X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Accofil Warszawa -Krakow
Odpowiedz

Accofil Warszawa -Krakow

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewe000 Koleżanka
    Postów: 130 18

    Wysłany: 5 lutego 2023, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, czy ktoś ma do sprzedania accofil w Warszawie albo w drodze pomiędzy Warszawa a Krakowem?

  • Ewe000 Koleżanka
    Postów: 130 18

    Wysłany: 5 lutego 2023, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily0723 wrote:
    Ja mam tylko jedną ampułki ważna do końca lutego. Oddam za darmo. Warszawa
    Potrzebuje ważne conajmniej do maja

  • AgaTop Koleżanka
    Postów: 58 3

    Wysłany: 5 lutego 2023, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    ja będę pod Warszaw w ostatni weekend lutego lub pierwszy weekend marca, dokładnie w Legionowie. Mam 3,5 ampulki accofilu, więc jezeli byłabyś zainteresowana a kupiec się nie znajdzie do tego czasu to możemy jakoś się umowić. Moj mail: [email protected]

  • inkaa Autorytet
    Postów: 463 208

    Wysłany: 5 lutego 2023, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily0723 wrote:
    Ja mam tylko jedną ampułki ważna do końca lutego. Oddam za darmo. Warszawa

    Hej. Wysyłałam zaproszenie

    01.2018r. -05.2021 histeroskopia x 15
    Zespół Ashermana, adenomioza, endo 3st
    PAI hetero
    IVF
    transfer -> negative
  • Ewe000 Koleżanka
    Postów: 130 18

    Wysłany: 7 lutego 2023, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nie ma do sprzedania? Dzisiaj jade do Warszawy to bym odebrala

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ