X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 3 dniowe zarodki
Odpowiedz

3 dniowe zarodki

Oceń ten wątek:
  • Sylwia 88 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 20 grudnia 2021, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Panie

    Jestem 6 dobę po transferze 5 dyniowego zarodka 🙂

    Pierwsza betę 3 dni po transferze miałam 36.05
    Mam pytanie czy to ok.

    Niby lekarza mi powiedział że mam dobre wyniki ale strasznie mnie boli brzuch tak jak bym miała dostać miesiączkę 😔


    Pozdrawiam Sylwia 😉

  • Maggy_88 Autorytet
    Postów: 299 166

    Wysłany: 20 grudnia 2021, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba być dobrej myśli 😊 Wynik bety wydaje się ok.
    Ja miałam lekki ból podbrzusza na początku, ale bez krwawienia. Taki ból jest raczej normalny.

    Trzymam kciuki!

    zi13gov36gutrlme.png
  • Banelova Ekspertka
    Postów: 124 61

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również miałam transfer 2 zarodków w 3dobie 6B i 4B. Były z zamrożonych komórek więc embriolog twierdził że mogą być nieco opóźnione... Czy w ogóle spotkaliście się z zarodkami które miały tak mało komórek? Wszędzie widzę 8, 10,12...

  • calistas Koleżanka
    Postów: 263 5

    Wysłany: 27 marca 2022, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :),
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Bardzo proszę o Twoją pomoc w tym badaniu.

    https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

  • Sylza Autorytet
    Postów: 353 180

    Wysłany: 8 kwietnia 2022, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, podbijam temat trzydniowcow. Ciekawość mnie rozpiera i bije się ze sobą czy iść dziś (6dpt) na bete czy czekać bo raczej małe szanse ze coś wyjdzie? Wczoraj miałam dwa ukłucia podbrzusza.

    Edit.
    7dpt3dt 0.23
    9dpt3dt <0.20

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2022, 14:06

    ’94
    04.2021 - początek starań
    Endometrioza (endoskopia torbieli 15.12.2020 oba jajniki)

    ❌AMH 0.34 (lipiec’21 synevo)
    🏥Salve Łódź
    ❌AMH 0.44 (wrzesień 21dc diag)
    ⬇️AMH 0.16 (listopad 3dc diag)
    ⬇️AMH 0.078 (luty’22 14dc diag)
    12.2021 ✖️Krótki protokół - dwa zdegenerowane pecherzyki, nie doszło do punkcji
    🏥KrakOvi
    ⬆️AMH 0.59 ( luty’22 robione na miejscu)
    3.2022 Długi protokół - 7 pęcherzyków ->2 komórki🥚🥚->1 zarodek🍀 -> beta 0 😥
    5.2022 długi protokół - 9 pęcherzyków -> 1 komórka (reszta niedojrzałe)-> zero zarodków 😓
    🏥 Eurofertil Ostrava
    6.2022
    1️⃣Mini stymulacja - 6 pęcherzyków->2 komórki -> 2 zarodki 🍀🍀-> ❄️
    2️⃣ Mini stymulacja - 3 pecherzyki -> 3 komórki(jedna niedojrzała)-> 🍀🍀->❄️❄️
    👨‍⚕️Paśnik -> wysokie NK, brak kilku Kir implantacyjnych (intralipid, encorton)

    Transfer 7.09.2022🤞 beta 0
    Transfer 12.10.2022
    5dpt 19.2 🙏 7dpt 67.8🥹 9dpt 263🥰
  • NowitkaS Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 25 lipca 2022, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Podany 1 zarodek 3dniowy 6B
    BetaHCG
    11dpt 146,36
    13 dpt 360,71
    15 dpt 809,60
    18 dpt 3143,33

    Czekam na telefon lekarza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2022, 13:27

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 25 lipca 2022, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja dorzucę swoje 3 grosze do wątku. Miałam 2 transfery 3 dniowych zarodków. 1 nieudany, ale zarodek był gorszej klasy, 2 transfer dwóch 3 dniowców, w 19 dpt beta 148🥰 Aktualnie 8 tc, prawdopodobnie pojedynczej. Jeden zarodek słabo się rozwija i najprawdopodobniej się wchłonie. Nieudany transfer brak objawów, super samopoczucie, drugi udany transfer lekkie dolegliwości bólowe w dole brzucha. U mnie, myślę, że była to kwestia leków około transferowych zastosowanych w procedurze. Poszerzyłam diagnostykę i zaplecze farmakologiczne wyglądało całkiem inaczej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2022, 15:24

  • NowitkaS Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 lipca 2022, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowitkaS wrote:
    Witam,

    Podany 1 zarodek 3dniowy 6B
    BetaHCG
    11dpt 146,36
    13 dpt 360,71
    15 dpt 809,60
    18 dpt 3143,33

    Czekam na telefon lekarza :)

    19 dpt mamy pecherzyk 5.5mm :)

    Kolejna wizyta 8.07

  • Mnika Przyjaciółka
    Postów: 67 22

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wczoraj miałam również transfer 3 dniowca , nosi mnie nie wiem jak wytrzymam do bety , lekarka mowila ze ze 14 dni zrobic betę ..

    Frankfurterka lubi tę wiadomość

  • Nobi Autorytet
    Postów: 1051 1694

    Wysłany: 13 sierpnia 2022, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnika wrote:
    Hej dziewczyny wczoraj miałam również transfer 3 dniowca , nosi mnie nie wiem jak wytrzymam do bety , lekarka mowila ze ze 14 dni zrobic betę ..
    Ja zrobiłam betę po 9 dniach i ten wynik (negatywny) lekarz zaakceptował. Powtórzyłam jeszcze po 11 dniach tak, jak chciała klinika.

    Oboje po 30.
    6 programów IVF
    Listopad 2022 FET trzydniowca
    BetaHCG: 9 dpt - 29,6; 11 dpt - 78,7; 15 dpt - 497; 17 dpt - 1220; 28 dpt - 33769 mlU/ml oraz ❤️ na USG
  • Vika8 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 24 sierpnia 2022, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Mam transfer świeżego trzydniowca. Obecnie 6 dpt. Czuję się dobrze. Bolą mnie tylko piersi chociaż zawsze bolały przed okresem. Poza tym może to pozostałość po stymulacji hormonalnej podczas, której moje piersi stały się tak bardzo tkliwe, że nie mogłam ich nawet dotknąć. Teraz po punkcji i transferze są o wiele mniej tkliwe. Mogę normalnie funkcjonować. Mieszkam w Nl i tutaj nie robi się bety. Mam czekać 14 dni od transferu i zrobić test ciążowy sikany. To czekanie dobija 😞
    Od punkcji biorę 3x1 utrogestan. A wy?

  • Vika8 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 24 sierpnia 2022, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Agnes, ja bym ogolnie odradzala transfery 3dniowcow jezeli mozesz zrobic 5dniowy zarodek.
    U mnie np po zaplodnieniu do 3 dnia komorki ladnie sie dzielily i rozwijaly i dopiero potem zaczynaly zwalniac i w koncu zatrzymywaly swoj rozwoj. Gdybym miala 3 dniowe zarodki robilabym transfery w nieskonczonosc nie wiedzac co sie dzieje.

    powodzenia

    Myślę, że to sprawa indywidualna i pisanie, że doradzasz 5dniowe bo Tobie się akurat wtedy udało jest troszkę nie na miejscu. Wiele kobiet miało transfer 3 dniowców i już za pierwszym razem wszystko poszło ok. To naprawdę sprawa indywidualna. Wszystko zależy od wyników badań itd.

    KasiaMa lubi tę wiadomość

  • Kasiaw183 Koleżanka
    Postów: 46 5

    Wysłany: 14 września 2022, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WCZORAJ MIAŁAM 3 kriotransfer. Podane zostały 2 ostatnie zarodki bardzo słabej klasy 3.3 i 6.3 ..Za moją zgodą podpisaną bo nie dają im szans dużych. DOKŁADNIE 7% ,,4 doba ,a one SŁABO się dzieliły ,wręcz zaczęły stawać w miejscu.Czy któraś z Was miała taką sytuację i zakończyła się pozytywnie.?

  • Leonia Przyjaciółka
    Postów: 111 170

    Wysłany: 2 grudnia 2022, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbiję trochę ten wątek.
    Jestem po transferze świeżego 3-dniowca. Łącznie miałam 5 zarodków, wszystkie w 3 dobie najwyższej klasy. Teraz pozostałe są hodowane do blastocysty.
    Nie wiem czemu ale chyba niemal we wszystkich klinikach i w Polsce i za granicą standardem jest pierwszy transfer właśnie 3 dniowego zarodkam.
    Ktoś z was wie z czego to wynika? Od wczoraj trochę za tym googlam i szczerze nie specjalnie widzę uzasadnieniem, że akurat 3 dniowe się podaje a nie 5 dniowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2022, 10:13

    38 lat
    AHM 0,96
    dwoje już jest 👶👶
    starania o trzeciego 👶
  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 1426 2066

    Wysłany: 2 grudnia 2022, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leonia wrote:
    Podbiję trochę ten wątek.
    Jestem po transferze świeżego 3-dniowca. Łącznie miałam 5 zarodków, wszystkie w 3 dobie najwyższej klasy. Teraz pozostałe są hodowane do blastocysty.
    Nie wiem czemu ale chyba niemal we wszystkich klinikach i w Polsce i za granicą standardem jest pierwszy transfer właśnie 3 dniowego zarodkam.
    Ktoś z was wie z czego to wynika? Od wczoraj trochę za tym googlam i szczerze nie specjalnie widzę uzasadnieniem, że akurat 3 dniowe się podaje a nie 5 dniowe.
    Są różne szkoły 3 dniowy zarodek niepodzieli się ale prościej jest go wyhodować,zarodki 5 dniowe mogą się podzielić i dodatkowo może być ciąża bliźniacza.Zarodki 5 dniowe ciężej jest wyhodować .

  • Leonia Przyjaciółka
    Postów: 111 170

    Wysłany: 2 grudnia 2022, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj, chyba odwrotnie 😁 prędzej 3 dniowy się podzieli niż 5 dniowy.

    38 lat
    AHM 0,96
    dwoje już jest 👶👶
    starania o trzeciego 👶
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Mamy 2 zarodki 3 dniowe klasy 11.1.2 oraz 9.1.2
    Co sądzicie,czy są dobre ? Podchodzimy do AZ 😞

  • Marlo Koleżanka
    Postów: 86 13

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Banelova wrote:
    Ja również miałam transfer 2 zarodków w 3dobie 6B i 4B. Były z zamrożonych komórek więc embriolog twierdził że mogą być nieco opóźnione... Czy w ogóle spotkaliście się z zarodkami które miały tak mało komórek? Wszędzie widzę 8, 10,12...
    Ja tez mialam transfer 4B ale niestety nieudany. Tak masz racje prawidlowy powinien miec ok 8,10 czasem 12. Niektore zarodki rozwijaja die wolniej wiec badz dobrej dobrej mysli. Trzymam kciuki

  • florcia Ekspertka
    Postów: 259 75

    Wysłany: 28 marca 2023, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W którym dniu cyklu miałyście transfer 3 dniowych zarodków, cykl sztuczny.

    1 stymulacja przerwana - brak odpowiedzi 😞
    2 stymulacja - pobrane🥚🥚🥚 po 24 h padły 💔
    Leczenie m.in. : immunosupresja, accofil, prograf,medrol, encorton, Zarzio , heparyna , aspirin Cardio , agapurin , antybiotyk
    2 histeroskopie 21r i 23r-polipowate endometrium.
    Kir BX (brak dużo implantacyjnych ) wyniki z 21r:tnf 10 tys .wysokie il2
    NK 10
    IO, mutacja mthfr
    2x AZ Czechy super ❄️ bety 0
    3x AZ PL blastki bety 0
    3.04.23 transfer nr 6 ❄️❄️ 2x3dniowe- Beta w 12dpt 0 💔
  • Kasia8702 Koleżanka
    Postów: 56 100

    Wysłany: 28 marca 2023, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Za mną 5 transferow zarodków 5 dniowych
    4 transfer skończył się poronieniem ( puste jajo płodowe ) w 7 TC
    Obecnie klinika proponuje traanfer dwóch trzydniowych zarodków mających 8 komórek
    Podobno dobrze rokują wg embriologa
    Oprócz tego mamy blastke 2bb
    Dajcie znać na co byście się Zdecydowały na moim.miejscu
    Ile dni przed transferem 3 dniowych zarodków zaczynalyscie brać leki- u nas transfer ma być na cyklu sztucznym

    Ona 35, on 40
    5 transferów
    2 pełne procedury ivf od 2021
    4 transfer 6.2022 - w 7 tc - puste jajo płodowe
    Obecnie 3 procedura
    3 zarodki
    24.5. 6 tranasfer jak na razie beta ujemna
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ