X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Tratatata

Oceń ten wątek:
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dzien dobry czwartkowo :-)

    Jeszcze jendo " wstanie" ;-) i week-end

    Milego dnia babeczki

    Aasiula, Jastra, efcia, beates, satori lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien do dupy !
    Mam dosc życia w tym kraju , to jeden wielki przekręt i ciemnogród


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Od rana Młody mnie puka :) słodko :)
    Dziś zaczynamy 18tc :)

    A z imionami toscie wsparly, zamiast pomóc to prawie sama krytyka. Takie z Was kolezanki :p

    moremi, Mega, Jastra, anna maria, efcia, ComeToMeBaby, Aasiula, beates, BISCA, kapturnica, Mimbla, Simba, satori lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry
    Oddawać słońce natentychmiast :P
    Czwartek nareszcie, po pracy na podgląd do gina ;)

    Jastra, malgos741, anna maria, efcia, Mimbla, satori lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry :-)
    nie ma to jak wymyślić imię po urodzeniu. Laska, która leżała na położnictwie że mną w sali zrobiła awanturę mężowi, że nie mają imienia córce i ten tak po chwili zastanowienia "a może Ewa?". Oni nawet nie dyskutowali.
    Sabina, mi też się Mieszko podobał, ale jak wyobrażałam go sobie podróżującego po świecie, to odpadło. Wiesz, że Mikołaj też planowałam, ale mąż się nie zgodził. Ivo będzie drugim imieniem jeżeli jeszcze nam się uda ;-) podobają mi się też Bruno, Borys, Ryszard, Norbert, ale do naszego nazwiska nie pasują przez te errrrrrrr. Nadal też podoba mi się Aleksander, Paweł, Szymon, Dawid, Jakub, Maciej.

    Sabina, Jastra, anna maria, efcia, Aasiula, BISCA, Magdala, Mimbla, Natka_79, satori lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Bry :-)
    nie ma to jak wymyślić imię po urodzeniu. Laska, która leżała na położnictwie że mną w sali zrobiła awanturę mężowi, że nie mają imienia córce i ten tak po chwili zastanowienia "a może Ewa?". Oni nawet nie dyskutowali.
    Sabina, mi też się Mieszko podobał, ale jak wyobrażałam go sobie podróżującego po świecie, to odpadło. Wiesz, że Mikołaj też planowałam, ale mąż się nie zgodził. Ivo będzie drugim imieniem jeżeli jeszcze nam się uda ;-) podobają mi się też Bruno, Borys, Ryszard, Norbert, ale do naszego nazwiska nie pasują przez te errrrrrrr. Nadal też podoba mi się Aleksander, Paweł, Szymon, Dawid, Jakub, Maciej.
    I nas nawet propozycji nie ma, bo zakładaliśmy dziewczynę. Miała być Ania albo Michalina. A tu weź, chłopak. No i w pizzy cały plan. Mi się najbardziej podoba Julek. Ale Julian to już średnio :/
    Z Mieszko to mam to samo co Ty. Podoba mi się, ale takie trochę nie życiowe. Trzeba myśleć dalej...

    efcia, BISCA lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry w ten bezsloneczny poranek.

    Mi tez sie podoba Bruno, Aleksander, Kacper, Dawid.

    zcze jutro wstac i weekend :)

    efcia, BISCA, kapturnica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Dzien do dupy !
    Mam dosc życia w tym kraju , to jeden wielki przekręt i ciemnogród

    A co siedzeje Asiula?

    efcia, Aasiula lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Witam
    Od rana Młody mnie puka :) słodko :)
    Dziś zaczynamy 18tc :)

    A z imionami toscie wsparly, zamiast pomóc to prawie sama krytyka. Takie z Was kolezanki :p

    Super Sabcia! Ale ten czas leci...

    Sabina, efcia, Aasiula, satori lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czwartkowo ;)
    Sabcia macie jeszcze czas..może przyjdzie coś do głowy...mi się podoba Dawid,Kacper,Macel a najbardziej Wiktor...
    Dziś wizyta i badanie e2 ..pojadę wcześniej..

    moremi, Sabina, efcia, ComeToMeBaby, Aasiula, beates, Magdala, Mimbla lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry slonce juz ladnie swieci zapowiada sie cieply dzien :-) .milego dnia

    efcia, Sabina, Aasiula lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry :-)
    Qwiz na imona trwa
    mi sie podoba Marcel (Marcello), Iwo, Jakub, Mateusz, Kacper

    Jak bym wybierala dla siebie to rozwazalabym tylko Marcel i Iwo

    Aasiula, BISCA, anna maria, ania.g, Sabina, Kisiel, satori lubią tę wiadomość

  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Dzien do dupy !
    Mam dosc życia w tym kraju , to jeden wielki przekręt i ciemnogród

    Asiula dawaj, wyrzygaj to z siebie

    Aasiula lubi tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    Asiula dawaj, wyrzygaj to z siebie
    Ee lepiej nie :)
    Ciesze sie ze juz czwartek jutro piatek i wolne

    efcia, malgos741, beates, BISCA, anna maria, Sabina, moremi, Kisiel, satori, Jastra lubią tę wiadomość


  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina my ,teź nie mamy jeszcze imienia. Jakoś nie moźemy znaleźć tego jednego jedynego.
    No chyba ze zostanie Amelka :)
    Dzień dobry !

    efcia, BISCA, anna maria, Sabina, moremi, Kisiel, satori, Jastra lubią tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula trzymaj się , nie daj się !

    efcia lubi tę wiadomość

  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    To ja może zdam relację z wizyty u gina w dniu wczorajszym.

    Serduszko bije w tempie 153 uderzeń na minutę. Usłyszałam szum, widziałam falę dźwiękową :). Bardzo mi ulżyło. Bałam się trochę, że oklapnięcie moich objawów (praktycznie koniec rzygania i mało mdłości, tylko te plamienia) może zwiastować coś niefajnego.

    Moje plamienia, zdaniem gina są zupełnie niewinne, nie mam się nimi przejmować. PRG sprawdzać na razie na pewno nie muszę... Tylko to moje TSH, jest teraz najważniejsze - zbadać znów za 2 tygodnie. Dostałam nową receptę na Euthyrox50.

    Gin mówił m.in. że właściwie czuje się pewny żeby mnie wypuścić z kliniki, i mogę wybrać jakiego tylko lekarza prowadzącego chcę, tym bardziej że dojeżdżam i się pewnie męczę.
    Odpowiedziałam że na razie dojazdy to nie problem, a ja już u niego zostanę bo nie chciałabym komuś nowemu opowiadać swojej historii i stresować się, czy czegoś nie przeoczy. Sama jestem w sumie zadowolona że dojrzałam do tej decyzji.
    Wiadomo, awaryjnie jakiś gin na miejscu jest potrzebny ale nie wyobrażam sobie na razie zmieniać prowadzącego. Nikt mnie nie zna lepiej od niego. Poza tym, odpowiada mi jakość jego sprzętu USG.

    Prenatalne robię w Kato (27-04), i jak poznam wynik no to ostatecznie to sobie rozstrzygnę, co zrobić, czy faktycznie zmieniać lekarza.

    Tak więc, kolejna wizyta w klinice: 25-04. Prenatalne 27-04. Dostałam zwolnienie L-4 do tego czasu "na wszelki wypadek", gdybym w pracy musiała się przed kimś tłumaczyć że nie mogę dźwigać ani się przemęczać.

    PS. Dzisiaj rano mdłości wróciły.....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2016, 10:28

    efcia, Aasiula, BISCA, ComeToMeBaby, anna maria, ania.g, beates, Magdala, Sabina, moremi, Simba, Luna76, Kisiel, malgos741, Mega, satori, Jastra lubią tę wiadomość

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla niech Wam sie rośnie zdrowo <3

    Aasiula, anna maria, Mimbla, Sabina, satori lubią tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    no Julia, a co?

    A nic :P Jedna jest. U mnie jak bedzie corka, to tez Julia. No i u Ciebie niedlugo :)

    Czyli, tak jak mowial, dziewczynki Julki, Chlopaki Adasie ;)

    Sabina, moremi, efcia, satori, Jastra lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla, super wiesci <3

    Mimbla lubi tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ