X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Dani wielkie kciuki ❤
    Wiesz ja bym z tym masazem sie wstrzymala, ponoc podczas zagniezdzenia lepiej nic nie masowac.

    Nie wystarczy jak powiem zeby brzucha nie masowali?

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • Alicjaa Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki witam .Dani &&&
    Mam takie pytanie brała któraś z was clostabe... nie wiem jak to się pisze nie mogę recepty odczytać .Mam brac 2 tabl od 3 dnia cyklu przez 5dni ,pozniej monitoring .Jakieś opinie ?

    Alicjaa
  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamska wrote:
    Z tego co ja pamiętam pierwsza wizyte w klinice mialam w 4 dniu cyklu i wtedy robili pierwsze badania:LH,Fsh,prl,e2,prg,t,tsh,ft4,amh.
    Dziękuję kochana.

    Kamska lubi tę wiadomość

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • Kamska Ekspertka
    Postów: 192 165

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaa wrote:
    Dziewczynki witam .Dani &&&
    Mam takie pytanie brała któraś z was clostabe... nie wiem jak to się pisze nie mogę recepty odczytać .Mam brac 2 tabl od 3 dnia cyklu przez 5dni ,pozniej monitoring .Jakieś opinie ?
    To lek na stymulację owulacji. Pęcherzyki po nim zawsze mialam ladne ale jak zmienili mi na Aromek to efekty były lepsze bo i pecherzykow wiecej. Skutkow ubocznych jakis drastycznych nie zauwazylam.Bralam 5 cykli. Mi nie pomoglo ale w 4 cyklu po odstsawieniu zaszlam w ciaze niestety na usg nic nie bylo widac. Opisali to jako cb i samoistne poronienie w 7 tyg. Moze ta ciaza to jednak byl efekt tych lekow bo podono jeszcze po jakims czasie po odstawieniu działają.

    atdc6iye1mipw3kl.png
  • Kamska Ekspertka
    Postów: 192 165

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamska wrote:
    To lek na stymulację owulacji. Pęcherzyki po nim zawsze mialam ladne ale jak zmienili mi na Aromek to efekty były lepsze bo i pecherzykow wiecej. Skutkow ubocznych jakis drastycznych nie zauwazylam.Bralam 5 cykli. Mi nie pomoglo ale w 4 cyklu po odstsawieniu zaszlam w ciaze niestety na usg nic nie bylo widac. Opisali to jako cb i samoistne poronienie w 7 tyg. Moze ta ciaza to jednak byl efekt tych lekow bo podono jeszcze po jakims czasie po odstawieniu działają.
    A teraz juz prawie rok nic

    atdc6iye1mipw3kl.png
  • FinnRasiel Ekspertka
    Postów: 140 74

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaa - to o Clostybegyt chodzi?
    Jezu jak ja niecierpiałam tej chemii...codziennie migrena. Poprosiłam o zmianę i teraz na Lamette czuję się zupełnie normalnie i nareszcie jestem w stanie jakoś przeżyć to wspomaganie.

    A u mnie pojawiły się baaardzo delikatnie podbarwione na brązowo upławy...wczoraj raz i dziś przed chwilą zauważyłam. Już mi się zrobiło smutniej...bo obawiam się, że to może zapowiadać fiasko kolejnego miesiąca starań :(
    10dni po Ovitrelle. Nie wiem co myśleć...a tak dobrze mi szło nie myślenie i wyluzowywanie się w tym miesiącu ;)

    # mother, you're mumbling...
    36l
    AMH- 1,2 (2016) 0,9 (2017) 0,9 (2018)
    LUF - niepotwierdzone
    (I) ICSI (Marzec 2019)przez torbiel procedura przerwana
    03. 2019 Laparoskopia Endometrioza IV stopnia, liczne zrosty, większość usunięta, nie wdrożone leczenie - naturalne starania (?)
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Nie było mnie tu ponad rok :) Niestety, nie powiększyłam się, za to bbaaaardzo dużo zmian w życiu :) Może są jeszcze dziewczyny które mnie troszkę pamiętają :) Witam również te, z którymi się nie znam :)

    MisiaABC, Fiona 30, Moko, Jot lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore ja Cie pamietam bardzo dobrze!! Co u Ciebie? Ja, jak widzisz, jeszcze na placu boju, po pierwszym zaciazeniu w czerwcu ale poronilam w szostym tygodniu. Teraz kolejna IUI robie. Ty kontynuowalas starania przez rok czy przerwe mialas?

    Alicjaa - rozumiem ze chodzi o Clostybegyt, to jest lek ktory jako pierwszy daje sie na stymulacje jajnikow. Ja tez go miesiac bralam, dwa lata temu, moj ginekolog mi dal, zanim jeszcze trafilam do kliniki. Ja po nim tez mialam niefajne skutki uboczne, ale na necie czytalam ze to zalezy od czlowieka, duzo dziewczyn nie ma zadnych objawow zlych. Wiec duza szansa ze Ty tez bedziesz sie dobrrze czula po nim. Taka miejmy nadzieje. Powodzenia Alicjaa! Dawaj znac po monitoringu.

    FinnRasiel - a ktory DPO masz? Moze to plamienie implantacyjne?

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani, miało być tak pięknie, ślub i te sprawy ale "luby" się rozmyślił i stwierdził, że już nie pasujemy do siebie :/ no i postawiłam życie na głowie, od miesiąca jestem w Anglii, poznałam fajnego faceta, zobaczymy co się wykluje :) Oczywiście na razie nie mamy bardzo w planie powiększania rodziny, chociaż oboje chcemy :)
    W ten weekend nas trochę poniosło, była owulacja a my zaszaleliśmy. Mój mówi, że raczej nie było finiszu ale nie jest do końca pewien. Jak się przytrafi to oboje nie będziemy płakać ;)

    Znowu.ta.kryska, Fiona 30, Moko lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • FinnRasiel Ekspertka
    Postów: 140 74

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani - zastrzyk był równo 10dni temu a owu chyba max dwa dni później. Strzelam, że teraz jest więc w okolicach 8 dpo. Rozważam wszystko, przy czym nic innego mi nie dolega ale staram się wrzucać na luz. Biust o dziwo boli mnie znacznie mniej niż w zeszłym cyklu.
    Fajnie byłoby zafasolkować teraz, bo moja dzidzia urodziłaby się w maju, jak mama :) Zawsze o czymś takim marzyłam ;)

    # mother, you're mumbling...
    36l
    AMH- 1,2 (2016) 0,9 (2017) 0,9 (2018)
    LUF - niepotwierdzone
    (I) ICSI (Marzec 2019)przez torbiel procedura przerwana
    03. 2019 Laparoskopia Endometrioza IV stopnia, liczne zrosty, większość usunięta, nie wdrożone leczenie - naturalne starania (?)
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani wrote:
    Nie wystarczy jak powiem zeby brzucha nie masowali?

    No to chyba ze :)

    Dani lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore no siema :) fajnie ze wrocilas.
    Przykro mi, ze mialas ciezki rok, ale lepiej 'zerwac' przed slubem niz zaraz po :P mowie to z wlasnego doswiadczenia. Kotek ty nic nie planuj tylko korzystaj poki trwa okres miodowy nowego zwiazku i kiedy sie zdarzy wtedy bedzie ;) bo sama wiesz jak to jest z tym 'planowaniem'.

    Znowu.ta.kryska, Lore lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Lore, no super ze masz nowe zycie teraz, ale wyobrazam sobie ze to musialo byc bardzo trudne, takie doswiadczenie, ze "luby" sie rozmyslil przed slubem. Co za koles. Ale extra ze poradzilas sobie z tym, wyjechalas, poznalas kogos nowego. To zycze powodzenia na nowej drodze, be happy!

    FinnRasiel - to moze byc plamienie implantacyjne, jak 8 dpo.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Qwa z facetami. No z Marsa sa jak nic. Dziwaki! :-P
    Liczę, że do 3 razy sztuka :D oby się to sprawdziło ;)

    Znowu.ta.kryska, MoBo lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że wracałam dziś pieknym pietrowym busem angielskim i taaaaak mi bylo niedobrze ( raczej ze stresu ) ale sama sie do siebie usmiechalam, że takie mdlosci to z radoscia bym przyjela :)
    MoBo a u Ciebie jak spawy kochana ? Pamietam, że jak ja się tu pojawilam to Ty na jakiś czas zniknęłaś, chyba przez jakieś nieporozumienie

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam robione PGS NGS. 8 pobranych komórek, 7 zapłodniło się prawidłowo, 4 zamrożone w stadium blastocysty (jedna z piątej doby a trzy z szóstej). Wszystkie zarodki z wadami genetycznymi :-( Nie ma co transferować. Właśnie skończyłam 40 lat.

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore ja jestem caly czas :P nie przypominam sobie zebym gdzies po krzakach siedziala :P
    No a ja sie dorobilam coreczki po walce :) i psa :P eiec mam teraz co robic.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Miałam robione PGS NGS. 8 pobranych komórek, 7 zapłodniło się prawidłowo, 4 zamrożone w stadium blastocysty (jedna z piątej doby a trzy z szóstej). Wszystkie zarodki z wadami genetycznymi :-( Nie ma co transferować. Właśnie skończyłam 40 lat.


    Kurcze, nie wiem czy dobrze rozumiem. Wszystkie 7 z wadami ?

    VeRa77 lubi tę wiadomość

  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana gratuluję córeczki :)

    Bea przykro mi :(

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana ooo prosze bedzie kolejna dziewczynka :) gratulacje. No to zyganko to cie jednak dlugo trzyma.

    Bea ciezka sprawa, bierzesz pod uwage kd?

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
‹‹ 1082 1083 1084 1085 1086 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ