X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

💕2021💕

Oceń ten wątek:
  • Madzik_ Autorytet
    Postów: 525 895

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Regina mój mąż juz ode mnie ucieka hehe..

    Się śmiejmy bo w łóżku to albo dla przyjemności albo z obowiązku albo z racji terminu hehe.

    Także Reginko każdą okazję wykorzystujemy.
    I dalej odbija się echem.

    Już pilnuje tego mojego borocka żeby się nie przegrzewał. Nawet bieliznę zmieniłam co by go nie cisło. O dziwo na wszystko ulega.

    👨‍🦱 32l.
    Słaba jakość nasienia
    Fragmentacja 34%
    Leniwe plemniczki
    Reszta wyników ok

    👩30l.
    Owulacja OK
    Drożność OK
    Wszystko w normie

    W klinice Gyncentrum od Listopada 2020r.

    31.03.2021r. 1 IUI🍷
    29.04.2021r. 2 IUI🍷
    26.06.2021r. 3 IUI🍷

    Podchodzimy do In vitro.

    Od 12.07.2021r. tabletki antykoncepcyjne 💊💊💊
    Od 08.08.2021r. zaczynamy stymulacje 💉💉💉
    20.08.2021r. Punkcja 🥚🥚🥚

    2 Blastocysty ❄❄

    1 Transfer 08.11.2021r. 😭
    2 Transfer 09.05.2022r. 😭

    🔸️estrofem,
    🔸️ encorton,
    🔸️ accofil,
    🔸️ intralipid,
    🔸️prolutex,
    🔸️cyclogest
    🍷🍷🍷🍷

    Kariotypy OK 🧬🧬🧬

    Immunologia, cytokiny, KIRy i te inne ok💥

    Druga procedura.
    3 zarodki przebadane ok 🍀🍀🍀
    Transfer 15. 06.23r. Z accofilem🍷
    6dpt beta 18
    8 dpt beta 21,5
    10 dpt beta 24
    14 dpt beta 70
    😭😭😭😭😭

    Transfer 27.10.2023r.
    7 dpt beta nie ruszyła 😭😭
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik_ wrote:
    Cześć dziołszki.

    Oczywiście nie jestem zdziwiona, ze @ przyszła.
    Ale jestem pełna entuzjazmu. Termin Drożności na 27 stycznia.

    Po badaniu naprawdę czułyście się źle ?kazano mi przyjść z osobą towarzyszącą a po badaniu nie powinnam jeździć samochodem

    Aaaa i jak dla mnie test na koronawirusa, który mam zrobić to taki pic na wodę.
    Mam go zrobić kiedy chcę.
    A badanie podobne jak zwykłe ginekologiczne. Ale cóż.

    I jak po badaniu ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magi88 wrote:
    Ja już po laparoskopii dla mnie to drugi raz wszytko do przeżycia. Ranki niewielkie trochę ciągną. Niestety okazało się że endometrioza zrobiła swoje miałam dużo ognisk i zrosty a najgorsze że oba jajowody z wodniakami więc musieli usunąć. Trudno się z tym pogodzić ale muszę bo do invitro wodniaki muszą być usunięte. Któraś z was ma też usunięte jajowody przed invitro. Oby te wodniaki byly przyczyną moich 2 nieudanych procedur. Jak dobrze pójdzie pod koniec miesiąca zacznę stymulację i w lutym podejdę do invitro

    ✊✊ za dzisiejszy start 3. procedury :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daśka wrote:
    11.01 mam kolejną wizytę to dopytam o to bardziej 🤔

    Nie chcę być natrętna, ale cały czas czekam;p
    Jak się twój lekarz do tych wyników odniósł?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2021, 10:24

  • Madzik_ Autorytet
    Postów: 525 895

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Regina wrote:
    I jak po badaniu ?

    Wybuk badania perfekcyjny. Teraz 4 lutego idę do lekarza co dalej.
    Ból byl rzeczywiście jak przy miesiączce tylko troszkę silniejszy.
    Bolało tylko wtedy jak wpuszczali płyn.
    Ale to pewnie pikuś przy porodzie.

    Teraz mam zmartwienie wysokiej fragmentacji męża.

    👨‍🦱 32l.
    Słaba jakość nasienia
    Fragmentacja 34%
    Leniwe plemniczki
    Reszta wyników ok

    👩30l.
    Owulacja OK
    Drożność OK
    Wszystko w normie

    W klinice Gyncentrum od Listopada 2020r.

    31.03.2021r. 1 IUI🍷
    29.04.2021r. 2 IUI🍷
    26.06.2021r. 3 IUI🍷

    Podchodzimy do In vitro.

    Od 12.07.2021r. tabletki antykoncepcyjne 💊💊💊
    Od 08.08.2021r. zaczynamy stymulacje 💉💉💉
    20.08.2021r. Punkcja 🥚🥚🥚

    2 Blastocysty ❄❄

    1 Transfer 08.11.2021r. 😭
    2 Transfer 09.05.2022r. 😭

    🔸️estrofem,
    🔸️ encorton,
    🔸️ accofil,
    🔸️ intralipid,
    🔸️prolutex,
    🔸️cyclogest
    🍷🍷🍷🍷

    Kariotypy OK 🧬🧬🧬

    Immunologia, cytokiny, KIRy i te inne ok💥

    Druga procedura.
    3 zarodki przebadane ok 🍀🍀🍀
    Transfer 15. 06.23r. Z accofilem🍷
    6dpt beta 18
    8 dpt beta 21,5
    10 dpt beta 24
    14 dpt beta 70
    😭😭😭😭😭

    Transfer 27.10.2023r.
    7 dpt beta nie ruszyła 😭😭
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pamiętajcie o wpłacie na dzieci, dziś zbieramy dla oddziałów dziecięcej
    laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy:)

    https://www.wosp.org.pl/fundacja/jak-wspierac-wosp/wesprzyj-online

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darmowe porady - co jeść, a czego unikać :)

    https://ovufriend.pl/artykul/dieta-plodnosci-w-ovufriend-jak-otrzymac-spersonalizowane-zalecenia-dietetyczne-i-przepisy-na-koktajle-plodnosci,69.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2021, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skąd ja to znam...
    http://krotkiblog.pl/in-vitro-a-praca-pracowac-czy-brac-zwolnienie/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2021, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo że leczeniem niepłodności zajmują się specjalistyczne kliniki, ale jeżeli macie jakieś pytania o leki to polecam taką opcję:

    https://ktomalek.pl/blog/przyjaciel-pacjenta-roku-2020-platformy-zapytaj-farmaceute/w-1891?utm_source=PT&utm_medium=FB&utm_campaign=PT

    Kto pyta, nie błądzi 😜

  • Bessi 88 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 8 lutego 2021, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusi24 wrote:
    Powodzenia z ta laparoskopia dziś !!

    A jest tu ktoś z niedrożnymi jajowodami na badaniu HSG wyszło a przed laparo ?
    Lussi ja mam prawy niedrożny jajowod. HSG mnie baaaaaatdzo bolało. Po wpuszczeniu 1 kontrastu mily pan ginekolog powiedział że z prawym jajowodem jest problem, gdy wpuścił 2 kontrast powiedział że już jest ok. A jednak wynik HSG taki ze prawy niedrożny. Więc się nie udało go udrożnić. Niewiem czy powinnam zrobić laparoskopię. Żaden z gin mi tego nie proponował. Jeden odradzal, że po laparoskopii może wystąpić ciąża pozamaciczna. Co z tego że lewy mam drozny jak nie mogę zatrybic. Jestem po 1 IUI i 1 In vitro.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2021, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    „Luty jest to miesiąc krótki, —/ nam się jeszcze krótszy zdawał:/ z wiatrem poszły wszystkie smutki,/ bo wesoły był karnawał!”. Józef Birkenmajer, „Luty”

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2021, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://youtu.be/lauZo6fT5GM

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2021, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Przed rozpoczęciem korzystania z forum, pamiętników lub wykresów na tablicy zapoznaj się i zaakceptuj zasady tam obowiązujące. Zasady te stworzone zostały z myślą o użytkowniczkach, aby czuły się one dobrze, bezpiecznie i bez obaw mogły dzielić się opinią z innymi osobami.

    Głównym celem społeczności OvuFriend jest wzajemne wspieranie się, otwarta rozmowa oraz wymiana informacji i doświadczeń na temat starania się o dziecko.

    Udzielając się na forum, w pamiętnikach lub komentując wykres na tablicy wykresów szanuj innych uczestników i ich poglądy. Zachowaj przyjazną atmosferę, nie używaj słów niecenzuralnych i obraźliwych. Nie pisz rzeczy, których nie odważyłabyś się powiedzieć komuś w twarz. Społeczność OvuFriend to miejsce wsparcia i rozmowy, a nie kłótni.
    Pamiętaj, że zarówno forum, wykresy na tablicy jak i pamiętniki (chyba, że zaznaczysz inaczej) to miejsce publiczne (dostępne do czytania również dla osób niezarejestrowanych). Podając pewne informacje na swój temat możesz zostać łatwo zidentyfikowana.
    Pamiętaj, że odpowiedzialność treści wiadomości leży po stronie jej autora.
    Nie traktuj żadnych porad otrzymanych przez inne osoby jako porady medyczne. Nie jesteś w stanie sprawdzić kompetencji osoby udzielającej tych porad. Nie ryzykuj i w kwestiach dotyczących zdrowia, kieruj się opinią swojego lekarza.
    Nie udzielaj porad medycznych innym osobom, nie diagnozuj - możesz wprowadzić inne użytkowniczki w błąd.
    Prosimy, nie zaśmiecaj serwisu wiadomościami o charakterze reklamowym.
    Zabroniony jest handel i obrót lekami..."

    Witam. Po lekturze przy wejściu na forum zastanawiam się czy mój post jest właściwy:/ Jeżeli nie to trudno i tak go zamieszczam. Przepraszam że wcinam się w rozmowę, ale wydaje mi się że tu znajdę pomoc. Otóż staram się od dziecko od prawie 10 lat. Mam za sobą klika punkcji, nieudanych transferów i multum badań. Został mi ostatni nie najlepszy zarodek i zastanawiam się co mogę zrobić żeby tym razem transfer był udany. Dlatego mam ogromną prośbę do kobiet, które mają za sobą kilka udanych transferów i ciąż po in vitro : zdradźcie mi proszę tajemnice swoich sukcesów.

  • Monikapr. Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 30 października 2021, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Przygotowuję się do inseminacji, wszystkie wyniki w porządku oprócz cytomegali. IgG 227. Normy: niereaktywny< 0,5 niejednoznaczny >=0,5 - <1 Reaktywny >=1

    Igm 2,23 Normy: ujemny < 0,85, wątpliwy: 0,85-1,0 dodatni >1,0 

    Czy to całkiem dyswalfikuje mnie z inseminacji, czy po wyleczeniu mogę skorzystać z takiej procedury ?  Moze ktoś ma podobne doświadczenie 🥺

  • calistas Koleżanka
    Postów: 263 5

    Wysłany: 27 marca 2022, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :),
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Bardzo proszę o Twoją pomoc w tym badaniu.

    https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

‹‹ 7 8 9 10 11
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ