowodów.

    Mąż przebadany, pierwsze badanie nasienia rok temu - wyniki słabe ale nie tragiczne. Kolejne badanie po roku suplementacji - "nie ma się czego przyczepić" cyt. lekarza. Chociaż lekarz mówi, że to niekoniecznie po suplementacji - tak czasami jest, że wyniki mogą się różnić.

    Podsumowując, po histo i badaniu drożności lekarz ma decydować co dalej :) Mam nadzieję, że to tylko kwestia tego polipa (o ile drożność ok) i w końcu doczekam się dwóch kresek :)

    Orientujecie się jak szybko po histeroskopii można wrócić do starań? Przeczytałam cały internet w tym temacie i znalazłam różne odpowiedzi ;)


    Dani, aszencja lubią tę wiadomość

    35 lat, 1.08.2017 - IUI :) <3
    14.04.2018 SYN <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaness, u mnie dwóch lekarzy miało odmienne zdanie :) Ten, który kierował na laparoskopię połączoną z histeroskopią radził starać się jeszcze w tym samym cyklu zaraz po zabiegu, a ten, który robił zabieg - radził odpocząć i działać zaraz w następnym cyklu. Niestety, w mają miną dwa lata od tego czasu, i mimo pozytywnych wyników zabiegu, rezultatów brak.

    O, przepraszam, nieproszona tu się zaplątałam na tym wątku, wcześniej tu nie pisząc, mam nadzieję ,że mi wybaczycie, pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia.

    Dani, aszencja, evaness, ana167 lubią tę wiadomość

  • Liuliu79 Przyjaciółka
    Postów: 64 75

    Wysłany: 18 marca 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evaness wrote:
    Cześć Dziewczyny, ja też nowa, dołączam się do wątku jeżeli można :)

    Mam 35 lat, staramy się z przerwami od ponad roku.
    Przerwy związane były z moimi problemami z nerką (nawracający problem wodonercza z powodu wady wrodzonej) aktualnie wyleczone.
    Ja przebadana, monitoring cyklu, owulacja ok, hormony i inne wyniki ok.
    Niedawno, po zmianie lekarza, wykryty polip w macicy - za tydzień histeroskopia, przy okazji badanie drożności jajowodów.

    Mąż przebadany, pierwsze badanie nasienia rok temu - wyniki słabe ale nie tragiczne. Kolejne badanie po roku suplementacji - "nie ma się czego przyczepić" cyt. lekarza. Chociaż lekarz mówi, że to niekoniecznie po suplementacji - tak czasami jest, że wyniki mogą się różnić.

    Podsumowując, po histo i badaniu drożności lekarz ma decydować co dalej :) Mam nadzieję, że to tylko kwestia tego polipa (o ile drożność ok) i w końcu doczekam się dwóch kresek :)

    Orientujecie się jak szybko po histeroskopii można wrócić do starań? Przeczytałam cały internet w tym temacie i znalazłam różne odpowiedzi ;)


    Hey
    Mozesz juz sie starac po pierwszej @ po zabiegu usuniecia polipa
    Ja za szlam w ciaze 3 ms po zabiegu ale niestety poronilam w 11 tyg
    Im sybciej tym lepiej mysle
    Pozdrawiam

    aszencja, evaness lubią tę wiadomość

    Liuliu79
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 18 marca 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaness witaj, ja nie miałam histero ale dziewczyny pewnie i niektóre dopowiedza swoje zdanie. Dobrze ze w koncu zbadasz droznosc, przynajmniej bedzie wiecej wiadomo.

    evaness lubi tę wiadomość

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 18 marca 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaness, czesc, witaj u nas. Starac sie mozna w nastepnym cyklu, tzn po pierwszej miesiaczce od zabiegu. W sensie ze mozna i w cyklu zabiegowym, ale jest ryzyko infekcji bo podraznienie po zebiegu no i sie krwawi po histeroskopii nawet z tydzien. Ja to wlasnie teraz przechodze, histero mialam 3 dni temu i krwawie nadal, i nie jest to plamienie, tylko takie krwawienie jak w pierwszych dniach miesiaczki.

    aszencja, evaness lubią tę wiadomość

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy mogę i ja dołączyć do Waszego grona? Wiekowo pasuję, bo mam aż 38 lat. Staramy się z mężem 3 i pół roku, jesteśmy przebadaniu wzdłuż i wszerz. Kolejny już lekarz wykrył u nas coś nowego i bardzo prostego - mamy dużo bakterii, ja swoje ,a mąż swoje, jest ich zdecydowanie za dużo, a że nie dają absolutnie żadnych objawów, więc i leczenie podejrzewam, że nie potrwa krótko, i już trwa, bo to będzie trzeci miesiąc z antybiotykami.Może nas nie zabiją... a czy pożądany efekt przyniosą....?....

    Liuliu79 lubi tę wiadomość

  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 18 marca 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaABC wrote:
    A czy mogę i ja dołączyć do Waszego grona? Wiekowo pasuję, bo mam aż 38 lat. Staramy się z mężem 3 i pół roku, jesteśmy przebadaniu wzdłuż i wszerz. Kolejny już lekarz wykrył u nas coś nowego i bardzo prostego - mamy dużo bakterii, ja swoje ,a mąż swoje, jest ich zdecydowanie za dużo, a że nie dają absolutnie żadnych objawów, więc i leczenie podejrzewam, że nie potrwa krótko, i już trwa, bo to będzie trzeci miesiąc z antybiotykami.Może nas nie zabiją... a czy pożądany efekt przyniosą....?....
    witaj ja juz coraz blizej 40, u mnie tez były badania dobre i u faceta. A jakie macie bakterie? W sumie sie interesowałam tym tematem bo u mnie w ciazy były non stop bakterie, mi pomogł Zinnat stary dobry lek...a przerzuciłam mase for w necie. Co najlepsze na cefuroxym -skladnik Zinnatu baktrie wychodza sredniowrazliwe a jest najlepszy jak wygooglałam, ja miałam amoksycykline itd i nic nie dało a niby w antybiogramie wychodziło ze wrazliwe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2017, 18:22

    MisiaABC lubi tę wiadomość

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 18 marca 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaa wrote:
    Tak minitoring tez miałam ,i własnie zostal tylko mój do przebadania.Obiećał mi że już w każdej chwili może iść . Musze tylko ogarnac jakies labo ktore to robi . Slyszałam też że razem z badaniem nasienia trzeba cos rozszeżonego ,,morfologie nasienia??,, Choć może od początku trzeba było zacząc od niego .
    rob jak ana napisala od razu całe.

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszencja wrote:
    witaj ja juz coraz blizej 40, u mnie tez były badania dobre i u faceta. A jakie macie bakterie? W sumie sie interesowałam tym tematem bo u mnie w ciazy były non stop bakterie, mi pomogł Zinnat stary dobry lek...a przerzuciłam mase for w necie. Co najlepsze na cefuroxym -skladnik Zinnatu baktrie wychodza sredniowrazliwe a jest najlepszy jak wygooglałam, ja miałam amoksycykline itd i nic nie dało a niby w antybiogramie wychodziło ze wrazliwe.

    Ja mam paciorkowca, a mąż gronkowca i coli. Niezły zestaw.W pierwszym miesiącu właśnie Zinnat braliśmy, ale bez żadnych efektów. Potem miesiąc przerwy i w kolejnym jedliśmy Azimicin, a w tym od razu bez badań mamy nakazany znów Zinnat w zwiększonej dawce (2 razy 1). Do tego jakąś doustną szczepionkę bierzemy z przerwami.

  • evaness Ekspertka
    Postów: 149 258

    Wysłany: 18 marca 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedzi, odezwę się jak u mnie będzie po histero i będzie więcej wiadomo :) Czytam z uwagą Wasze wpisy i mam nadzieję, że też będę mogła w czymś pomóc.

    Powodzenia! <3

    35 lat, 1.08.2017 - IUI :) <3
    14.04.2018 SYN <3
‹‹ 1026 1027 1028 1029 1030 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ