Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 19 maja 2017, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0c3318570f8e.jpg
    Biorę czekoladki, a Wy się czestujcie truskawami.:)

    MoBo, nick nieaktualny, Moko lubią tę wiadomość

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • justyna7811 Przyjaciółka
    Postów: 102 69

    Wysłany: 19 maja 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie za szybko się ucieszyłam, testy teraz wychodzą negatywne :(

    Nowa
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 19 maja 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz <3 <3 <3 zanim podziekujesz wysłuchaj lekarza.

    Ana choc na priv bo mam pytanie. Wysłałam ci zaproszenie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2017, 09:23

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • justyna7811 Przyjaciółka
    Postów: 102 69

    Wysłany: 19 maja 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa badania na bete dziś zrobiłam, a zaraz dostanę okres, szlag by to trfił !!

    Nowa
  • justyna7811 Przyjaciółka
    Postów: 102 69

    Wysłany: 19 maja 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorry za alarm, znowu kicha

    Nowa
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 19 maja 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze.

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4487 2375

    Wysłany: 19 maja 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana cudownie bardzo sie ciesze i gratuluje! :)

    Justyna przykro, ale nie poddawaj sie. Ja tez niestety raz tak mialam, jednego dnia pozytywne 4 testy, drugiego negatyw i beta nagetywna :(

    A ja nadal czekam. Zaczynam sie zastanawiam nad histeroskopia, bo wiem ze mam malego miesniaka. Lekarze mowia nie ruszac, ale ja juz sama szukam przyczyny niepowodzen.
    Zastanawiam sie tez nad wlaczeniem acardu przed transferem. Moze akurat by pomogl...

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
  • justyna7811 Przyjaciółka
    Postów: 102 69

    Wysłany: 19 maja 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę poryczę jak zawsze i jakoś sie potem ogarne

    Nowa
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 19 maja 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna :(

    Ana poszło, super że jest serduszko :)

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Rania Ekspertka
    Postów: 129 173

    Wysłany: 19 maja 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny-przyszle Mamy! i te obecne:),
    sledze wasze wpisy, a sama staram sie drugi cykl.
    wiadomosci, ktore dzieki wam staram sie zapamietac są prawie tak samo wartościowe jak wiesiołek, który łykam, inozytol, magnez ,a nawet kwas foliowy:))) w każdym razie "dawkuje" was sobie z taką samą nadzieją...

    aszencja, nick nieaktualny, Dani, Liuliu79 lubią tę wiadomość

    córka 24 tc[*]
    8p3oqqmzaze9a671.png
    24.04.2018 pierwsze IUI 15dpo 68,8...
    0360136997edde1a6bd36c823e5bb152.png
  • justyna7811 Przyjaciółka
    Postów: 102 69

    Wysłany: 19 maja 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie chce mi sie isć odebrać wyniku bety bo już i tak wszystko wiem. Tracę wiarę powoli, niestety

    Nowa
  • justyna7811 Przyjaciółka
    Postów: 102 69

    Wysłany: 19 maja 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet temperatury nie chce mi się już mierzyć, po co

    Nowa
  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 19 maja 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana gratuluję serduszka <3 :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 19 maja 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana super :)



    Justyna :(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 19 maja 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rania wrote:
    hej dziewczyny-przyszle Mamy! i te obecne:),
    sledze wasze wpisy, a sama staram sie drugi cykl.
    wiadomosci, ktore dzieki wam staram sie zapamietac są prawie tak samo wartościowe jak wiesiołek, który łykam, inozytol, magnez ,a nawet kwas foliowy:))) w każdym razie "dawkuje" was sobie z taką samą nadzieją...
    witaj :) oby pomogło :)

    Rania lubi tę wiadomość

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 19 maja 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki upał, u mnie 29 stopni raaany http://smileys.sur-la-toile.com/repository/divers/mort-de-chaud-987712.gif

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 19 maja 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna przykro mi bardzo :( Jakie okrutne te testy co robia falszywa nadzieje. Co to za firma? W kazdym razie poki @ nie ma to jest jeszcze mala nadzieja...

    Ana - super ze jest serducho! To teraz odetchnij i juz bezstresowo dalej :)



    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • Liuliu79 Przyjaciółka
    Postów: 64 75

    Wysłany: 19 maja 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna7811 wrote:
    Nawet temperatury nie chce mi się już mierzyć, po co
    Kochana nie poddajemy sie ,koniec chlipania i dalej do boju
    Musi sie kiedys udac :-)


    Ana :-)<3

    Liuliu79
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 19 maja 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana pieknie!!!! Gratuluje serduszka a Ty maluszku rosnij zdrowo w siłe! <3

    Upaly okrutne a ja juz ledwo zipie w taka pogode.musze unikac slonca to jest ok.Ja sie pytam gdzie wiosna zabladzila??? Bo tesknie za nia :)

    Justyna musi sie udac ale trza walczyc. Ja walczylam 43c na maxa bo nie licze tych na luzie kilku chyba hmm bedzie dobrze, fakt trzeba czasami stracic nadzieje zeby potem pojawila sie cudna nagroda :)

    nick nieaktualny, Liuliu79, Dani lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Alicjaa Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 20 maja 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana gratuluję ♥
    Justyna glowa do góry pierwsze dni okresu są ciężkie i przykre ale to kolejna szansa i możliwość ,za kilka dni płodne i do dzieła .
    Dziewczyny pisałam wam ze w czwartek dostałam okres...ale był on tyllko przez chwile. Zrobiłam test w piątek z popołudniowego moczu i chyba ja ja tylko widziałam a w zasadzie cień cienia . Już prawie na hsg się umówiłam . Zaraz jadę na betę .

    nick nieaktualny, Dani, niezapominajka2017, Liuliu79 lubią tę wiadomość

    Alicjaa
‹‹ 1046 1047 1048 1049 1050 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ