X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia Tabletki na libido
Odpowiedz

Tabletki na libido

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • sawak Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 13 listopada 2023, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Używam od czasu do czasu libido therapy i sprawdza się całkiem dobrze. Trochę drogi, ale przynajmniej efektywny. Czy są jakieś skutki uboczne? Powiem szczerze, ze nie zauważyłam u siebie.

    Gumcia1989 lubi tę wiadomość

  • Jankowski Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 14 listopada 2023, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też go mam I też nie zauważyłam żadnych efektów ubocznych. Najważniejsze że działa, bo do najtańszych nie należy.

  • Anetpis Koleżanka
    Postów: 62 2

    Wysłany: 14 listopada 2023, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, zamówione. Będzie pewnie w przyszłym tygodniu więc jeszcze się odezwę

  • anetek Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 30 listopada 2023, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ktoś szuka tych rewelacyjnych tabletek na brak ochoty na seks dla kobiet Feminam Libido to ja brałam z tej strony feminam libido maja oryginał z hologramem i działają super a cena nie aż tak przeraża polecam :)






    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2023, 12:19

  • Rotes Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 stycznia, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anetek wrote:
    jak ktoś szuka tych rewelacyjnych tabletek na brak ochoty na seks dla kobiet Feminam Libido to ja brałam z tej strony feminam libido maja oryginał z hologramem i działają super a cena nie aż tak przeraża polecam :)

    Znam to. Te ziółka z Ameryki Południowej są szalone, biorę je tylko gdy wieczór z mężem zaplanowany bo aż się boję co mi może strzelić do głowy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia, 14:23

    kocham życie
  • otaryal37 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 24 stycznia, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobre są ale znalazłam tanie wystarczy poszperać

  • bernaddet Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 9 kwietnia, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W święta wypróbowałam ten feminam libido o którym tak tu głośno ostatnio. Moje pierwsze wrażenia no cóż fajerwerków jakich się spodziewałam nie było owszem bardzo duża ochota na mizianie która trwała około 2 godzin, seks był przyjemniejszy niż zwykle ale trochę za krótko to trwało na to co zaplanowaliśmy, bardzo dobre nawilżenie pochwy i to by było na tyle. Czytałam gdzieś że niektóre kobiety biorą to codziennie i wtedy mają te tabletki jakiś wpływ na seksapil i ogólnie samopoczucie i atrakcyjność. Nie testowałam jeszcze w ten sposób ale od przyszłego tygodnia zacznę i zobaczymy. Na razie ocena dobra.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ