X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 12 października 2023, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha właśnie odpisali mi z kliniki Invicta ze dobrze by było jak bym skonsultowała się z ich lekarzem i ze już mnie umówili na rozmowę telefoniczna za jedyne 240 zł ( ostatnie rozmowy były za 200 zł) No i oczywiście ze lekarz wypisze mi receptę No ale już nie muszę płacić za receptę 80 zł. Co mi teraz po tej recepcie skoro nie mam jak wykupić leków. Ale jak dzwoniłam do kliniki we wtorek żeby wypisali mi receptę bo mam znajomego co akurat wieczorem przylatuje do Norwegi i może mi przywieźć leki to powiedziała ze mam zapłacić za receptę. Wiecie co jakie to są pijawki.
    Jak będę mieć wynik bety to wtedy pomyśle czy umówić ta wizyte a jak na razie nie będę płacić 240 zł za dwie minuty rozmowy i tyle.

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 12 października 2023, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Haha właśnie odpisali mi z kliniki Invicta ze dobrze by było jak bym skonsultowała się z ich lekarzem i ze już mnie umówili na rozmowę telefoniczna za jedyne 240 zł ( ostatnie rozmowy były za 200 zł) No i oczywiście ze lekarz wypisze mi receptę No ale już nie muszę płacić za receptę 80 zł. Co mi teraz po tej recepcie skoro nie mam jak wykupić leków. Ale jak dzwoniłam do kliniki we wtorek żeby wypisali mi receptę bo mam znajomego co akurat wieczorem przylatuje do Norwegi i może mi przywieźć leki to powiedziała ze mam zapłacić za receptę. Wiecie co jakie to są pijawki.
    Jak będę mieć wynik bety to wtedy pomyśle czy umówić ta wizyte a jak na razie nie będę płacić 240 zł za dwie minuty rozmowy i tyle.

    Kochana zrobisz jak zechcesz ale moim zdaniem to jest jakas parodia. Rozmowa telefoniczna z lekarzem za 240 zl? I co on Ci powie, ze trzeba czekac do USG bo jasnowidzem nie jest. Ja bym na Twoim miejscu spokojnie poczekala do wyniku bety, jezeli bedzie dalej rosla to kompletnie zlalabym ich fanaberie a jezeli bedzie mniejsza to i ta rozmowa Ci nie za wiele pomoze skoro i tak nie masz jak odebrac lekow nawet jak by Ci cos zapisal. Kiedy planujesz USG?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2023, 12:44

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 12 października 2023, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Kochana zrobisz jak zechcesz ale moim zdaniem to jest jakas parodia. Rozmowa telefoniczna z lekarzem za 240 zl? I co on Ci powie, ze trzeba czekac do USG bo jasnowidzem nie jest. Ja bym na Twoim miejscu spokojnie poczekala do wyniku bety, jezeli bedzie dalej rosla to kompletnie zlalabym ich fanaberie a jezeli bedzie mniejsza to i ta rozmowa Ci nie za wiele pomoze skoro i tak nie masz jak odebrac lekow nawet jak by Ci cos zapisal. Kiedy planujesz USG?
    Kochana tak jak piszesz normalnie cyrk jakiś 😱
    Czekam na betę a usg w przyszłym tygodniu jeśli moja ginekolog mnie gdzies wcisnie.

  • Sas Autorytet
    Postów: 1692 1309

    Wysłany: 12 października 2023, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Haha właśnie odpisali mi z kliniki Invicta ze dobrze by było jak bym skonsultowała się z ich lekarzem i ze już mnie umówili na rozmowę telefoniczna za jedyne 240 zł ( ostatnie rozmowy były za 200 zł) No i oczywiście ze lekarz wypisze mi receptę No ale już nie muszę płacić za receptę 80 zł. Co mi teraz po tej recepcie skoro nie mam jak wykupić leków. Ale jak dzwoniłam do kliniki we wtorek żeby wypisali mi receptę bo mam znajomego co akurat wieczorem przylatuje do Norwegi i może mi przywieźć leki to powiedziała ze mam zapłacić za receptę. Wiecie co jakie to są pijawki.
    Jak będę mieć wynik bety to wtedy pomyśle czy umówić ta wizyte a jak na razie nie będę płacić 240 zł za dwie minuty rozmowy i tyle.
    Wystawienie recepty mozna sobie zalatwic przez neta za 50 zl. I nie trzeba prosic sie zadnego.lekarza zobacz sobie na polskich stronach.

    Aga1979 lubi tę wiadomość

  • Virginia Autorytet
    Postów: 1474 1766

    Wysłany: 12 października 2023, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Wystawienie recepty mozna sobie zalatwic przez neta za 50 zl. I nie trzeba prosic sie zadnego.lekarza zobacz sobie na polskich stronach.

    Tez o tym slyszalam. Nie pamietam jak sie nazywa ta strona, ale juz kilka osob mi mowilo, ze dobrze dziala.
    Ale moze warto na to spojrzec, bo ta klinika to naprawde odprawia szopke.

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1474 1766

    Wysłany: 12 października 2023, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Dobrze ze zrobilas zestawienie bo przynajmniej jest odswiezone co u kogo sie dzieje, apropo Virginia za co my jutro trzymamy kciuki ? bo ja juz sie gubie :)

    Jutro podglad endo i badanie progra i estrogenu. Jak bedzie ok to transfer 19ego :)
    Tez juz mi powiedzieli, ze zarodek na mnie czeka, bo musieli go przetransportowac z innej kliniki :)

    I gave up, Sas, En Wu, Cherry78, Ewa3bit, Megi-x, Monika29 lubią tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
  • Sas Autorytet
    Postów: 1692 1309

    Wysłany: 12 października 2023, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Jutro podglad endo i badanie progra i estrogenu. Jak bedzie ok to transfer 19ego :)
    Tez juz mi powiedzieli, ze zarodek na mnie czeka, bo musieli go przetransportowac z innej kliniki :)
    O to super. Czekamy na dobre wiesci.

    Virginia lubi tę wiadomość

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 12 października 2023, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Jutro podglad endo i badanie progra i estrogenu. Jak bedzie ok to transfer 19ego :)
    Tez juz mi powiedzieli, ze zarodek na mnie czeka, bo musieli go przetransportowac z innej kliniki :)
    Trzymam mocno kciuki❤️

    Virginia lubi tę wiadomość

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 12 października 2023, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Wystawienie recepty mozna sobie zalatwic przez neta za 50 zl. I nie trzeba prosic sie zadnego.lekarza zobacz sobie na polskich stronach.
    Cześć leków to tutaj na miejscu sobie wykupiłam i nie było problemu z recepta. No niestety to tylko świadczy o tej klinice, na pewno odpowiednie opinie wystawie i będę przestrzegać inne pary o tych pijawkach.
    Tak naprawdę po drugiej rozmowie weryfikacyjnej zostałam sama sobie, bez dalszego planu brania leków, bez możliwości zadania pytań. Wszystko było pięknie ładnie do dnia transferu. Pierwsza rozmowa telefoniczna byla w dniu transferu przed zabiegiem, lekarz tylko powiedział ze mam za mało progesteronu i ze przepisał dodatkowe leki, ta rozmowa byla w pakiecie invitro. Kolejne dwie rozmowy musiałam zapłacić po 200 zł każda, Ok niech im będzie ale poraz kolejny rozmowa trwała około dwóch minut i lekarz z wielkiej łaski odpowiedział na moje pytanie, nawet sie nie spytał jak sie czuje, czy wszystko jest Ok, to jest moje pierwsze podejście do invitro i wszystko było dla mnie nowe. Tak jak któraś z dziewczyn tutaj napisała jak na taśmie produkcyjnej😱

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 12 października 2023, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Cześć leków to tutaj na miejscu sobie wykupiłam i nie było problemu z recepta. No niestety to tylko świadczy o tej klinice, na pewno odpowiednie opinie wystawie i będę przestrzegać inne pary o tych pijawkach.
    Tak naprawdę po drugiej rozmowie weryfikacyjnej zostałam sama sobie, bez dalszego planu brania leków, bez możliwości zadania pytań. Wszystko było pięknie ładnie do dnia transferu. Pierwsza rozmowa telefoniczna byla w dniu transferu przed zabiegiem, lekarz tylko powiedział ze mam za mało progesteronu i ze przepisał dodatkowe leki, ta rozmowa byla w pakiecie invitro. Kolejne dwie rozmowy musiałam zapłacić po 200 zł każda, Ok niech im będzie ale poraz kolejny rozmowa trwała około dwóch minut i lekarz z wielkiej łaski odpowiedział na moje pytanie, nawet sie nie spytał jak sie czuje, czy wszystko jest Ok, to jest moje pierwsze podejście do invitro i wszystko było dla mnie nowe. Tak jak któraś z dziewczyn tutaj napisała jak na taśmie produkcyjnej😱

    Już sam fakt, ze rozmowa przed transferem była telefoniczna to jest jakiś absurd. A potem jeszcze kolejne dwie, które w zasadzie wniosly coś w ogóle? U mnie w dniu transferu miałam być 20 min szybciej, spotkałam się z panią doktor, wszystko omówiliśmy, wytłumaczyła co dalej z lekami, bo wie, ze nie mieszkam w Pl i dopiero potem odbył się transfer. Miałaś jakiegoś pecha co do tej kliniki ale chyba dobrze kojarzę, ze masz u nich jeszcze jeden zarodek? Wierze, ze Twój kropeczek sobie rośnie w brzuszku i nie będziesz musiała już do nich wracać.

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 12 października 2023, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Już sam fakt, ze rozmowa przed transferem była telefoniczna to jest jakiś absurd. A potem jeszcze kolejne dwie, które w zasadzie wniosly coś w ogóle? U mnie w dniu transferu miałam być 20 min szybciej, spotkałam się z panią doktor, wszystko omówiliśmy, wytłumaczyła co dalej z lekami, bo wie, ze nie mieszkam w Pl i dopiero potem odbył się transfer. Miałaś jakiegoś pecha co do tej kliniki ale chyba dobrze kojarzę, ze masz u nich jeszcze jeden zarodek? Wierze, ze Twój kropeczek sobie rośnie w brzuszku i nie będziesz musiała już do nich wracać.
    Przed transferem byłam 30 minut wcześniej, popijalam wodę tak jak tłumaczyła mi pani embriolog która dzwoniła do mnie rano żeby powiedzieć ze zarodek jest Ok i czeka na mnie, bardzo miła pani. Przed transferem miałam kilku minutowa rozmowe z jakaś babeczka która po chwili zawołała mnie do pokoiku obok, tam miałam się przebrać w biała specjalna koszulkę i czekac aż przyjdzie po mnie. Jak przyszła to pyta się dlaczego nie wypiłam litra wody godzinę temu😱 No to ja ze pani embriolog tłumaczyła żeby wypić litr wody ale nie od razu i ze mogę pic czekając na zabieg.Prawie się na mnie wydarła ze to nie będzie widać macicy, ze woda nie dotarła jeszcze do pęcherza i ze będą musieli czekac, po jej zachowaniu już mi się to nie podobało.
    Jak poszłam na zabieg pan doktor i pani embriolog bardzo mili a te babsko robiła mi usg i stwierdziła ze mam szczęście bo ładnie widać macice i ze w pęcherzu jest pusty( a mało się nie posikalam tak mnie cisnelo)
    Na pewno ta babę zapamiętam 😡
    Czeka na nas jeszcze jeden zarodek i ciekawa jestem jakie koszty mnie czekają.
    Nadal nie mam bety 🥺 pewnie będzie rano a jak nie to jak tam wpadnę 😂

  • Sas Autorytet
    Postów: 1692 1309

    Wysłany: 12 października 2023, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Cześć leków to tutaj na miejscu sobie wykupiłam i nie było problemu z recepta. No niestety to tylko świadczy o tej klinice, na pewno odpowiednie opinie wystawie i będę przestrzegać inne pary o tych pijawkach.
    Tak naprawdę po drugiej rozmowie weryfikacyjnej zostałam sama sobie, bez dalszego planu brania leków, bez możliwości zadania pytań. Wszystko było pięknie ładnie do dnia transferu. Pierwsza rozmowa telefoniczna byla w dniu transferu przed zabiegiem, lekarz tylko powiedział ze mam za mało progesteronu i ze przepisał dodatkowe leki, ta rozmowa byla w pakiecie invitro. Kolejne dwie rozmowy musiałam zapłacić po 200 zł każda, Ok niech im będzie ale poraz kolejny rozmowa trwała około dwóch minut i lekarz z wielkiej łaski odpowiedział na moje pytanie, nawet sie nie spytał jak sie czuje, czy wszystko jest Ok, to jest moje pierwsze podejście do invitro i wszystko było dla mnie nowe. Tak jak któraś z dziewczyn tutaj napisała jak na taśmie produkcyjnej😱
    Az nie mozliwe. Ja do mojej lekarki mam numer telefonu jak tylko potrzebuje jakis lek albo cos sie dzieje pisze sms albo dzwonie w sumie to ona zawsze oddzwania po smsie i mam zalatwiony temat recepta przychodzi smsem tzn kod.

    En Wu lubi tę wiadomość

  • Sas Autorytet
    Postów: 1692 1309

    Wysłany: 12 października 2023, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Przed transferem byłam 30 minut wcześniej, popijalam wodę tak jak tłumaczyła mi pani embriolog która dzwoniła do mnie rano żeby powiedzieć ze zarodek jest Ok i czeka na mnie, bardzo miła pani. Przed transferem miałam kilku minutowa rozmowe z jakaś babeczka która po chwili zawołała mnie do pokoiku obok, tam miałam się przebrać w biała specjalna koszulkę i czekac aż przyjdzie po mnie. Jak przyszła to pyta się dlaczego nie wypiłam litra wody godzinę temu😱 No to ja ze pani embriolog tłumaczyła żeby wypić litr wody ale nie od razu i ze mogę pic czekając na zabieg.Prawie się na mnie wydarła ze to nie będzie widać macicy, ze woda nie dotarła jeszcze do pęcherza i ze będą musieli czekac, po jej zachowaniu już mi się to nie podobało.
    Jak poszłam na zabieg pan doktor i pani embriolog bardzo mili a te babsko robiła mi usg i stwierdziła ze mam szczęście bo ładnie widać macice i ze w pęcherzu jest pusty( a mało się nie posikalam tak mnie cisnelo)
    Na pewno ta babę zapamiętam 😡
    Czeka na nas jeszcze jeden zarodek i ciekawa jestem jakie koszty mnie czekają.
    Nadal nie mam bety 🥺 pewnie będzie rano a jak nie to jak tam wpadnę 😂
    Co za kretynka. Mnie tez lekarka mowila przed transferem ze mam miec pelen pecherz, zazartowalam czy wytrzymam, a babek chyba to byla pielegniarka jak dotrwac z tym pecherzem a one chyba mowily ze mam wypic pol.litra wody jadac do jicb tak najpozniej pol h przed wizyta. I elegancko lekarka do mnie w pokoju czy mam pelen pecherz a ja ze tak i zazartowala ze zaraz sprawdzi ale wszystko mega na luzie.

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 12 października 2023, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Przed transferem byłam 30 minut wcześniej, popijalam wodę tak jak tłumaczyła mi pani embriolog która dzwoniła do mnie rano żeby powiedzieć ze zarodek jest Ok i czeka na mnie, bardzo miła pani. Przed transferem miałam kilku minutowa rozmowe z jakaś babeczka która po chwili zawołała mnie do pokoiku obok, tam miałam się przebrać w biała specjalna koszulkę i czekac aż przyjdzie po mnie. Jak przyszła to pyta się dlaczego nie wypiłam litra wody godzinę temu😱 No to ja ze pani embriolog tłumaczyła żeby wypić litr wody ale nie od razu i ze mogę pic czekając na zabieg.Prawie się na mnie wydarła ze to nie będzie widać macicy, ze woda nie dotarła jeszcze do pęcherza i ze będą musieli czekac, po jej zachowaniu już mi się to nie podobało.
    Jak poszłam na zabieg pan doktor i pani embriolog bardzo mili a te babsko robiła mi usg i stwierdziła ze mam szczęście bo ładnie widać macice i ze w pęcherzu jest pusty( a mało się nie posikalam tak mnie cisnelo)
    Na pewno ta babę zapamiętam 😡
    Czeka na nas jeszcze jeden zarodek i ciekawa jestem jakie koszty mnie czekają.
    Nadal nie mam bety 🥺 pewnie będzie rano a jak nie to jak tam wpadnę 😂

    Cuda na kiju. Mi to najpierw zrobili USG żeby zobaczyć macice i kazali iść się jeszcze troszkę wysikać bo za pełny pęcherz był 😂 wszyscy byli bardzo mili.
    Może beta jeszcze przyjdzie. Jest jeszcze wcześnie.

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Ewa3bit Autorytet
    Postów: 1779 3244

    Wysłany: 12 października 2023, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    (...)

    Ewa3bit ale masz fajny nick, zjadlabym takie ciacho 3bita :D na kiedy masz termin? kolejna ksiezniczka, jakie imie wybrane? cesarka czy porod natutarny? znieczulenie wewnatrzoponowe czy niekoniecznie? Sorrki za wscibstwo ale jakos sie zzylam z wami ;p


    En Wu, to żadne wścibstwo - jesteśmy tu po to żeby dzielić się informacjami, wspierać, pocieszać i razem świętować, a czesem stawiać się do pionu🙂

    Termin mam na połowę listopada - szykuje się córeczka, cały czas zastanawiamy się nad imieniem. Poród chyba naturalny ale staram się o tym nie myśleć bo za bardzo mnie to przeraża. W moim szpitalu ze znieczuleniem mogę rodzić tylko w weekend bo wtedy na dyżurze jest anestezjolog - uśmiałam się jak o tym usłyszałam 😆 także w tygodniu cierp ile się da 😉

    Aga1979, Sas, Virginia lubią tę wiadomość

    Invicta
    2 x IUI 👎

    Gameta
    3 x IVF ➡️ 5 transferów (4 x blastka 4.1.1 + 1 x blastka 4.2.2) ➡️1 cb, 1 poronienie w 9tc 💔
    3 x AZ w Pl - nieudane 😔

    01.03.2023 - Transfer AZ - 4.1.1 Pl

    8 dpt - beta 99,33 mlU/ml, prog 27,60 ng/ml
    10 dpt - beta 162,60 mlU/ml, prog 25,21 ng/ml
    14 dpt - beta: 842 mlU/ml, prog 21,10 ng/ml,TSH 2,12, FT3 3,09, FT4 1,39
    14 dpt - jest pęcherzyk 👍
    26 dpt - beta 16050 mlU/ml, prog 24,28 ng/ml

    6t4d (30 dpt) - jest 💓 CRL 0,59 cm
    10t3d - CRL 3,41 cm
    12t3d - CRL 6,63 cm, prenatalne ok
    14t5d - 100g maluszka
    19t3d - 220g, dziewczynka 👧
    21t5d - 419g, połówkowe ok
    23t5d - 560g dziewczynki
    28t4d - 1260g dziewczynki
    30t3d - 1423g, prenatalne ok
    41+0 - 3460 g, 58 cm szczęścia 👧 💗

    age.png
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 12 października 2023, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa3bit wrote:
    En Wu, to żadne wścibstwo - jesteśmy tu po to żeby dzielić się informacjami, wspierać, pocieszać i razem świętować, a czesem stawiać się do pionu🙂

    Termin mam na połowę listopada - szykuje się córeczka, cały czas zastanawiamy się nad imieniem. Poród chyba naturalny ale staram się o tym nie myśleć bo za bardzo mnie to przeraża. W moim szpitalu ze znieczuleniem mogę rodzić tylko w weekend bo wtedy na dyżurze jest anestezjolog - uśmiałam się jak o tym usłyszałam 😆 także w tygodniu cierp ile się da 😉

    No właśnie czytałam ostatnio, że w Pl znieczulenie jest ogólnodostępne ale w praktyce nie zawsze się je dostaje z racji braku anestezjologów 🙈
    Hurrraaaa święta będą już z córcią 😁😁😁

    Ewa3bit, Sas lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Ewa3bit Autorytet
    Postów: 1779 3244

    Wysłany: 12 października 2023, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979, to ja pisałam o tej taśmie produkcyjnej w Invicta. Bardzo kiepsko wspominam klinikę i podejście lekarzy dlatego przeniosłam się do Gamety. Tu jest zupełnie inne podejście, coś się dzieje, to piszę smsa do lekarza a on oddzwania lub odpisuje. Nawet część badań wysyłałam MMSem i lekarz oddzwaniał z info czy trzeba zmienić dawkowanie leków (za te konsultacje telefoniczne nigdy nie płaciłam).
    Mam nadzieję, że mimo tego słabego podejścia wszystko ułoży się po Twojej myśli - kciuki za Twojego Kropusia ✊✊

    Virginia, jutro myślami jesteśmy z Tobą 🙂✊✊

    Virginia lubi tę wiadomość

    Invicta
    2 x IUI 👎

    Gameta
    3 x IVF ➡️ 5 transferów (4 x blastka 4.1.1 + 1 x blastka 4.2.2) ➡️1 cb, 1 poronienie w 9tc 💔
    3 x AZ w Pl - nieudane 😔

    01.03.2023 - Transfer AZ - 4.1.1 Pl

    8 dpt - beta 99,33 mlU/ml, prog 27,60 ng/ml
    10 dpt - beta 162,60 mlU/ml, prog 25,21 ng/ml
    14 dpt - beta: 842 mlU/ml, prog 21,10 ng/ml,TSH 2,12, FT3 3,09, FT4 1,39
    14 dpt - jest pęcherzyk 👍
    26 dpt - beta 16050 mlU/ml, prog 24,28 ng/ml

    6t4d (30 dpt) - jest 💓 CRL 0,59 cm
    10t3d - CRL 3,41 cm
    12t3d - CRL 6,63 cm, prenatalne ok
    14t5d - 100g maluszka
    19t3d - 220g, dziewczynka 👧
    21t5d - 419g, połówkowe ok
    23t5d - 560g dziewczynki
    28t4d - 1260g dziewczynki
    30t3d - 1423g, prenatalne ok
    41+0 - 3460 g, 58 cm szczęścia 👧 💗

    age.png
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 12 października 2023, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa3bit wrote:
    Aga1979, to ja pisałam o tej taśmie produkcyjnej w Invicta. Bardzo kiepsko wspominam klinikę i podejście lekarzy dlatego przeniosłam się do Gamety. Tu jest zupełnie inne podejście, coś się dzieje, to piszę smsa do lekarza a on oddzwania lub odpisuje. Nawet część badań wysyłałam MMSem i lekarz oddzwaniał z info czy trzeba zmienić dawkowanie leków (za te konsultacje telefoniczne nigdy nie płaciłam).
    Mam nadzieję, że mimo tego słabego podejścia wszystko ułoży się po Twojej myśli - kciuki za Twojego Kropusia ✊✊

    Virginia, jutro myślami jesteśmy z Tobą 🙂✊✊
    Właśnie miałam pisać i pytać jakie miały doświadczenia dziewczyny z Invicta.
    Dziękuje za odpowiedz😘

    Ewa3bit lubi tę wiadomość

  • Ona900 Autorytet
    Postów: 1049 1632

    Wysłany: 12 października 2023, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Właśnie miałam pisać i pytać jakie miały doświadczenia dziewczyny z Invicta.
    Dziękuje za odpowiedz😘

    No my też jedna procedura w invicta.
    Lekarz tylko zwiekszal dawki menopuru i pytał czy biorę w ogóle leki bo tam się nic nie dzieje 😳 doszliśmy do dawki 300.
    Na punkcji pobrane 9 pęcherzyków ale tylko 2 dojrzałe, reszta zdegenerowane i puste. Żadna się nie zaplodnila więc zostaliśmy z niczym.
    Na kolejnej wizycie stwierdził że kolejną procedure zaczniemy od razu od dawki 300 😏 ani zmiany protokołu, ani zmiany leków więc zrezygnowałam 🤷‍♀️ i na kolejną przeszliśmy do Gamety a i udało się dostać dofinansowanie 😉
    Wtedy te weryfikacje były po 150 zł więc 450 za 3.
    A że u nas nie było zarodkow więc zwrócili mi 3600 zł za niewykorzystane procedury czyli 2 weryfikacje, IVM, AH i transfer

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2023, 18:42

    Aga1979, Virginia lubią tę wiadomość

    12 lat starań
    🙋‍♀️90r
    🙋‍♂️83r
    Niedrozne jajowody
    Hashimoto
    Słaba jakość 🥚
    1 IVF 2019 - 0 zarodkow
    2 IVF 2022 - 1 ❄️ 4.2.2 beta 0
    Decyzja o AZ - ❄️ 3.2.2 transfer 1.02.23 ☺️
    7dpt - beta 42,20
    9dpt - beta 86,70
    12dpt - beta 204
    14dpt - beta 467
    16dpt - beta 962
    19dpt - beta 2467
    23dpt - beta 7174
    26dpt - ❤
    Prenatalne - 6,43 cm człowieczka 🥰
    Córcia 💗👶💗
    Połówkowe 339g 🥰
    27.06 601 gram 👶
    17.08 1594 gramy 👶
    31.08 1946 gram 👶
    14.09 2487 gram 👶
    28.09 2864 gramy 👶
    4.10 3152 gramy 👶
    16.10.2023 Oliwia 3240g 49cm 💗
    age.png
  • Sas Autorytet
    Postów: 1692 1309

    Wysłany: 12 października 2023, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa3bit wrote:
    Aga1979, to ja pisałam o tej taśmie produkcyjnej w Invicta. Bardzo kiepsko wspominam klinikę i podejście lekarzy dlatego przeniosłam się do Gamety. Tu jest zupełnie inne podejście, coś się dzieje, to piszę smsa do lekarza a on oddzwania lub odpisuje. Nawet część badań wysyłałam MMSem i lekarz oddzwaniał z info czy trzeba zmienić dawkowanie leków (za te konsultacje telefoniczne nigdy nie płaciłam).
    Mam nadzieję, że mimo tego słabego podejścia wszystko ułoży się po Twojej myśli - kciuki za Twojego Kropusia ✊✊

    Virginia, jutro myślami jesteśmy z Tobą 🙂✊✊
    Ja tez lecze sie w Gamecie i faktycznie z tym latwym dostepem do lekarza to jest luksus.

    Ewa3bit lubi tę wiadomość

‹‹ 1124 1125 1126 1127 1128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ