X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Accofil (oraz zamienniki) - skuteczność, statystyki
Odpowiedz

Accofil (oraz zamienniki) - skuteczność, statystyki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 17 listopada 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna wrote:
    Hej
    Cykl z encortonem + accofil udany ?
    Bo ja teraz pierwszy raz nie łącze accofilu z encortonem
    Zalecenia masz od Pasnika ?
    Tak, zalecenia od Paśnika a czy udany to dopiero się dowiem, póki co dopiero w poniedziałek będzie punkcja.

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 17 listopada 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi nie mamy tych samych Kirow. Właśnie dopisałam swoje.

    Meggie1 lubi tę wiadomość

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 21 listopada 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Up

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • pola Ekspertka
    Postów: 131 114

    Wysłany: 24 grudnia 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    1. typ KIR: AA
    2. Brakujące KIRy: 2DL2, 2DL4norm, 2D;5 (grupa 1), 2DL5 (grupa 2), 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var
    3. HLA-C oboje C2C2
    4. Podanie accofilu: domacicznie i podskórnie
    5. dawkowanie accofilu: domacicznie 3 dni przed transferem, podskórnie co 3 dni zaczynając od 2 dnia po transferze
    6. pozostałe leki: encorton, heparyna, lutinus
    7. immunologiczne schorzenia towarzyszące: NK 26%
    8. pierwszy transfer z lekami będzie 21.11.2019
    9. się okaże
    10. histeroskopia i scratching cykl przed (robione osobno) , jony wapnia, Embrioglue



    Hej Maggie, wysłałam Ci właśnie zaproszenie do przyjaciółek, czy mogłabym mieć kilka pytań w prywatnej wiadomości? Będę niezwykle wdzięczna...
    Pozdrawiam i GRATULUJĘ CIĄŻY!!!!!!! :)

  • pola Ekspertka
    Postów: 131 114

    Wysłany: 24 grudnia 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka2000 wrote:
    1. typ KIR: AA
    2. 3 najwazniejsze z implantacyjnych
    3. HLA-C 1 Męża
    4. domacicznie/podskórnie
    5. Wlew domaciczny 5 dni przed transferem 48 jednostek, podskornie w dniu transferu 30 jednostek, potem co 5 dni 30 jednostek do pozytywnej bety w 14 dpt, po becie 15 jendnostek co 3 dni do 12 tygodnia ciazy
    6. Steryd, neoparyna, intralipid
    7. Wysokie nk 28%
    8. transfer udany(klasa podanego zarodka BB), wczesniej bez accoilu pare nieudanych transferow
    9. ciąża donoszona


    Stokrotko, czy mogłabyś powiedzieć od jakiego lekarza miałaś takie zalecenia odnośnie Accofilu? Czy pierwsze podejście z tym lekiem okazało się być tym szczęśliwym? Będę niezwykle wdzięczna za odpowiedź.
    Pozdrawiam

    Stokrotka2000 lubi tę wiadomość

  • Jola55 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Jestem tu nowa i zastanawiam się nad laczeniem acofilu z encortonem. Ja dzisiaj miałam transfer ale w zaleceniach nie dostałam encortonu. Od immunologa tylko Acofil. Czy myślicie, ze lekarzowi mógł umknąć encorton? Bo z tego co czytam to prawie wszystko macie w zaleceniach i jedno i drugie.
    Mam encorton z poprzedniego transferu i zastanawiam się czy mogę sobie go wziąć bez zalecenia. Jak myślicie?

    Jola

    Koniczynka28 lubi tę wiadomość

  • Stokrotka2000 Ekspertka
    Postów: 155 114

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1. typ KIR: AA
    2. 3 najwazniejsze z implantacyjnych
    3. HLA-C 1 Męża
    4. domacicznie/podskórnie
    5. (1 ciaza donoszona) Wlew domaciczny 5 dni przed transferem 48 jednostek, podskornie w dniu transferu 30 jednostek, potem co 5 dni 30 jednostek do pozytywnej bety w 14 dpt, po becie 15 jendnostek co 3 dni do 12 tygodnia ciazy
    (2 ciaza - w trakcie) Wlew domaciczny 5 dni przed transferem 30 jednostek, podskornie w dniu transferu 30 jednostek, potem co 3 dni 15 jednostek do 12 tygodnia ciazy
    6. Steryd(pierwsza ciaza) , neoparyna, intralipid i immunoglobuliny przed transferem
    7. Wysokie nk 28%
    8. transfery udany(klasa podanego zarodka BB), wczesniej bez accofilu pare nieudanych transferow
    9. ciąża donoszona, druga w trakcie

    Koniczynka28 lubi tę wiadomość

  • Stokrotka2000 Ekspertka
    Postów: 155 114

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola wrote:
    Stokrotko, czy mogłabyś powiedzieć od jakiego lekarza miałaś takie zalecenia odnośnie Accofilu? Czy pierwsze podejście z tym lekiem okazało się być tym szczęśliwym? Będę niezwykle wdzięczna za odpowiedź.
    Pozdrawiam
    Nie od lekarza z Polski

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ