Forum Starając się z pomocą medyczną 3dniowe badania na Polnej w Poznaniu
Odpowiedz

3dniowe badania na Polnej w Poznaniu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Night Koleżanka

Wysłany: 20 lipca 2017, 15:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poszłam w 11dc. W 1dc zadzwoniłam do mojej lekarki, a ona zadzwoniła do szpitala i zapytała o miejsce, potem ja też dzwoniłam na Polną i potwierdziłam, że będę tego konkretnego dnia. W szpitalu byłam od piątku do poniedziałku. Było całkiem przyjemnie, nie ma się czym stresować. Pierwszego dnia jest trochę czekania za badaniami i za salą, ale tak to ok. Weź swoje sztućce i kubek, no i cienki szlafrok przy tych upałach. Powodzenia!

30lat
    28 cs, AMH 2,08, macica jednorożna, LUF, niedoczynność tarczycy
  • LwieSerce Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2017, 19:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Night! To wychodzi na to, że mi panie wyliczyły na 9 dc. Widocznie tak ma być, a ja źle musiałam zrozumieć. Wychodzi na to, że swoje 30 urodziny spędzę w szpitalu, no ale coś za coś. Też będę od piątku do poniedziałku:)

Listopad 2013 - Aniołek 7 tc; Październik 2014 - ziemski cud - córka; Marzec 2017 - Aniołek 10 tc
    niedoczynność, homocysteina 13,5, ANA1 1:320, mutacje: MTHFR 1298A-C homozygota, PAI-1 - heterozygota.

dqpri09kzip4orgt.png

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego