X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Sas Autorytet
    Postów: 1694 1313

    Wysłany: 5 października 2023, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna1212 wrote:
    SAS Az miałam w Reproficie To była moja pierwsza
    Moje pierwsze podejscie sie tez nie udalo teraz czekam na drugie, ale nie koge sie zgrac z miesiaczka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2023, 22:40

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 5 października 2023, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki kochane😁 Napisalam do kliniki czy moge przelozyc pierwsze usg na 16 pazdziernika zeby juz mozna bylo zobaczyc serduszko, no i napisali ze zalecenie lekarza jest zeby zrobic usg 9 pazdziernika bi to nie jest normalna ciaza tylko invitro i ze musza wiedziec jak rozwija sie ciaza na kazdym etapie ale ze decyzja nalezy do mnie. W poniedzialek konczy mi sie zwolnienie lekarskie wiec i tak musze jechac do ginekologa. Akurat mial jeszcze jedno miejsce na 10:00.
    Dzisiaj zrobilam kolejna bete, jutro wynik, ciekawa jestem jaki wynik, w piatek mialam 51.
    Co tam u was kochane slychac?

    Virginia, Ewa3bit, I gave up, Sas, Magra3 lubią tę wiadomość

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 6 października 2023, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Czesc dziewczynki kochane😁 Napisalam do kliniki czy moge przelozyc pierwsze usg na 16 pazdziernika zeby juz mozna bylo zobaczyc serduszko, no i napisali ze zalecenie lekarza jest zeby zrobic usg 9 pazdziernika bi to nie jest normalna ciaza tylko invitro i ze musza wiedziec jak rozwija sie ciaza na kazdym etapie ale ze decyzja nalezy do mnie. W poniedzialek konczy mi sie zwolnienie lekarskie wiec i tak musze jechac do ginekologa. Akurat mial jeszcze jedno miejsce na 10:00.
    Dzisiaj zrobilam kolejna bete, jutro wynik, ciekawa jestem jaki wynik, w piatek mialam 51.
    Co tam u was kochane slychac?

    Hejka :)
    Dla mnie to jest zwykle naciaganie kasy, pojdziesz teraz, zaplacisz, pojdziesz za tydzien, znowu zaplacisz i interes sie kreci. Ja bym osiwiala szczerze powiedziawszy jak bym miala np co chwile ta bete robic i stresowac sie czy rosnie czy nie rosnie a tak to juz potwierdzenie mam i dalej czekam jak sie sytuacja rozwinie bez rwania sobie wlosow z glowy czy przyrost jest dobry czy nie a i tak nie mialabym na to wyplywu. Moze moje podejscie wynika z tego ze mam tutaj utrudniony dostep a pierwsze dwie prorocedury ivf przechodzilam tutaj i wiadomo te ich zasady mi weszly w krew, moze w Pl tez bym latala na ta bete, nie wykluczam. W kazdym razie czekamy na wynik bety z mocno zacisnietymi kciukami. Milego dnia kochana :)

    Virginia lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 6 października 2023, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Hejka :)
    Dla mnie to jest zwykle naciaganie kasy, pojdziesz teraz, zaplacisz, pojdziesz za tydzien, znowu zaplacisz i interes sie kreci. Ja bym osiwiala szczerze powiedziawszy jak bym miala np co chwile ta bete robic i stresowac sie czy rosnie czy nie rosnie a tak to juz potwierdzenie mam i dalej czekam jak sie sytuacja rozwinie bez rwania sobie wlosow z glowy czy przyrost jest dobry czy nie a i tak nie mialabym na to wyplywu. Moze moje podejscie wynika z tego ze mam tutaj utrudniony dostep a pierwsze dwie prorocedury ivf przechodzilam tutaj i wiadomo te ich zasady mi weszly w krew, moze w Pl tez bym latala na ta bete, nie wykluczam. W kazdym razie czekamy na wynik bety z mocno zacisnietymi kciukami. Milego dnia kochana :)
    Po wynik znowu bede musiala jechac bo zapomnialam ze dzisiaj nie ma mojego lekarza 😡ale akurat jade pozniej na miasto to mam przy okazji. Wiecej bety nie bede robic bo bez sensu, w poniedzialek na usg wyjdzie czy jest ok .
    Dzisiaj po 2 w nocy obudzil mnie bol podbrzusza,
    masakra, wzielam nospe i po przeszlo.Mam nadzieje ze nic zlego tam sie nie dzieje🥺. Moze za duzo zjadlam wieczorem. Ciagle bym cos jadla a slodkie to chyba zamkne na klucz 😂

    Sas lubi tę wiadomość

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 6 października 2023, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Po wynik znowu bede musiala jechac bo zapomnialam ze dzisiaj nie ma mojego lekarza 😡ale akurat jade pozniej na miasto to mam przy okazji. Wiecej bety nie bede robic bo bez sensu, w poniedzialek na usg wyjdzie czy jest ok .
    Dzisiaj po 2 w nocy obudzil mnie bol podbrzusza,
    masakra, wzielam nospe i po przeszlo.Mam nadzieje ze nic zlego tam sie nie dzieje🥺. Moze za duzo zjadlam wieczorem. Ciagle bym cos jadla a slodkie to chyba zamkne na klucz 😂

    A to dobrze, jedziesz i przy okazji odbierzesz. Czekamy najpierw na wynik bety a w poniedziałek na potwierdzenie, ze wszystko super. Nie przejmuj się. Różne dziwne rzeczy się dzieją w naszych organizmach teraz, macica się rozszerza itp to może stad ten ból. Ważne ze przeszło. Ja właśnie nie odczuwam ani jakichś mega głodów, ani zachcianek, ani mdłości. Nic. Mam nadzieje ze wszystko jest w porządku.

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 6 października 2023, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    A to dobrze, jedziesz i przy okazji odbierzesz. Czekamy najpierw na wynik bety a w poniedziałek na potwierdzenie, ze wszystko super. Nie przejmuj się. Różne dziwne rzeczy się dzieją w naszych organizmach teraz, macica się rozszerza itp to może stad ten ból. Ważne ze przeszło. Ja właśnie nie odczuwam ani jakichś mega głodów, ani zachcianek, ani mdłości. Nic. Mam nadzieje ze wszystko jest w porządku.
    Ale masz slicznego slonika 😍
    Staram sie nie denerwowac i nie myslec ale czasami nie da rady. Dzisiaj mam pierwszy raz dzien lenia, znowu leze w lozeczku a ze mna moje trzy piesiulki, chyba czuja ze panciulka zle sie czuje.I czekam az dom sam sie posprzata😂

    Virginia, Sas lubią tę wiadomość

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 6 października 2023, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Ale masz slicznego slonika 😍
    Staram sie nie denerwowac i nie myslec ale czasami nie da rady. Dzisiaj mam pierwszy raz dzien lenia, znowu leze w lozeczku a ze mna moje trzy piesiulki, chyba czuja ze panciulka zle sie czuje.I czekam az dom sam sie posprzata😂

    Oj tak z psinkami najlepiej. Moja tez zawsze ze mną leży jak coś jest nie tak. A sprzątanie domu zleć mężowi. Ty sobie możesz leżeć i pachnieć 😁
    A słonik i koniczynka to tak na szczęście, żeby wszystko było dobrze 😁

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 6 października 2023, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczorajsza beta 731.
    Martwi mnie pobolewanie podbrzusza🥺

    Virginia, En Wu, I gave up, Magra3 lubią tę wiadomość

  • Nobi Autorytet
    Postów: 1161 1904

    Wysłany: 6 października 2023, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Wczorajsza beta 731.
    Martwi mnie pobolewanie podbrzusza🥺
    Miałam podobnie. Jeśli możesz to poleguj w ciągu dnia, niewiele więcej zrobisz. A jeśli mocno Ci to doskwiera, to możesz posiłkować się nospą. Ogólnie to pewnie nic złego, po prostu tam się teraz dzieje magia!!! :)

    Sas lubi tę wiadomość

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 6 października 2023, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobi wrote:
    Miałam podobnie. Jeśli możesz to poleguj w ciągu dnia, niewiele więcej zrobisz. A jeśli mocno Ci to doskwiera, to możesz posiłkować się nospą. Ogólnie to pewnie nic złego, po prostu tam się teraz dzieje magia!!! :)
    Dzieki Kochana 😘
    Mam nadzieje ze to magia 😁
    Haha leze i pachne 😁

    Ewa3bit, Nobi, Virginia lubią tę wiadomość

  • I gave up Autorytet
    Postów: 1449 3329

    Wysłany: 6 października 2023, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Wczorajsza beta 731.
    Martwi mnie pobolewanie podbrzusza🥺


    Aga, pamiętam ten stres. Ciągle się denerwowałam, bo brzuch bolał mnie cały czas jak na taką @ z prawdziwego zdarzenia. Bolało mnie całe podbrzusze i czułam jakby skurcze, nie skurcze, takie ciągnięcie w pachwinach. Dość długo to było, bo co najmniej do 11 tc. Potem tak od czasu do czasu też czułam bóle na @.
    Trzymam 🤞🤞🤞☘️☘️☘️

    Sas lubi tę wiadomość

    age.png

    12 lat starań

    38+6 nasza PEREŁKA na świecie

    💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 6 października 2023, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Wczorajsza beta 731.
    Martwi mnie pobolewanie podbrzusza🥺

    Ciebie martwi ze Cię pobolewa a mnie martwi ze mi nic kompletnie nie jest. Ahhh ześwirowac idzie…
    Beta bardzo ładna wiec musi być dobrze 😊

    Sas, Virginia, I gave up, Aga1979 lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1474 1766

    Wysłany: 6 października 2023, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Ciebie martwi ze Cię pobolewa a mnie martwi ze mi nic kompletnie nie jest. Ahhh ześwirowac idzie…
    Beta bardzo ładna wiec musi być dobrze 😊

    Ale to martwienie to nigdy nie mija LOL u mnie jak cos ciagnelo to sie martwilam, ze cos sie dzieje. A jak nic nie czulam to mialam czarne wizje, ze juz po wszystkim. Uspokoilam sie chyba dopiero w 3 trymestrze jak czulam ruchy :)
    Nie bedzie Wam latwo przez kolejne tygodnie :)

    I gave up, Aga1979, En Wu lubią tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1449 3329

    Wysłany: 6 października 2023, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Ale to martwienie to nigdy nie mija LOL u mnie jak cos ciagnelo to sie martwilam, ze cos sie dzieje. A jak nic nie czulam to mialam czarne wizje, ze juz po wszystkim. Uspokoilam sie chyba dopiero w 3 trymestrze jak czulam ruchy :)
    Nie bedzie Wam latwo przez kolejne tygodnie :)

    Potwierdzam słowa Virgini. Na każdym etapie martwisz się o coś innego związanego z ciazą. Wmawiasz sobie, że najgorsze pierwsze 12 tc, żeby przetrwać to będzie łatwiej. Potem mówię, że do połówkowych, a na końcu, że do III prenatalnych. Potem wpadasz w system zamartwiania się o poród, następnie o połóg. Później masz etap, bo laktacja, bo nie je, bo je za dużo. Następnie bo raczkuje, bo nie raczkuje, mówi nie mówi....szkoła nie szkoła...pierwsze miłości i ... w ogóle się to nie kończy 🤣🤣🤣

    Wmawiałam sobie, że w 24 tc odpocznę psychicznie, pozwolę sobie na luz i co? I jestem w 24 tc i stwierdzam, że może koko świat będzie lżej 🤣🤣🤣

    Aga1979, Sas, Magra3, En Wu, Virginia, Ewa3bit lubią tę wiadomość

    age.png

    12 lat starań

    38+6 nasza PEREŁKA na świecie

    💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 6 października 2023, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    Aga, pamiętam ten stres. Ciągle się denerwowałam, bo brzuch bolał mnie cały czas jak na taką @ z prawdziwego zdarzenia. Bolało mnie całe podbrzusze i czułam jakby skurcze, nie skurcze, takie ciągnięcie w pachwinach. Dość długo to było, bo co najmniej do 11 tc. Potem tak od czasu do czasu też czułam bóle na @.
    Trzymam 🤞🤞🤞☘️☘️☘️
    Dziekuje za pomocne slowa😘

    I gave up, Sas lubią tę wiadomość

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 6 października 2023, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Ciebie martwi ze Cię pobolewa a mnie martwi ze mi nic kompletnie nie jest. Ahhh ześwirowac idzie…
    Beta bardzo ładna wiec musi być dobrze 😊
    Ty sie ciesz ze wszystko na razie u Ciebie ok😁i oby tak do konca ciazy😘

    En Wu lubi tę wiadomość

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 7 października 2023, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, teraz to już stres do końca życia 🙈 dziewczyny tu pisały ze kiedyś wrześniowa fala była szczęśliwa, teraz będzie tak samo 😁 musi 😁 no myśle ze wrześniowo-październikowa bo czekamy na Sas i Virginie 😁

    Sas, Virginia, Ewa3bit, Tranquilo lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Sas Autorytet
    Postów: 1694 1313

    Wysłany: 7 października 2023, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    No właśnie, teraz to już stres do końca życia 🙈 dziewczyny tu pisały ze kiedyś wrześniowa fala była szczęśliwa, teraz będzie tak samo 😁 musi 😁 no myśle ze wrześniowo-październikowa bo czekamy na Sas i Virginie 😁
    U mnie to sie raczej przesunie na listopad. Czekam na mkesiaczke i zaczynam z tabletkami przygotowania, ale jak bylam w 15 dc to mialam cienkie endometrium i lekarka powiedziala ze pewnie sie miesiaczka spozni a jak nie dostane do 35 dc to mam przyjechac na ko trol i na wywolanie. I znow stres czy dostane w terminie. Lekarka mowi prosze sie nie denerwowac jak tu sie nie denerwowac jak caly czas cos jest nie tak. Ten biedny jeden zarodek juz czeka pol roku i doczekac sie nie moze.

  • Sas Autorytet
    Postów: 1694 1313

    Wysłany: 7 października 2023, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadly mi dzis w reke testy owulacyje i tak zrobilam. 20 dc i wyszly 2 kreski możliwe ze tak pozno bylaby owulacja ? Tak sobie teraz mysle ze moze trza bylo pilnowac tej owulacji dluzej a nie skreslic juz tego wszystkiego w 15 dc.

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 7 października 2023, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Wpadly mi dzis w reke testy owulacyje i tak zrobilam. 20 dc i wyszly 2 kreski możliwe ze tak pozno bylaby owulacja ? Tak sobie teraz mysle ze moze trza bylo pilnowac tej owulacji dluzej a nie skreslic juz tego wszystkiego w 15 dc.

    Jak masz pokręcone cykle to myśle ze wszystko jest możliwe ale byłaś pod kontrola a pani doktor wie co robi wiec nie łam sobie tym głowy teraz. Staraj się faktycznie nie stresować bo stres jest pożywka dla hormonów i wypływa na miesiączki. Twój zarodeczek poczeka na Ciebie tyle ile będzie musiał a jak już się doczeka to pięknie się zagnieździ. To czekanie to męka ale lepiej tak niż na sile robić transfer który byłby od początku spisany na straty. Wszystko jest po coś pamiętaj.

    Sas, Ewa3bit lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
‹‹ 1115 1116 1117 1118 1119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ