X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia Tabletki na libido
Odpowiedz

Tabletki na libido

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Emilda Nowa
    Postów: 2 3

    Wysłany: 20 września 2021, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do kobiet, ktore brały jedne z reklamowanych tak wszędzie tabletek na libido. Możecie napisać czy takie tabletki rzeczywiście mają działanie i mogą przywrócić słabe libido? W zapewnieniach producenta środek wpływa na znacznie zwiekszenie satysfakcji seksualnej kobiety.
    Jednak ile w tym prawdy to nie wiem. Tak wieć zwracam się dziewczyny z pytaniem do Was.
    Czy któraś stosowała i napisze czy była u niej róznica czy nie?

    zwaniola, rozalix, Annite lubią tę wiadomość

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 21 września 2021, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie stosowałam, ale chętnie również poczytam na ten temat. Moja znajoma kiedyś stosowała i mówiła,ze czuje znaczną róznicę na plus. Tak więć u niej różnica była. Jednak sama nigdy nie brałam a jednak czuję, że moje libido się pogarsza z miesiąca na miesiąc. Myślałam,że to chwilowy problem ale od ok 2 lat nie mam ochoty na seks z mężem. Seks jest ale jedynie on inicjuje stosunki.Z mojej strony wszystko jest wymuszone. NO i nasze małżeństwo przechodzi przez to kryzys

    zwaniola, rozalix, Annite, PannaNikt86 lubią tę wiadomość

  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 22 września 2021, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można prosić więcej informacji? Jak wygląda to na tle innych rozwiązań?

    rozalix, Annite lubią tę wiadomość

  • rozalix Koleżanka
    Postów: 46 16

    Wysłany: 22 września 2021, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci,że sama początkowo bardzo sceptycznie podchodzilam do tego typu środkow bo uważałam,że to jedynie hormony wpływają na nasze libido i tylko branie hormonów coś zdziała. Szczególnie,że to przy tabletkach spadla ochota na seks. Najgorsze jest,ze jak odstawiłam tabletki ochota na seks nie powróciła i nadal było kiepsko No i więc to skłoniło mnie do wypróowania takich tabletek. Od razu Ci pisze,że asequrellę możesz sobie odpuścić. Nie warto bo dzialania nie ma żadnego. Za to u mnie róznice na plus dały tabletki Libido therapy. Nie wzięłam ich z kosmosu ale poleciła mi jej przyjaciółka. Potem poczytałam sobie w sieci opinie, były raczej pozytywne ( chociaż negatywne również się zdarzają). Zamówiłam sobie i róznica zdecydowanie na plus po tygodniu już czułam. Potem było trochę lepiej, aż się zdziwiłamże tabletki mogły tak działać. Generalnie nie uważam aby to było placebo bo placebo nie daje aż takiego dużego efektu.

    Annite lubi tę wiadomość

  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 22 września 2021, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie sama obawiam się,ze to jedynie be dzięki autosugestia. Myślisz, że pomogą nawet jeśli stosuje się antykoncepcję?

    Annite lubi tę wiadomość

  • rozalix Koleżanka
    Postów: 46 16

    Wysłany: 22 września 2021, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak, szczególnie,że nie powinny z antykoncepcją kolidować. Sprawdziłam sobie skład i w składzie są miedzy innymi:
    L-Arginina
    Tribulus terrestris
    Catuaba (Trichilia catigua)
    Wapń(węglan wapnia)
    Ginkgo biloba ""
    A te składniki nie powinny negatywnie działać na tabletki i ich skuteczność.

    Annite lubi tę wiadomość

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 22 września 2021, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli mam być tutaj szczera to zaprzestałam antykoncepcji z powodu obniżającego się libido myślałam że wszystko wróci do normy ale wieloletnie zażywanie odbiło się niesamowicie przypuszczałam że mam zachwianą gospodarkę hormonalną i stąd problemy z libido i to nie małe Jednak nie bo zrobiłam sobie badania hormonalne i wszystko było z moimi hormonami w porządku tak wiec hormony na pewno nie były tutaj winne. No nic, zamówiłam sobie te libido therapy. Jak zacznę terapię to będę tutaj opisywała efekty. Liczę na to,że jednak mi pomaga.

  • Sisi85 Przyjaciółka
    Postów: 61 26

    Wysłany: 30 września 2021, 05:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na obniżone libido polecam sproszkowany korzeń Maca.

    lubiekawee, Karolka89 lubią tę wiadomość

  • Mel11 Autorytet
    Postów: 1057 978

    Wysłany: 3 października 2021, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi85 wrote:
    Na obniżone libido polecam sproszkowany korzeń Maca.

    Niestety nie polecany dla migrenowców 😔

    Starania od 03.2020

    06.2021- CB 💔

    2CS: lametta+ovitrelle+duphaston

    💙04.10.2021 ⏸
    💚05.10.2021 beta: 142,99
    💛07.10.2021 beta: 426,14
    🧡12.10.2021 beta: 4422,36
    ❤️05.11.2021 mały człowiek mierzy 2,11 cm
    💜03.12.2021 bobas ma już 6,59 cm
    💖07.01.2022 raczej dziewczynka 👧🏼 198g.
    🤍04.02.2022 dziewczyneczka waży już 409g.
    💛25.02.2022 683g.
    💚18.03.2022 1kg bobasa
    🧡08.04.2022 1529g
    💙25.04.2022 1926g kluseczki
    💜13.05.2022 2369g
    ❤️27.05.2022 2800g
  • Mamuśka86 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 6 października 2021, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przegląd badań obejmujący 80 zatwierdzonych publikacji naukowych również nie dostracza jednoznawczych wniosków[1]. W kilku badaniach zauważono negatywny wpływ antykoncepcji hormonalnej na popęd seksualny, zaś w kilku innych neutralny bądź pozytywny wpływ. Badacze podkreślają, że przyjmowanie progesteronu lub estrogenów na każdą kobietę oddziaływuje inaczej.Jeśli antykoncepcja obniża libido trzeba pomyśleć o zmianie tabletek na inne oczywiście po konsultacji z gin
    Tabletki na libido dla kobiet w większości są oparte na sproszkowanym korzeniu maca poza tym Miłorząb japoński (Ginko biloba) one bowiem powodują lepsze ukrwienie również w miejscach intymnych

  • Magenta’s Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 10 października 2021, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka86 wrote:
    Przegląd badań obejmujący 80 zatwierdzonych publikacji naukowych również nie dostracza jednoznawczych wniosków[1]. W kilku badaniach zauważono negatywny wpływ antykoncepcji hormonalnej na popęd seksualny, zaś w kilku innych neutralny bądź pozytywny wpływ. Badacze podkreślają, że przyjmowanie progesteronu lub estrogenów na każdą kobietę oddziaływuje inaczej.Jeśli antykoncepcja obniża libido trzeba pomyśleć o zmianie tabletek na inne oczywiście po konsultacji z gin
    Tabletki na libido dla kobiet w większości są oparte na sproszkowanym korzeniu maca poza tym Miłorząb japoński (Ginko biloba) one bowiem powodują lepsze ukrwienie również w miejscach intymnych
    Dzięki za szczegółowe informacje muszę porozmawiać z gin na temat moich tabl.

  • Mingakata Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 21 października 2021, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś jeszcze próbował i ma podobne odczucia? :)

  • Mela90 Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 16 listopada 2021, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilda wrote:
    Pytanie do kobiet, ktore brały jedne z reklamowanych tak wszędzie tabletek na libido. Możecie napisać czy takie tabletki rzeczywiście mają działanie i mogą przywrócić słabe libido? W zapewnieniach producenta środek wpływa na znacznie zwiekszenie satysfakcji seksualnej kobiety.
    Jednak ile w tym prawdy to nie wiem. Tak wieć zwracam się dziewczyny z pytaniem do Was.
    Czy któraś stosowała i napisze czy była u niej róznica czy nie?

    średnio prawdopodobnie to brzmi, żeby tabletki zwiększyły znacznie satysfakcje... na libido mogą działać ale to...

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 19 października 2022, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie polecam Argininę, która poprawia stan naczyń krwionośnych, usprawniając tym samym przepływ krwi przez nie. Ma też właściwości pobudzające. Jest w wielu tabletkach na libido, ze swojej strony polecam libido therapy, brałam oraz pomogły.

  • Laura32 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na mnie najlepiej działają tabletki Feminam Libido. W składzie mają zioła z Ameryki Południowej. Biorę tylko przed seksem w większej ilości ale można też brać codziennie po jednej.

  • Sindy31 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 27 kwietnia 2023, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, jedyny działający środek jaki znam też polecam

  • dkdk Koleżanka
    Postów: 90 1

    Wysłany: 18 sierpnia 2023, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libido therapy też znam i nawet od czasu do czasu stosuję :)
    Zależy od pory roku, ochoty oraz wykonywanej pracy.

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 19 sierpnia 2023, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze efekty przychodzą już po kilku dniach od zażywania. Od 6-7 dnia powinno już działać na 100%. Tzn w moim przypadku działa na 100%.

  • Angela38 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 27 września 2023, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rewelacja szybko działa ten feminam libido jak się weźmie zamiast jednej to 3 tabletki polecam tak, czytałam gdzieś że po rozkruszeniu i rozpuszczeniu efekt jest jeszcze lepszy

  • Anetpis Koleżanka
    Postów: 62 2

    Wysłany: 6 listopada 2023, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co z tym Libido Therapy? Pytam, bo sama chciałam zamówić. Chciałam dopytać o efekty oraz o ewentualne skutki uboczne?

    Mamcia86 lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ