X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 9 października 2023, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    No tak właśnie mówiłam, kasa się kręci. Głupie ale prawdziwe. Trzeba czekać ❤️
    Ale jaki fajny ginekolog do którego teraz chodzę 😜
    Szkoda ze tak daleko ma gabinet. Od 16 jest moja ginekolog tutaj na miejscu i spróbuje do niej się dostać, a nie jest łatwo,prywatnie a chętnych bardzo dużo, już od dłuższego czasu nie przyjmuje nowych tylko stałe.

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 9 października 2023, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Dziewczyny nie uwierzycie. Zaatakowały mnie dwa OGROMNE, OGROMNE, nie tylko wielkie psy (40-50kg na oko jeden) Szlam z moja pchełka 5kg a tu nagle (furtka była otwarta) lecą na nas dwie bestie. Nie żartuje. Husky przy tych psach jest mały. No to ja panika, ta moja pchełka to dla nich ledwie zakąska. Mała na ręce plecami do nich i jeden od razu zrezygnował a drugi skakał na nas tak ze był większy ode mnie i nawet chwycił mnie zębami za koszulkę (na szczęście tylko koszulkę). Zwiałam za jakiś ala płotek i dzięki Bogu za dobrych ludzi, przybiegł facet, odgonił psa i zwiałam druga strona. Dobrze, że ten pies nie był wściekłe agresywny bo by zagryzł i moja małą i mnie. Boże co ja się stresu najadłam tego nikt nie wie. I oczywiście plamienie… martwię się teraz…
    Dobrze ze nic wam się nie stało 😱

    En Wu lubi tę wiadomość

  • Sas Autorytet
    Postów: 1694 1312

    Wysłany: 9 października 2023, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Dziewczyny nie uwierzycie. Zaatakowały mnie dwa OGROMNE, OGROMNE, nie tylko wielkie psy (40-50kg na oko jeden) Szlam z moja pchełka 5kg a tu nagle (furtka była otwarta) lecą na nas dwie bestie. Nie żartuje. Husky przy tych psach jest mały. No to ja panika, ta moja pchełka to dla nich ledwie zakąska. Mała na ręce plecami do nich i jeden od razu zrezygnował a drugi skakał na nas tak ze był większy ode mnie i nawet chwycił mnie zębami za koszulkę (na szczęście tylko koszulkę). Zwiałam za jakiś ala płotek i dzięki Bogu za dobrych ludzi, przybiegł facet, odgonił psa i zwiałam druga strona. Dobrze, że ten pies nie był wściekłe agresywny bo by zagryzł i moja małą i mnie. Boże co ja się stresu najadłam tego nikt nie wie. I oczywiście plamienie… martwię się teraz…
    Historia jak z amerykanskiego filmu. Brakuje tylko uciekania i skakania przez żywoplot :) a tak powaznie to nie zazdroszcze. Mozna sie wkurzyc.

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 9 października 2023, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Ale jaki fajny ginekolog do którego teraz chodzę 😜
    Szkoda ze tak daleko ma gabinet. Od 16 jest moja ginekolog tutaj na miejscu i spróbuje do niej się dostać, a nie jest łatwo,prywatnie a chętnych bardzo dużo, już od dłuższego czasu nie przyjmuje nowych tylko stałe.

    Czyli dalej dajesz radę ciągnąć zwolnienie? Dobrze, ze Ci się tak udaje. U mnie to nawet cała ciąże prowadzi położna a nie lekarz (chyba, ze są jakieś kompilacje to wtedy przejmuje lekarz). W ogóle jakoś ten system opieki nad ciężarną tutaj to kiepska sprawa. 2 czy 3 skany i kilka wizyt z położna i do widzenia. Niby jakieś tam badania krwi ale ani krzywej cukrzycowej ani jakichś dodatkowych badan, a żeby było śmieszniej to brzuch mierzą zwykła miarą jak u krawcowej i na tej podstawie stwierdzają czy jest ok. A na porodówce kilka godzin i wypad do domu, nawet po cesarce. Sama nie wiem czy się śmiać czy płakać 🙈

    Aga1979, Virginia lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 9 października 2023, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Historia jak z amerykanskiego filmu. Brakuje tylko uciekania i skakania przez żywoplot :) a tak powaznie to nie zazdroszcze. Mozna sie wkurzyc.

    Dużo nie brakowało a i bym skakała 🙈😂 teraz jak już ochłonęłam to mogę się pośmiać 😁

    Sas, Aga1979, Ewa3bit lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 9 października 2023, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Czyli dalej dajesz radę ciągnąć zwolnienie? Dobrze, ze Ci się tak udaje. U mnie to nawet cała ciąże prowadzi położna a nie lekarz (chyba, ze są jakieś kompilacje to wtedy przejmuje lekarz). W ogóle jakoś ten system opieki nad ciężarną tutaj to kiepska sprawa. 2 czy 3 skany i kilka wizyt z położna i do widzenia. Niby jakieś tam badania krwi ale ani krzywej cukrzycowej ani jakichś dodatkowych badan, a żeby było śmieszniej to brzuch mierzą zwykła miarą jak u krawcowej i na tej podstawie stwierdzają czy jest ok. A na porodówce kilka godzin i wypad do domu, nawet po cesarce. Sama nie wiem czy się śmiać czy płakać 🙈
    Normalnie szok tam u was 😱
    Zwolnienie jak się uda to już do końca ciąży, w pracy nie maja możliwości zapewnić mi odpowiednich warunków wiec jeśli z ciąża będzie Ok to na zasiłek ciążowy który jest wyliczany z zarobków z ostatnich miesięcy, wiec lepiej zwolnienie bo 100 % płatne.
    Haha z ta miarka to masakra😂
    Moja sasiadka rodziła nie dawno i z opowieści to normalnie luksusy tutaj w Norwegi 😁

  • Ona900 Autorytet
    Postów: 1049 1632

    Wysłany: 9 października 2023, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa3bit wrote:
    To nieźle, szpital zafundował Ci podróż w czasie 😉 Może to nie pokój na strychu tylko komnata księżniczki na wieży 😊 A tak poważnie, najważniejsze jest podejście lekarzy i położnych a tu na razie traktują Cię jak vip-a. Jesteś w tym specjalistycznym szpitalu w Olsztynie czy u siebie?
    Cały czas myślami jestem z Tobą i czekam na dobre wieści 🙂

    Tak jestem w szpitalu Wojewódzkim w Olsztynie.
    Badał mnie młody doktor, nawet przystojny.
    Mówię że mój doktor powiedział że już rozwarcie 2,5 cm
    Włożył paluchy i mówi "No tu już robi się fajnie" 😂🤣 ja pierdziele 🙈😅
    Ciekawe co dalej. Czy będą wywoływać Czy czekać 🫣

    Aga1979, Ewa3bit, Sas, I gave up lubią tę wiadomość

    12 lat starań
    🙋‍♀️90r
    🙋‍♂️83r
    Niedrozne jajowody
    Hashimoto
    Słaba jakość 🥚
    1 IVF 2019 - 0 zarodkow
    2 IVF 2022 - 1 ❄️ 4.2.2 beta 0
    Decyzja o AZ - ❄️ 3.2.2 transfer 1.02.23 ☺️
    7dpt - beta 42,20
    9dpt - beta 86,70
    12dpt - beta 204
    14dpt - beta 467
    16dpt - beta 962
    19dpt - beta 2467
    23dpt - beta 7174
    26dpt - ❤
    Prenatalne - 6,43 cm człowieczka 🥰
    Córcia 💗👶💗
    Połówkowe 339g 🥰
    27.06 601 gram 👶
    17.08 1594 gramy 👶
    31.08 1946 gram 👶
    14.09 2487 gram 👶
    28.09 2864 gramy 👶
    4.10 3152 gramy 👶
    16.10.2023 Oliwia 3240g 49cm 💗
    age.png
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1474 1766

    Wysłany: 9 października 2023, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Czyli dalej dajesz radę ciągnąć zwolnienie? Dobrze, ze Ci się tak udaje. U mnie to nawet cała ciąże prowadzi położna a nie lekarz (chyba, ze są jakieś kompilacje to wtedy przejmuje lekarz). W ogóle jakoś ten system opieki nad ciężarną tutaj to kiepska sprawa. 2 czy 3 skany i kilka wizyt z położna i do widzenia. Niby jakieś tam badania krwi ale ani krzywej cukrzycowej ani jakichś dodatkowych badan, a żeby było śmieszniej to brzuch mierzą zwykła miarą jak u krawcowej i na tej podstawie stwierdzają czy jest ok. A na porodówce kilka godzin i wypad do domu, nawet po cesarce. Sama nie wiem czy się śmiać czy płakać 🙈

    Wiesz, to jak w Stanach. Ja czasem naprawde sie zastanawiam jak oni na filmach pokazuja, ze robia jakies skomplikowane operacje w ciazy. BO najpierw to trzeba wykryc! a tutaj badan i wizyt jak na lekarstwo.

    W mojej pierwszej ciazy mialam usg na 10 tyg, zeby upewnic sie, ze to nie ciaza ektopowa. A potem dopiero polowkowe, bo na 12 tyg moglam albo wybrac test genetyczny z krwi, albo usg z pappa, a ze wybralam Nifty to usg juz nie bylo. Po polowkowym juz nie bylo usg i pod koniec ciazy brzuch mi mierzyli wlasnie centymetrem i wsadzali na wage!
    Jakos miesiac przed porodem polozna tylko na 2 sekundy sprawdzila w usg czy dziecko jest prawidlowo polozone, ale to tylko przylozyla glowice w jedno miejsce i juz.
    Pelnej krzywej cukrowej tez nie bylo. Byla tylko ta bardzo podstawowa. Mialam tez raz pogadanke z polozna o zdrowej diecie :) i TYLE
    Tak wiec bardzo mnie zastanawia, na ktorym etapie oni w ogole mogliby cos wykryc.

    Jednoczesnie jednak juz w czasie porodu jak cesarke musialam miec w ciagu minuty to dzialo sie tak szybko jak w serialach i naprawde uratowali mi mojego maluszka. Takie to skrajnosci

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 9 października 2023, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Normalnie szok tam u was 😱
    Zwolnienie jak się uda to już do końca ciąży, w pracy nie maja możliwości zapewnić mi odpowiednich warunków wiec jeśli z ciąża będzie Ok to na zasiłek ciążowy który jest wyliczany z zarobków z ostatnich miesięcy, wiec lepiej zwolnienie bo 100 % płatne.
    Haha z ta miarka to masakra😂
    Moja sasiadka rodziła nie dawno i z opowieści to normalnie luksusy tutaj w Norwegi 😁

    No to super, ze tak możesz bo ja jak bym poszła na chorobowe to nawet nie chce mówić ile bym dostała, marne grosze. Tutaj chorobowe płaci rząd, chyba ze firma chce coś dorzucić. Moja oczywiście nie chce chyba ze zobowiąże sie, ze po macierzyńskim wrócę do pracy na minimum pół roku. Macierzyński to tez jest jakas finansowa porażka dlatego ja będę pracować jak długo sie da (o ile będę sie dobrze czuła). Pracuje w burze, przed komputerem wiec na tyle dobrze. Oczywiście nieroby i beneficiary w ciąży maja mnóstwo kasy bo jakby inaczej ale jak ktoś uczciwie pracuje to radź sobie sam. Ale jeszcze troszkę i będziemy wracać do Pl, dziecka tu wychowywać nie zamierzam 😂

    Virginia, Aga1979 lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 9 października 2023, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Wiesz, to jak w Stanach. Ja czasem naprawde sie zastanawiam jak oni na filmach pokazuja, ze robia jakies skomplikowane operacje w ciazy. BO najpierw to trzeba wykryc! a tutaj badan i wizyt jak na lekarstwo.

    W mojej pierwszej ciazy mialam usg na 10 tyg, zeby upewnic sie, ze to nie ciaza ektopowa. A potem dopiero polowkowe, bo na 12 tyg moglam albo wybrac test genetyczny z krwi, albo usg z pappa, a ze wybralam Nifty to usg juz nie bylo. Po polowkowym juz nie bylo usg i pod koniec ciazy brzuch mi mierzyli wlasnie centymetrem i wsadzali na wage!
    Jakos miesiac przed porodem polozna tylko na 2 sekundy sprawdzila w usg czy dziecko jest prawidlowo polozone, ale to tylko przylozyla glowice w jedno miejsce i juz.
    Pelnej krzywej cukrowej tez nie bylo. Byla tylko ta bardzo podstawowa. Mialam tez raz pogadanke z polozna o zdrowej diecie :) i TYLE
    Tak wiec bardzo mnie zastanawia, na ktorym etapie oni w ogole mogliby cos wykryc.

    Jednoczesnie jednak juz w czasie porodu jak cesarke musialam miec w ciagu minuty to dzialo sie tak szybko jak w serialach i naprawde uratowali mi mojego maluszka. Takie to skrajnosci

    No to widzę ze tam u Ciebie całkiem podobnie. Wszystko super, super, po co badania ale jak jakimś cudem coś się zadzieje to wiedza co robić i działają. Takie właśnie odnoszę wrażenie, że „pierdolami” się
    nie zajmują tylko „konkretami” 😂

    Virginia lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 9 października 2023, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona900 wrote:
    Tak jestem w szpitalu Wojewódzkim w Olsztynie.
    Badał mnie młody doktor, nawet przystojny.
    Mówię że mój doktor powiedział że już rozwarcie 2,5 cm
    Włożył paluchy i mówi "No tu już robi się fajnie" 😂🤣 ja pierdziele 🙈😅
    Ciekawe co dalej. Czy będą wywoływać Czy czekać 🫣
    🤣😂

    Ona900 lubi tę wiadomość

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 9 października 2023, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    No to super, ze tak możesz bo ja jak bym poszła na chorobowe to nawet nie chce mówić ile bym dostała, marne grosze. Tutaj chorobowe płaci rząd, chyba ze firma chce coś dorzucić. Moja oczywiście nie chce chyba ze zobowiąże sie, ze po macierzyńskim wrócę do pracy na minimum pół roku. Macierzyński to tez jest jakas finansowa porażka dlatego ja będę pracować jak długo sie da (o ile będę sie dobrze czuła). Pracuje w burze, przed komputerem wiec na tyle dobrze. Oczywiście nieroby i beneficiary w ciąży maja mnóstwo kasy bo jakby inaczej ale jak ktoś uczciwie pracuje to radź sobie sam. Ale jeszcze troszkę i będziemy wracać do Pl, dziecka tu wychowywać nie zamierzam 😂
    Mojej przyjaciółki córka rodziła w Angli. Pracowała w ciąży bardzo długo bo tak jak piszesz pieniądze, pracowała w restauracji. Nie ma czego zazdrościć, zamiast się cieszyc z ciąży to stres. Fajnie ze chociaż masz Ok prace.

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 9 października 2023, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Mojej przyjaciółki córka rodziła w Angli. Pracowała w ciąży bardzo długo bo tak jak piszesz pieniądze, pracowała w restauracji. Nie ma czego zazdrościć, zamiast się cieszyc z ciąży to stres. Fajnie ze chociaż masz Ok prace.

    Wiesz, właśnie z racji tego, ze prace mam fajna, nie namecze się a jeszcze czytam sobie książki jak wcześniej wszystko ogarnę (przeczytałam w pracy wszystkie 7 części gry o tron w tym roku - jestem ksiazkoholiczka🙈) i mam fajne dziewczyny w pracy, a niedługo kontaktu z dorosłymi moze brakować, a póki co czuje się bardzo dobrze to nie mam problemu z tym, ze muszę pracować. 6-14 i do domku. Gdyby było inaczej grubo bym się zastanawiała czy nie wyjechać do Pl. Zobaczymy jak będzie miesiąc po miesiącu z samopoczuciem bo to wiadomo różnie.

    Aga1979, Virginia lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Ewa3bit Autorytet
    Postów: 1779 3244

    Wysłany: 9 października 2023, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona900 wrote:
    Tak jestem w szpitalu Wojewódzkim w Olsztynie.
    Badał mnie młody doktor, nawet przystojny.
    Mówię że mój doktor powiedział że już rozwarcie 2,5 cm
    Włożył paluchy i mówi "No tu już robi się fajnie" 😂🤣 ja pierdziele 🙈😅
    Ciekawe co dalej. Czy będą wywoływać Czy czekać 🫣

    Padłam 😂😂😂 "No tu już robi się fajnie" - ma lekarz poczucie humoru 😁
    Może mała w końcu się namyśli żeby wyjść na ten świat żeby nie trzeba było nic wywoływać ✊✊

    Sas, Ona900, Virginia lubią tę wiadomość

    Invicta
    2 x IUI 👎

    Gameta
    3 x IVF ➡️ 5 transferów (4 x blastka 4.1.1 + 1 x blastka 4.2.2) ➡️1 cb, 1 poronienie w 9tc 💔
    3 x AZ w Pl - nieudane 😔

    01.03.2023 - Transfer AZ - 4.1.1 Pl

    8 dpt - beta 99,33 mlU/ml, prog 27,60 ng/ml
    10 dpt - beta 162,60 mlU/ml, prog 25,21 ng/ml
    14 dpt - beta: 842 mlU/ml, prog 21,10 ng/ml,TSH 2,12, FT3 3,09, FT4 1,39
    14 dpt - jest pęcherzyk 👍
    26 dpt - beta 16050 mlU/ml, prog 24,28 ng/ml

    6t4d (30 dpt) - jest 💓 CRL 0,59 cm
    10t3d - CRL 3,41 cm
    12t3d - CRL 6,63 cm, prenatalne ok
    14t5d - 100g maluszka
    19t3d - 220g, dziewczynka 👧
    21t5d - 419g, połówkowe ok
    23t5d - 560g dziewczynki
    28t4d - 1260g dziewczynki
    30t3d - 1423g, prenatalne ok
    41+0 - 3460 g, 58 cm szczęścia 👧 💗

    age.png
  • Ona900 Autorytet
    Postów: 1049 1632

    Wysłany: 9 października 2023, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa3bit wrote:
    Padłam 😂😂😂 "No tu już robi się fajnie" - ma lekarz poczucie humoru 😁
    Może mała w końcu się namyśli żeby wyjść na ten świat żeby nie trzeba było nic wywoływać ✊✊

    No gorący prysznic wzięłam ale narazie cisza 🤫🫣
    Pytałam położnej czy jakieś skórcze widać na KTG to mowi że nie 🤷‍♀️
    Brzuch pobolewa jak na miesiączkę i czasami idzie w kregoslup więc przepowiadające są 🙃 ciekawe co przepowiedzą 😜😅

    Ewa3bit, Sas, Magra3, Virginia lubią tę wiadomość

    12 lat starań
    🙋‍♀️90r
    🙋‍♂️83r
    Niedrozne jajowody
    Hashimoto
    Słaba jakość 🥚
    1 IVF 2019 - 0 zarodkow
    2 IVF 2022 - 1 ❄️ 4.2.2 beta 0
    Decyzja o AZ - ❄️ 3.2.2 transfer 1.02.23 ☺️
    7dpt - beta 42,20
    9dpt - beta 86,70
    12dpt - beta 204
    14dpt - beta 467
    16dpt - beta 962
    19dpt - beta 2467
    23dpt - beta 7174
    26dpt - ❤
    Prenatalne - 6,43 cm człowieczka 🥰
    Córcia 💗👶💗
    Połówkowe 339g 🥰
    27.06 601 gram 👶
    17.08 1594 gramy 👶
    31.08 1946 gram 👶
    14.09 2487 gram 👶
    28.09 2864 gramy 👶
    4.10 3152 gramy 👶
    16.10.2023 Oliwia 3240g 49cm 💗
    age.png
  • Joanna1212 Autorytet
    Postów: 1285 777

    Wysłany: 9 października 2023, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona900 Kciuki cały czas zaciśnięte!!!


    EnWu co to za historia dobrze że nic się nie stało 😠

    Ona900 lubi tę wiadomość

    29lat Słabe komórki
    Amh 2.9
    Październik 2019 nasienie
    morfologia 0%
    2*Iui :(
    1 ivf p. Krótki wrześniem 2018 :(
    2 ivf p. Krótki luty 2019 słaba blastocyta 333:(
    3 ivf Listopad 2019 Długi protokół mrozak 3dniowy
    Transfer 18.01
  • Ewa3bit Autorytet
    Postów: 1779 3244

    Wysłany: 10 października 2023, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona900 wrote:
    No gorący prysznic wzięłam ale narazie cisza 🤫🫣
    Pytałam położnej czy jakieś skórcze widać na KTG to mowi że nie 🤷‍♀️
    Brzuch pobolewa jak na miesiączkę i czasami idzie w kregoslup więc przepowiadające są 🙃 ciekawe co przepowiedzą 😜😅

    Za dobrze jest małej u Ciebie w brzuszku i stwierdziła, że nigdzie się Jej nie spieszy 😉
    To oczekiwanie na samym finiszu musi być stresujące ale już niedługo będzie ogromną radość, która wszystko wynagrodzi 😊
    Czekamy na Księżniczkę ✊✊

    Ona900 lubi tę wiadomość

    Invicta
    2 x IUI 👎

    Gameta
    3 x IVF ➡️ 5 transferów (4 x blastka 4.1.1 + 1 x blastka 4.2.2) ➡️1 cb, 1 poronienie w 9tc 💔
    3 x AZ w Pl - nieudane 😔

    01.03.2023 - Transfer AZ - 4.1.1 Pl

    8 dpt - beta 99,33 mlU/ml, prog 27,60 ng/ml
    10 dpt - beta 162,60 mlU/ml, prog 25,21 ng/ml
    14 dpt - beta: 842 mlU/ml, prog 21,10 ng/ml,TSH 2,12, FT3 3,09, FT4 1,39
    14 dpt - jest pęcherzyk 👍
    26 dpt - beta 16050 mlU/ml, prog 24,28 ng/ml

    6t4d (30 dpt) - jest 💓 CRL 0,59 cm
    10t3d - CRL 3,41 cm
    12t3d - CRL 6,63 cm, prenatalne ok
    14t5d - 100g maluszka
    19t3d - 220g, dziewczynka 👧
    21t5d - 419g, połówkowe ok
    23t5d - 560g dziewczynki
    28t4d - 1260g dziewczynki
    30t3d - 1423g, prenatalne ok
    41+0 - 3460 g, 58 cm szczęścia 👧 💗

    age.png
  • Sas Autorytet
    Postów: 1694 1312

    Wysłany: 10 października 2023, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona900 wrote:
    No gorący prysznic wzięłam ale narazie cisza 🤫🫣
    Pytałam położnej czy jakieś skórcze widać na KTG to mowi że nie 🤷‍♀️
    Brzuch pobolewa jak na miesiączkę i czasami idzie w kregoslup więc przepowiadające są 🙃 ciekawe co przepowiedzą 😜😅
    Z tydzien i wywolaja :) co bedzie mloda wychodzic jak za oknem mroz :)

    Ona900 lubi tę wiadomość

  • Ona900 Autorytet
    Postów: 1049 1632

    Wysłany: 10 października 2023, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa3bit wrote:
    Za dobrze jest małej u Ciebie w brzuszku i stwierdziła, że nigdzie się Jej nie spieszy 😉
    To oczekiwanie na samym finiszu musi być stresujące ale już niedługo będzie ogromną radość, która wszystko wynagrodzi 😊
    Czekamy na Księżniczkę ✊✊

    No wczoraj rano w domu zasłabłam 2 razy chyba z nerwów 🙈 musiałam się położyć na chwile. I cała drogę było mi niedobrze 🤢😂

    Sas jak mam leżeć tydzień na tej pryczy zanim wywołają poród to tak mnie połamie że się nie ruszę 🥴😵‍💫
    Ostatnio w naszym szpitalu juz po 4 dniach chciało mi się ryczeć z bólu bioder i żeber 😭
    Tragedia 🤦‍♀️

    12 lat starań
    🙋‍♀️90r
    🙋‍♂️83r
    Niedrozne jajowody
    Hashimoto
    Słaba jakość 🥚
    1 IVF 2019 - 0 zarodkow
    2 IVF 2022 - 1 ❄️ 4.2.2 beta 0
    Decyzja o AZ - ❄️ 3.2.2 transfer 1.02.23 ☺️
    7dpt - beta 42,20
    9dpt - beta 86,70
    12dpt - beta 204
    14dpt - beta 467
    16dpt - beta 962
    19dpt - beta 2467
    23dpt - beta 7174
    26dpt - ❤
    Prenatalne - 6,43 cm człowieczka 🥰
    Córcia 💗👶💗
    Połówkowe 339g 🥰
    27.06 601 gram 👶
    17.08 1594 gramy 👶
    31.08 1946 gram 👶
    14.09 2487 gram 👶
    28.09 2864 gramy 👶
    4.10 3152 gramy 👶
    16.10.2023 Oliwia 3240g 49cm 💗
    age.png
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 10 października 2023, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pobolewa podbrzusze, wizyta w toalecie i jest krew z małymi skrzepami😢 Czy to jest poronienie?
    Napisałam smsa do mojego ginekologa.

‹‹ 1118 1119 1120 1121 1122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ